Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brayana

Kobiety 45 + Jak zatrzymać czas-radykalne zabiegi

Polecane posty

Gość BOGDA
Brayana ,po kolei odpowiadam. W klinice przeważnie zostaje się 24 godziny , ja byłam dłużej tzn. 48 h ,bo okazało się ,że słabiutka ze mnie osóbka/chociaż kawał baby/ i mdleję po wstaniu z łóżka. Ale to tylko na dobre mi wyszło bo miałam cały czas świetną opiekę, kroplówki itd..Oczywiście ,że czujesz się fatalnie,głównie po liftingu jesteś opuchnięta , największy problem był ze spaniem .Trzeba uważać by spać prosto najlepiej bardzo wysoko,prawie siedząc. Po niecałych 3-ch tygodniach wróciłam do pracy.Blizny nie są widoczne , można zakryć je włosami i makijażem . U mnie gojenie przebiegało długo, taki mój urok, ale wiem że inni przechodzą to znacznie szybciej, już po 2-ch tygodniach są wygojeni. I jeszcze jedno , jestem niewytrzymała na ból i byłam nastawiona na nieziemskie przeżycia,kupiłam sobie worek najcięższych środków przeciwbólowych i zażyłam tylko dwi sztuki wg. mnie to prawie nie boli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki BOGDA ! Ja mam zamiar zrobić sobie lifting twarzy dopiero za parę lat, czyli tak jak Ty mając 50 lat. Już zadecydowałam o tym. Nie chcę wyglądać jak poważna matrona, skoro można inaczej. Teraz , może na wiosnę chcę sobie zafundować korektę oczu, ale chcę wiedzieć na ten i inne tematy jak najwięcej już teraz. Proszę powiedz mi jak długo goją się blizny na oczach? Jak długo jest różowy kolor? I to samo jeśli chodzi o blizny przy uszach. I jeszcze jedno czy blizny we włosach powodują jakieś problemy z fryzurą , czy w tych miejscach włosy inaczej się układają? Może te pytania są głupie , ale chciałabym wiedzieć. Teraz z innej beczki : co kierowało Tobą , że wybrałaś właśnie dr Kasprzaka z Krakowa. Bliższy dojazd do niego , czy informacja o nim ? Przeglądałam mnóstwo stron o operacjach plastycznych szukałam fora o tych zabiegach i znajdowałam głównie wypowiedzi młodych dziweczyn o powiększaniu, pomniejszaniu piersi, korekcji nosa itp., lecz nie znalazłam specjalnych wypowiedzi babeczek po liftingu. Kiedy Ty robiłaś swój zabieg? Czy na wiosnę ? Jaki termin jest najlepszy , aby ciało się odpowiednio wygoiło ? Pozdrowieńka, Brayana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka* , 46-latka, Margattella , Betty 39 , mysza 400 !! Gdzie jesteście ??? Odezwijcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOGDA
Masa pytań , ale zupełnie Cię rozumię. Najpierw oczy - przed operacją lekarz zaznacza jakie chcesz mieć oczka . Acha ponieważ każdy jest spięty i przejęty ,pani doktor daje coś na rozlużnienie/fantastyczne - szkoda ,że nie na wynos/ Póżniej sala operacyjna , tam wpadasz w ręce anastazjologa,który wcześniej z tobą jeszcze jasno myśląca, rozmawiał i daje ci zastrzyk.Wpadasz w tzw. sedację ,jesteś jakby uśpiona ale nie do końca, póżniej chirurg przystępujedo dzieła tzn do ostrzykiwania całej twarzy środkami znieczulającymi / okropne co ?