Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depilacja okolic jadrer i peni

depilacja jader i penisa

Polecane posty

Gość nie jestem geyem
a tez sobie golę włosy... golarką elektryczną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijamorka
Kremy i żele to też dobra sprawa...zwłaszcza jeśli ktoś ma jakieś tam swoje problemy...na szczęście nie potrzebuje bo jestem wrażliwa i zaraz dostaje uczulenia...zapachowe prezerwatywy...itp..to tylko z umiarem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijamorka
O matko!!!To musiało być straszne!!! :-) jak Ty byś wyglądał z jednym jądrem :-) musiałbyś wtedy przystopować z dziewczynami bo z tego co widać to niezły giguś z Ciebie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
Ja tam pewnie jestem zacofana, z racji wieku i nie pozwolę mojemu staremu się tam golić, choćby chciał. Zresztą już oko nie te i ręka mniej pewna jeszcze by se coś obciął... To ja już wolę te kłaki sobie wydłubywać z między zębów wykałaczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijamorka
FFFFUUUUUUJJJJJJJJJ!!! kłaki!?!?BLLLLLEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on-wawa
Najlepiej golić jądra używaną maszynką do golenia. Przedtem dobrze jest polać penisa i jądra zimną wodą, żeby skóra była napięta, i użyć pianki do golenia. Innym sposobem napięcia skóry na jądrach, jest wzwód penisa. Wtedy łatwo można ogolić jądra, można to zrobić przy pomocy kobiety. Wtedy ze wzwodem nie powinno byc problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolice penisa strzygę na krótko maszynką do włosów a jądra, krocze zwykłą maszynką jednorazową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadę maszynką do golenia na mydło ... zero zacięć, krost itp ... dodatkowo golę sobie okolice odbytu bo bardzo lubię jak mnie tam dziewczyny liżą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaczerwieniona
Mój ukochany sobie goli. Ja sobie nie wyobrazam sytuacji żeby mi się jakieś klaki bo buzi "obierały" fuuj... a i wtedy moge go lizać i ssać godzinami. On ma specjalną maszynkę do golenia miejsc intymnych. Naprawdę faceci golcie się, bo jak wy chcecie żebyśmy m były ogolone bo nieprzyjemnie przebijać się językiem przez gąszcze kłaków.. a my to samo czujemy kiedy Was tam całujemy. PROSTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka 08
ja wolę nie golone. mój facet też. rozchylam włoski i pieszczę języczkiem. on też. ja trochę sobie przycinam i podgalam bo nie lubię u siebie gąszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka 08
mój facio mówi że nie jest pedofilem dlatego nie lubi golonych cipek. i dobrze. wiem że mnie nie zdradzi z byle kim bo golonych jest teraz coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem tej manii, że byle co robi z człowieka geja czy tam pedofila lub co innego jeszcze. Człowiek umyje się pod prysznicami na basenie nago -> od razu przekwalifikowany na ekshibicjonistę/geja/zboczeńca itp. lub wydepiluje sobie jądra to jest mało męski i do tego jeszcze ze skłonnościami pedofilskimi. A już nie mówię o depilowaniu krocza i okolic odbytu...to już na wstępie jest się w szufladce z napisem: gej. Jednym się to podoba innym co innego. Jaki ma związek golenie miejsc intymnych z preferencjami seksualnymi?! Ja jestem z dziewczyną, która woli jak jestem tam wydepilowany, jeśli u niej lubię ogoloną cipkę bo inaczej mi włoski przeszkadzają to czemu ona ma się męczyć z moimi, które mam na jądrach? Depiluje je i ona nie ma problemu z lizaniem i całowaniem mnie tam. I na 100% nie przyszło jej do głowy, że mam skłonności pedofilskie lub homoseksualne przez to, że wygodniej jest uprawiać seks oralny bez tego owłosienia. Wcale się nie dziwie, że kiedyś seks oralny nie był popularny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka 08
