Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brayana

Kobiety 45 + Jak zatrzymać czas-radykalne zabiegi

Polecane posty

Gość AgnieszkaJ
kazda osoba ktora sie zapisze bedzie miala taki lifting wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobne zabiegi reklamuje A.Wachowicz, widziałyście jaką ma bużkę? niestety latka lecą, a ona wciąż wygląda młodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to jest A. Wachowicz
Masz na mysli EWE Wachowicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosla38
mam 38 ale...tryb zycia, stresy itp juz widac mi na twarz, o ciele nie wspomne...ehhhh.....i lifting i korekta powiek mnie czekaja- wiem ze jeszcze mam kilka lat czasu ale nie bede czekac do 50tki!! chcialam Wam tylko powiedziec , ze nawet do i po operacji wazne jest zeby skora byla dobrze nawilzona i odzywiona, nie warto zalowac sobie na kremiki myslac ze i tak sie "ponaciagamy". Akrem nie zawsze ten najdrozszy jest najlepszy. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Za dużo przebywałam na słońcu,na plaży, wycieczki w góry,rower i teraz mam tego efekty, szukanie gabinetów odnowy.Klimatyzacja też jest zabójcza dla cery. Dobrze,że myślisz o zabiegach wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Witam która wybiera się na ten lifting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaJablonka
Witam drogie Panie. Pisze w sprawie liftingu piatkowego w Krakowie. Do jutra zapisuję osoby chętne. Prosze o podanie imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego osób które dotrą na 17:00 w najbliższy piątek na ulice Kadecka 1/3 w Krakowie. Lifting jest darmowy i co ważniejsze bezpieczny. Zgłoszenia prosze posyłać na adres sts.bioptron@gmail.com Pozdrawiam Agnieszka Jabłonka 504 58 16 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Ponawiam pytanie, wybieracie się na lifting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynopowstan
najlepszy lifting to usmiech :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Kobiety do komputerów!!!! Ja tu czekam. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Dziewczyny, gdzie się podziewacie? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karo 13 ! To fakt dziewczyny trochę pouciekały i ja jakoś też nie miałam veny twórczej. Czy wybierasz się na ten lifting świtłem czy czymś takim ? Czytałam na którymś z postów , że jest to jakieś naciąganie typu: Lifting za darmo , ale może kup to urządzonko. Poszukam, może znajdę ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Witaj Brajana!🌼 W duchu myślę, że jest to urzadzenia do wszystkiego czyli do niczego. Raczej się nie wybieram . Byłam kiedyś na prezentacji lampy ZEEPTERA, znajomi pokupili i nie używają. U mnie leży AB Giminic/ błedna pisownia/, nieużywany, żele przeterminowane, tak ciągle coś się kupuje i nie używa. Ale jak będę w lepszej formie, wybiorę się na taki zabieg do gabinetu. A na prezentacji nie chce mi sie wierzyć , aby każda pani mogła doświadczyć boskiego działania lampy/ no może minutkę/. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałaś kiedyś , że może chciałabyś zrobić sobie mezoterapię i lipolizę. Ja może pod koniec października zrobię pierwszy zabieg mezoterapii. Jestem już umówiona. Uważam , że powinnyśmy odżywić sobie skórę zanim pomyślimy o plastyce. Ciekawa jestem czy będą jakieś efekty po pierwszym zabiegu i jakie po dalszych. Oczywiście będę pisać na bieżąco o tym na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Wiesz wiele się u mnie zmieniło, mam bardzo poważne problemy zdrowotne!!, niespodziewanie. I na dzień dzisiejszy nie mam głowy do spraw urody. Ale jak wyjde z tego, z pewnością pomyślę może o kolagenie i lampach? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ! Tak mi przykro , że masz problemy zdrowotne. Życzę Ci więc zdrowia, to najważniejsze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Dzieki, Brajana! ❤️ Jednak lubie tutaj zaglądać, myśleć o bzdetkach , a nie o problemach. Napisz po zabiegach, jakie efekty. hej! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Dzięki, Brajana! ❤️ Jednak lubie tutaj zaglądać, myśleć o bzdetkach , a nie o problemach. Napisz po zabiegach, jakie efekty. hej! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Dzięki, Brajana! ❤️ Jednak lubie tutaj zaglądać, myśleć o bzdetkach , a nie o problemach. Napisz po zabiegach, jakie efekty. hej! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Wczoraj coś nie działało, a tu proszę 3 wpisy. Nie mogłam tu wejść. Pozdrawiam. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. Nie doczytala jeszcze do konca tego forum,ale juz sie ciesze,ze jest Mam44 lata,z Brayana chyba juz mialysmy okazje wymieniac poglady na innym forum. Jestes z trojmiasta,prawda?Ja tez. Robilam mezoterapie iglowa na twarz ,dekolt i szyje,serie 7 zabiegow.Co moge powiedziec-warto,naprawde. Teraz mam malutko czasu,ale napisze niebawem wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Agatko1963,bardzo cie proszę ,żebyś napisała jak u ciebie wyglądał ten zabieg i ile cię kosztował?Ja tez się do tego przymierzam i chciałabym się zorientować czy będzie mnie syać na taki zabieg. Bo to że warto to już tu niejednokrotnie wyczytałam. Czesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mezoterapie robilam co tydzien albo co dwa tygodnie,zalezy jak mi pasowalo.Za jeden zabieg placilam bardzo roznie,bo to zalezalo od tego,co mialam aplikowane.Najdrozszy byl kwas hialuronowy,z kwasem zabieg kosztowal ok 600 zl,ale zawsze zostawalo jeszcze materialu na nastepny zabieg i wtedy placilam tylko za usluge,ale przecietnie placilam 200 zl za jeden zabieg,podawany byl ntcf,jakies koktaile witaminowe. Sam zabieg jest ,jak dla mnie malo bolesny,ale nie boje sie zastrzykow,nie bralam zadnej masci znieczulajacej,polega na delikatnych nakluciach cieniutka igla co 1 cm mniej wiecej,wiec troche tego jest,tyle ze robi to sie w tepie ok4-5 ukluc na sekunde,ja w calym cyklu 7 zabiegow mialam tylko jednego krwiaka na twarzy ,kolo oka,srednicy ok 1cm i jednego na dekolcie,ok 2,5 cm. Caly zabieg trwa ok15-20 min max.Twarz jest zaczerwieniona,w malutkie kropeczki,ktore sie zmywa po kilku godz.Nastepnego dnia prawie nie ma sladu,a skora za to napieta i swieza.Pojednym zabiegu oczywiscie cudu nie ma,tak naprawde fajny efekt zauwazylam po 5 zabiegu i nie tylko ja to widzialam.Teraz jestem miesiac po ostatnim i mysle ze ok 10 listopada trzeba bedzie zrobic mezo przypominajacą,najlepiej z kwasu hialuronowego,bo to po nim sa najlepsze efekty. Tyle z wlasnego doswiadczenia.Warto pocierpiec troszeczke.Aha,najbardziej spektakularne efekty mam na dekolcie-naprawde ladnie sie wyprasowal, i na granicy z szyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agata ! Fajnie że napisałaś i to akurat na temat mezoterapii. Cieszę się też , że mieszkasz w Trójmieście. Napisz mi gdzie i u kogo robiłaś tę serię zabiegów. Ja jestem już umówiona na pierwszą wizytę na ten właśnie poniedziałek do ELMED-u do pani doktor Elżbiety Baczewskiej-Staszak . Ma być to najpierw konsultacja i ewentualnie od razu zabieg. Trochę się boję , bo w ogóle nic nie wiem na temat tego gabinetu. Gabinet ten mieści się w Sopocie w \"krzywym domku\". Czy wiesz coś na jego temat? Pozdrowionka Aha , a na jakim topiku spotkałyśmy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Brayana. Dr baczewska -Staszak to cieszaca sie bardzo dobra opinia lekarz,ja osobiscie nie mialam z nia kontaktu,ale mam kolezanki ,ktore do niej chodza i wygladaja naprawde rewelka,ceny ma nie najnizsze,ale oferte i aparature do zabiegow imponujaca.Ona robi tez lipolize iniekcyjna.Mysle ze nie masz powodow do niepokoju ,to znany,doswiadczony i dobry lekarz. Ja zabiegi robilam u innego lekarza,chodze do kosmetyczki w instytucie Evis na Brzozowej we Wrzeszczu,tam tez przyjmuje dermatolog Piotr Szlezak,zasiegnelam u pacjentek opinii o nim i zaryzykowalam wizyte.mezoterapie robi super sprawnie,bylam bardzo zadowolona,ma tez reke do powiekszania ust,ladnie mi to zrobil,szkoda tylko,ze efekt krotkotrwaly.Natomiast z zalem stwierdzam,ze botox mu sie nie udal,brwi czolo mi troche mi opadlo,ze 2 mm,co za tym idzie -brwi tez,przez co mam jakby mniej otwarte oko,nikt tego nie zauwaza,ale ja to widze i mi baaaardzo przeszkadza.Rozmawiala z dr Szarmachem w Dermisie o tym ,on powiedzial ,ze to mozna poprawic podajac botox z tzw efektem Mefisto,ale on absolutnie nie mamowy,nie podejmie sie poprawki po innym lekarzu,bo nie wie ile botoxu podal mi ,w ktore punkty na czolei ile w jeden punkt,niech miten sam dr robi.Tylko ja nie chcejuz u niego botoxu,poczekam zatem cierpliwie te pol roku ,az mi pusci,jeszcze 5 miesiecy-ło matko!A wtedy,jesli zdecyduje sie na botx ponownie ,zrobie to w Dermisie.Nie bedzie to latwa decyzja,bojaokupilam ten zabieg tygodniowym silnym bolem glowy,tak sie zdarza i nie wiem ,czy bede chciala jeszcze raz przz to przechodzic.Ale mezoterapie caly czas bede robila u swojego dotychczasowego ekarza,bo robil to dobrze.sam zreszta wyglada na mlodzienca,choc ma 38 lat,co stanowi niezla wizytowke dermatologii estetycznej. Pozdrawiam i napisz,Brayana,jak po wizycie i dr Baczewskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×