/Robią z tobą co trzeba ,co chwilę cię wybudzają i każą robić głupie miny, żeby twarz miała naturalny wygląd.A ty półprzytomna wygadujesz niestworzone rzeczy , ja akurat dowcipkowałam i wszyscy bawili się świetnie.Po zabiegu pielęgniarka stosuje ci okłady na oczy z odpowiednim płynem , po paru godzinach normalnie je otwierasz . Szwy wyciąga się za tydzien ,masz siniaki pod oczami i wyglądasz jakby ci je ktoś podbił i to zchodzi u każdego inaczej.U mnie po ok. 10 dniach oczy były wygojone ,bez śladu ingerencji. Jeżeli chcesz zrobić oczy to rób, nie ma się nad czym zastanawiać. Zabieg prosty ,same oczy to chyba nie cała godzina i do domu. Pamiętaj jednak ,że to twoje ciało i twoja decyzja.Wtajemniczeni przed zabiegiem pytali się czy się nie boję/zawsze może coś pójść nie tak/ - bałam się , bo tylko idiota by się nie bał . Ale wystarczyło jedno spojrzenie w lustro i wiedziałam jaka będzie decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOGDA dzięki za informacie i czekam na odpowiedź na pozostałe pytania. Pozdrawiam Cię serdecznie, Brayana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta tez
Niezly temat:) Bogda zgadzam sie,ze tylko radykalne zabiegi sa w stanie cos zdzialac.Rozmawialam z kosmetyczka i szczerze powiedziala,ze systematyczne kosmetyczne zabiegi nie zatrzymaja czasu i niewiele pomagaja w pewnym wieku.Co do zabiegu,to jeszcze nie doroslam,panicznie boje sie narkozy.Zastanawiam sie nad wypelnieneim ust i botoxem,moze tez sobie sprezentuje na 50siatke;),a moze wczesnie:),mysle intensywnie Moje kolezanki juz od kilku lat to robia i wyglada naprawde dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOGDA
Brayana c. d. odpowiedzi.Ale już nie będę straszyła. Blizny na oczach to cieniutkie kreseczki na powiece,które bez trudu pokryje makijaż , tuszując rzęsy początkowo masz wrażenie nie swoich ale to szybko mija. Siniaki , jak pisałam, jednym szybciej innym nie.Przy uszach po miesiącu jest przyzwoicie tzn kto nie wie nie zauważy.Blizny we włosach to najmniejszy problem , bo ich nie widać , włosy trochę wypadną , bo muszą to logiczne . Dobrze się układają ja już po 5 -ciu tygodniach ścinałam i robiłam farbę. Dlaczego Kasprzyk, bo jest świetny! Poza tym mieszkam w Krakowie, a on ma b. dobre notowania . I jeszcze najważniejsze mój syn miał przez niego robioną korekte uszu , wyszły świetnie. Więc teraz rozumiesz dlaczego . W internecie piszą dziewczyny o piersiach itd. mało o liftingu myślę ,że dlatego iż kobiety w moim wieku mało korzystają z internetu, jak się orientujesz tu tylko 2 osoby . I jeszcze jedno twarz jest widoczna , nie każda chce się przyznać do zabiegu udają tylko ,że się w sposób cudowny nie starzeją, a cudów nie ma. Ja nie rozgłaszam wszem i wobec , ale jak ktoś się zorientuje to " nie wciskam kitu" , bo po co ? Każdy ma wybór , jeden woli w ten sposób , inni woli "starzeć się z godnością"/tak jakby operacja pla styczna była niegodna, może sztuczna szczęka też , bo przecież nienaturalna/. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do : Kobieta tez, witaj u nas. Co Twoje koleżanki robią sobie od lat? Botox? Operacje palstyczne? Że wygladją świenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOGDA , jak dawno robiłaś zabieg? A te cieniutkie kreseczki są różowe, jak długo ? Dziękuję Ci za wszelkie informacje których mi udzieliłaś. Będą z pewnością nie tylko pomocne dla mnie. Ja mieszkam na Wybrzeżu i tutaj chciałabym znaleźć sobie jakiegoś chirurga plastyka. Dużo czytałam na temat dr Zdzitowieckiego, ale na temat liftingu twarzy czy korekcji oczu nie zasięgnęłam opinii od osób które by to robiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Witaj Brayana! Mam 40+....., więc jak najbardziej jestem w temacie. Zastanawiałam się nad botoxem na lwie zmarszczki, dużo czytałam o medycynie estetycznej, zabiegach, też na chirurgii plastycznej i fitnees. Ale...znalazłam też informacje o źle wykonanych zabiegach i oszpeconej twarzy. Botox itp. trzeba