Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brayana

Kobiety 45 + Jak zatrzymać czas-radykalne zabiegi

Polecane posty

Gość dziewczynopowstan
Ja jestem juz 55latka, nic nie robie,jestem co najmniej 10 kilo za gruba a mlodzi faceci sie do mnie zalecaja i co? Raz w zyciu bylam u kosmetyczki, i dotychczas mam po tej kosmetyczce plamke na skorze Wszyscy lacznie z kobietami prawia mi komplementy wiec gdzie jest prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziaczki
Prawda jest jak pupa , każdy ma swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Niedawno słyszałam,że aby poprawić skóre na twarzy,szyji i dekolcie wskazany jest regularny masaż tych okolic ciała.Czy macie może jakis przepis w jaki sposób taki masaż wykonywać regularnie w domu?Może pamiętacie w jaki sposób was masowała kosmetyczka,czy cos podobnego,myślę że można by w ten sposób wspomóc skóre dotleniając ją. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 46-latka. Są różne szkoły wykonywania masażu, na ogół rozpoczyna się ten zabieg od dekoltu i szyi, potem dopiero przechodzi się na twarz. Jego działanie jest miejscowe, bezpośrednio na tkanki, które są masowane. Masaż powoduje zaróżowienie skóry, pobudzenie krążenia, rozszerzenie naczyń krwionośnych. Daje to lepsze dotlenienie, zwiększa się bowiem dopływ krwi tętniczej do tych masowanych obszarów. Masaż także lekko złuszcza warstwę rogową naskórka, ułatwiając oddychanie skórze i szybsze wchłanianie zastosowanych preparatów. Mechanizm drażnienia górnych warstw skóry pobudza je do odnowy, wzmacnia elastyczność skóry i mięśni, przeciwdziałając tworzeniu się zmarszczek. Podczas masażu twarzy, szyi i dekoltu kosmetyczka może zastosować wiele preparatów. Przede wszystkim wykorzystuje się kremy do masażu, np. z wyciągiem z arniki, chlorofilowy, żel intensywnie nawilżający. Można też wzbogacić ten zabieg - w zależności od potrzeb skóry - innymi preparatami: ampułkami, koncentratami odżywczo-regenerującymi ze specjalnie dobranymi substancjami aktywnymi (aktywator kolagenu). Można także wykonać masaż z wybraną maseczką - jeśli tylko jej konsystencja na to pozwala (musi mieć tzw. poślizg). Te wszystkie preparaty stosuje się dodatkowo pod krem do masażu. Przed wykonaniem masażu kosmetyczka ocenia stan skóry, by wykonać właściwy masaż. I tak na przykład na młodszą skórą można działać silniej, natomiast jeśli skóra jest zwiotczała, nie wykonuje się zbyt silnego rozcierania, tylko głaskanie i oklepywanie. W przypadku skóry z rozszerzonymi naczynkami pod krem z arniką dodaje się np. ampułkę wzmacniającą, a sam masaż jest delikatniejszy. Pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynopowstan
podniesc do gory brode i mowic przez 20 razy Duza Roza... dobra gimnastyka dla podbrodka i szyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Brayana dzięki za odpowiedż Odnosnie tego ostatniego posta:faktycznie,dobra gimnastyka tych mięśni może wspomóc wygląd tych partii ciała.Może jeszcze ktoś ma jakieś wskazówki dotyczące poprawienia wyglądu i kondycji dekoltu i szyji,konkretnie chodzi mi o masaż i gimnastyke.Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA40
Najlepiej odmładza młodszy o 10 lat kochanek.....niesamowicie pozytywnie wpływa na nastrój i stan skóry.....polecam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana podeślij nam takiego minus 10 lat, ależ byłby obiekt westchnień i nadziei....na kafeeeeeee... 👄dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA40
kochana nie ma tak łatwo trzeba sobie go wyszukać i oczarować osobiście...ale to też strasznie miłe...:)takie zapatrzone młode oczy i młode kokietujące spojrzenie działaja cuda.....łatwo wtedy schudnąć, ćwiczyć robić maseczki i inne podobne zabiego...mocna motywacja ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA40
Cholerka ale jakbym miała 8 tys na zbyciu to też bym sobie co nieco operacyjnie poprawiła....:).....chciałam polecić coś odnośnie biustu....zauważyłam tak z rok temu że jest taki pustawy w środku jak balonik z którego zeszło trochę powietrza...od wakacji stosuje masaże opisane tu na kafeterii w wątku OLKI jak powiększyć piersi...i mam teraz ładniejsze cycuszki niż miałam kiedyś powiększyły się troszkę sa jędrne da się to naprawdę odczuć....polecam spróbowanie nic nie kosztuje a różnicę czuć już po 2 tygodniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga...ale odezwał się w Tobie instynkt samiczki, no i nie podzielisz się z nami?? też robie podobne masaże, masz rację pomaga, nakładam balsamy i kremy..... i wzdycham..do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,dziewczynki pozdrawiam was gorąco,widzę że humor dopisuje z czego się bardzo cieszę. 