przecież nie napisałam że nie lubię golonych, tylko że mój facio ma takie skojarzenia. ja mogę się golić i jego też ale skoro nie chce to ja wszystko dla niego. sex analny oralny jest nam nie obcy chociaż mamy swój ulubiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, twój facet ma takie skojarzenia... nie chodziło mi w tym co napisałem o ciebie ale o niektórych co mają właśnie te 'skojarzenia' W seksie oralnym chodziło mi o jakieś 30-50 lat wstecz, kiedy to nie było nawet mowy o depilacji jąder czy cipek. Dobrze, że ja się dopiero teraz urodziłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka 08
a ja niestety wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja obcinam
za dlugie wlosy nozyczkami, zeby zostal tak z centymetr kazdy wlos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka 08
no i proszę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet86
ja sobię golę jądra, pachwiny i włosy poniżej górnej granicy penisa maszynką go golenia + żel do golenia, a włosy powyżej penisa obcinam maszynką do obcinania włosów, golę mniej więcej co 2 dni podczas normalnego golenia, a przycinam mnoej więcej co 2 tygodnie jak obcinam włosy na głowie, mojej żonie to najbardziej odpowiada bo jak mówi nie lubi wybierać włosów z buzi i z cipki po sexie, a bez włosów w pachwinach poprostu czuję się czyściej i mniej intensywny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie gole srednio raz na 3-4 dni (najlatwiej wygolic do zera). I gole wszedzie: nad penisem, jadra, okolice odbytu. I to nie tylko dlatego, ze moja partnerka tak lubi, ale rowniez dlatego, ze jest mi tak wygodniej. Po kilku miesiacach nie ma problemu z draznieniem przez odrastajace wloski - chyba po prostu juz sie przyzwyczailem. Mam inne pytanie: poniewaz golenie trzeba sobie robic dosc czesto szukam jakiegos salonu kosmetycznego, gdzie moznaby zrobic depilacje (moze woskiem?). Niestety wszedzie gdzie dzwonilem, to nie oferuja takich uslug... Moze ktos zna namiary we Wroclawiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekx
Witam. Tydzień temu po raz pierwszy ogoliłem jądra. Wczoraj żona mnie ostrzygła wokół penisa. Całkowicie ogolony jej się nie podoba. Jestem zachwycony. Włosy nie wchodzą pod napletek, wygląda elegancko, a seks oralny wyśmienity. Naprawdę polecam spróbować. Osobiście żałuję że zdecydowałem się tak późno (35 lat). Całkowita depilacja odpada gdyż wolę pozostawić sobie alternatywę. A golę się tam podczas zwykłego golenia twarzy. Pędzluję jajka kremem i maszynką. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehehihiho
uwielbiam jak facet ma ogolone jądra nie mam zadnej przyjemnosci z ssania włochatych zaraz mam odruchy wymitne jak tylko poczuje wlos w buzi . sama golę szparkę na zero zeby byla przyjemna dla niego. co innego nad penem ,tam wlosy tylko przyciente

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się całkowicie z przedmówcą:)Ogolone jąderka, tak żeby można bez krztuszenia się włosami włożyć je do buzi oraz elegancko przystrzyżone włoski dookoła penisa- to jest to co kalinowe panienki lubią najbardziej:) Z resztą co do kobiecego futerka mam to samo zdanie- wargi i cały lizankowy obszar na goło a na wzgórku wg fantazji- fryzurka czy cieniutki paseczek. Elegancko i dorośle jakoś:) Uważam że nie ma nic gejowskiego(jak to pisano wcześniej) w dbaniu o te męskie strefy:)Dodatkowa zachęta do miłości francuskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehehihiho
przedmowczynią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehehihiho
to masz straszne tempo pisania jak moja babcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehehihiho
01:43 [zgłoś do usunięcia] kalinowa panienka 222 co kobieta to orgazm i tak uważam że wielkie O rodzi się w głowie Teraz przymierzamy sie z chłopakiem do doprowadzenia mnie li i jedynie pieszczotami piersi-takie małe wyzwanie zobaczymy... mam 23 lata, całe życie i miliony orgazmów przede mną(jaka radosna myśl), ważne że są a to kto pisał ? twoja wnuczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×