odnawiać co 6-8 m-cy. Babeczka pisała, że po botoxie opadły jej powieki, rzadko to się zdarza, ale jednak.. Mam dylematy: kasa to raz, trzeba powtarzać zabiegi, niestety nie są na zawsze. Póki co inwestuję w kosmetyki, zdrowo się odżywiam, uprawiam umiarkowany sport, podróżuję. Polecam dietę strukturalną, zrzuciłam kilka kilogramów. Piję 2x dziennie przepyszne koktajle, nie używam cukru, chemii..Jednak nie waga jest w tej diecie najważniejsza, ale odmładzanie i odbudowa komórek. Popularne są koktajle, wiele osób je pije, chociaż sie nie odchudza. Masz np. avokado, słonecznik, sezam,mleko sojowe,siemie lniane. Pozdrawiam, będe tu zaglądać. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, temat rozwija się bardzo ciekawie. Sama nabrałam ochoty na korektę oczu, ale może poczekam jeszcze jakieś 5 lat. Przepraszam, że odzywam się tak sporadycznie. ja odmładzam się jeszcze studiując (a działa to świetnie). mieszkam na śląsku, studiuje w Warszawie. Właśnie pakuję się na jutro, więc wpadłam dosłownie na chwilkę. Odezwę się zaraz po powrocie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
mam pytanie, czy któraś z Was stosowała kolagen naturalny, czytałam ,że rewelacyjny ???/ ale czy rzeczywiście za słoiczek ok. 200 zł i ten specyfik zdziała cuda, czy to tylko psychologia reklamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny dojrzałe! Sam minałem już połowę tego co zazwyczaj sie zyczy.... Mam jedną dobrą radę dla KAŻDEJ z Was: nalezy sie godnie starzeć i przyjmować zmianę skóry, ciała jako kolejny etap zycia. Kazda forma ingerencji medycznej czy paramedycznej daje po czasie odwrotny skutek! Trzeba po prostu zdrowo sie odzywiac i aktywnie żyć. A jak dodam do tego nową miłosc - taki powiew uczucia z męskiej strony działa cuda. Także mężczyźni chca na nowo kochać i być kochanymi. A więc flircik z wyznaczonymi przez kobietę granicami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Też uważam, że świetny temat. Ja myślałam raczej o lipolizie czy mezoterapii. Wyglądam dość młodo, dbam o siebie, staram się modnie ubrać, oczywiście delikatny makijaż, ale nie oszukujmy się - czas działa na naszą niekorzyść!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam kolagen zakupiony w gabinecie kosmetycznym, naturalny. Wydatek jak spory, a efekt przynajmniej na mojej skórze mizerny. Ladniejszą skórę mam po masażu na dobrym kremie, oczywiście u kosmetyczki. Koszt takiego zabiegu to ok. 50-70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Książę musimy dbać o siebie i żadne rady i przekonania nas nie odwiodą od skalpela... Na kafe.. pisze wiele młodych osób i to głównie one są pacjentkami klinik piękności, więc nie dziw się, że i my myślimy o tym. Godnie się zestarzeć...hi, hi... to było dobre w czasach naszych babci. ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka Bp napisała: Nie mam co prawda 45 lat, ale chcialam Wam powiedziec o pewnym specyfiku, ktory moze Wam pomoc polepszyc kondycje skory na twarzy. Jest to wit. C w kropelkach dla dzieci \"Juvit\". Duzo dziewczyn stosuje to na twarz i czesto czytam, ze cera im sie poprawia, znikaja przebarwienia, skora sie staje bardziej jednolita i grubsza. Na innym forum pewna dziewczyna kiedys napisala, ze spotkala pania po 50tce, ktora miala skora bez ani jednej zmarszczki i okazalo sie, ze wlasnie stosuje Juvit od paru lat. Ten produkt stosuje sie razej na noc(tlusta konsystencja), a na dzien trzeba uzywac filtrow, aby nie powstaly przebarwienia(skora po nalozeniu wit. C jest bardziej wrazliwa na promienie sloneczne). Na efekty pewnie trzeba troche poczekac, ale chyba warto sprobowac. ************************************************** Słuchajcie babeczki znalazłam stronkę na temat wic \"C\" w kropelkach _ preparat nazywa się JUVIT. http://www.biochemiaurody.fora.pl/serum-z-witamina-c-na-bazie-kropli-juvit-t419.html Poczytajcie, może warto zastosować? Jak radzi fanka Bp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty 39 , a ile płaciłaś za taki zabieg z kolagenem ? Czy to był taki płat nakładany na 20 minut ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Dzięki Betty.. Ktoś zachwalał, że znikają przebarwienia z twarzy. Jestem ich posiadaczką, jak również piegów, stosowałam cuda i nic..często przebywam na słońcu i to za jego sprawą dorobiłam się...ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo13 i popatrz jak Twoje babcie wygladały jak sie zestarzały..... A te dzisiejsze babcie - te po zabiegach medycznych i chemi kosmetycznej jak wygladają? Żałosć serce ścisk! Bo nie idzie o to aby ładniej wyglądać rok czy dwa po zabiegu ale aby cudnie wyglądać za lat 10 lub 20! Taki zabieg to ingerencja w działajacy organizm. następuje zaburzenie i co potem? To jak z pzreciwdziałaniem hormonami w okresie przekwitania. Tylko nikt nie sprawdza tego poziomu hormonów codziennie! Efekt - spytaj onkologów co sądzą o kuracji hormonalnej w klimaktarium.... Dalej twierdzę, ze kobieta powinna się godnie, elegancko starzeć, a nie udawać młódkę - bo to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Podobno rewelacyjne jest avokado, a zwłaszcza skórka. czytałam,żeby smarować pod oczy- na zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo 13 , tak masz rację , to godne zestarzenie się było extra dla naszych babć !! Czasy się zmieniają i my musimy myśleć już inaczej ! Musimy ? Chcemy !! Ja też jak narazie nieźle wygladam dlatego też myślę najpierw o mezoterapii , lipolizie tak jak Ty , a na wiosnę korekta oczu. Lipoliza oczywiście po mezoterapii , aby skóra była jędrna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z ikrą
na twarz najlepsza sperma. Wygłada i nadaje piekny zdrowy wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Książę, pochodzę z rodziny długowiecznych, więc one mając 90 lat wyglądały gorzej niż źle!!!! Nie będę dyskutować nt terapii hormonalnej, są osoby, które nie mogą bez niej funkcjonować, każdy organizm jest inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z ikrą
Brayana a kto ci powiedział, że nie źle wygladasz? Czy ten facet nie starzeje się? Potem będziesz cudnie wygladac a on jak stary dziadek - znajdzie sobie młódke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiażę smutny
karo13 masz rację. Ty będziesz wyglądac lepiej niż dobrze mając 90 lat! tego ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebelbeleee
Faceci, to chyba temat nie dla Was, zatem dajcie sobie na wstrzymanie ze swoimi złośliwościami i uwagami, które nie wnoszą nic konstruktywnego w temat:P Spójrzcie na Pamelę Anderson, jak super wygląda mimo swoich lat. Wy chyba też chcielibyście, zeby Wasze żonki podobnie wyglądały w jej wieku:P Pozdrowionka dla kobiet z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Panowie, wiem jedno, jak mam nawoskowany samochód, wygląda znacznie lepiej, więc nie mówcie nam o godnym starzeniu, czyli niestosowaniu kosmetyków i medycyny estetycznej. Skończyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×