👄 was i przesyłam wam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczęta🌻🌻🌻🌻🌻🌻👄 Brayana-przepraszam za odpowiedź z takim opóźnieniem-ale mam masę zajęć-i dawno mnie tu nie było. Szykują mi się zmany, więc jestem zabiegana;-) Co do papierochów- nie miałam żadnej zadyszki, ani nic z tych rzeczy. Poza tym-co mnie bardzo wkurzało,to smród -szczególnie włosy - niby nie powinnam tego czuć, bo paliłam, ale ja jednak czułam. I najbardziej denerwujące, to to ciągłe myślenie,że jak będę musiała zapalić-to gdzie?! Nic nie muszę! NIe będę we władzy takiego gówna-sic!-żeby toto mną rządziło. No i mam więcej kasy-paliłam marlboro100-czerwone. No i to następny czynnik, któy przemówił za tym, by rzucić. W tej chwili nie ciągnie mnie, nie muszę myśleć,że już mi się kończą i muszę kupić, nie śmierdzę-i żadne kosmeytki tu nie pomogą-najważniejsza jednak jest wolność od tego. Nic nie muszę;-) A na dekold i szyjkę dobre są masaże kostką lodu-ujędrniają. Pozdrawiam Wszystkie Piękne Panie🌻 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, a co do zbędnych kg ;-( Niestety, ale i mnie ich przybyło. Jednak wolę to niż papierochy. Właśnie zaczynam powoli walkę z tłuszczykiem. I dam radę;-)Ale bez przesady-max 5kg. Poza tym mojemu ukochanemu podobam się taka jaka jestem, mówi,że nie widzi by mi przybyło. I to jest najważniejsze, że dla Niego jestem naj... miłej soboty Dziewczyny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinomi
Dziewczyny i kobiety, nie ma co się oszukiwać,żadne kremy , maseczki, i masaże, i inne cuda opadającej skóry twarzy i powiek nam nie podniosą, a chcemy na siebie patrzeć z zadowoleniem , a nie na twarz sprawiającą wrażenie zmęczonej, bo taki jest efekt starzenia. Mam prawie 5o-tkę, jakąś pracę, duży kontakt z ludźmi, i czuję oddech na plecach młodych pracowników, nie są wcale zbyt mądrzy, ale są młodzi i nie pomarszczeni.... Więc decyzję podjęłam już 2 lata temu że zrobię face lifting i powieki, no cóż, wiem że to drogo, ale kremów i innych pierdoł nie kupuję, (bo i tak nie pomagają) i odłożyłam na ten zabieg. Boję się jak każdy, ale termin mam już ustalony, i jak powiedziała moja pani doktor, po zabiegu będę po prostu wyglądała na bardzo wypoczętą, bez zwiotczałej skóry, to nie znaczy że będę piękniejsza, będę po prostu lekko odmłodzona, a to duża różnica. No a najważniejsze trwałość efektu to około 10 lat, ale wtedy już będę na emeryturze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Kinoni... Powodzenia, podziwiam Twoje zdecydowanie. Co racja ,to racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,mnie też interesuja powieki , a przedewszystkim opadajace policzki-ale mam obawy- czy po takim zabiegu nie będe sie jeszcze szybciej starzeć . Interesowałyby mnie wypowiedzi kobietek ,które juz są dłuższy czas po podobnym zabiegu.. z góry wam dziekuje i serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55lucy55
witam,też jestem zwolenniczką konkretów te zabiegi mniej radykalne jak operacja też sporo kosztują a efekt krótkotrwały. Myślę,że cena stanowi główną barierę zaporową dla większości z nas-może trzeba mniej inwestować w dorosłe dzieci i wnuki a bardziej w siebie.SERDECZNOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Trzeba poszukać dokładnych informacji, ale z pewnością te zabiegi nie są jednorazowe i trzeba się liczyć z ich powtarzaniem i sporą kasą. Cała filozofia polega na tym - masz kasę ,decyduj się, ale wiedz, że za parę lat znów musisz zrobić lifting. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaJ
Witam drogie panie. Widze ze wiele z was poszukuje sposobu na przedluzenie urody i usunieciu powstajacych z biegiem czasu zmarszczek. Pisze gdyż mam dla was ciekawa propozycje. Pracuje w firmie Bioptron, ktora zajmuje sie tego typu sprawami. Liftingi twarzy i szyi polegaja na wytwarzaniu w ludzkim ogranizmie za pomoca swiatla spolaryzowanego kolagenu ktory wypelnia zwiotczala skore i wygladza zmarszczki. Panie z okolicy krakowa zapraszamy na darmowy lifting z zastosowaniem najlepszych kosmetykow zeptera. Kobiety wychodza od nas 0 15 lat mlodsze z gladkimi cerami. Teraz nic nie placac mozecie same sprobowac i uczestniczyc w takim liftingu. Warunkiem jest zgloszenie uczestnictwa na adres sts.biioptron@gmail.com wszytstko jest darmowe, takze kto moze wybrac sie do krakowa i ma ochote w takim liftingu uczestniczyc, zapraszam Zaintereseowane osoby pod tym adresem moga uzyskac wszytskie informacje lub telefonicznie pod numerem 504 58 16 39 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaJ
Witam drogie panie. Widze ze wiele z was poszukuje sposobu na przedluzenie urody i usunieciu powstajacych z biegiem czasu zmarszczek. Pisze gdyż mam dla was ciekawa propozycje. Pracuje w firmie Bioptron, ktora zajmuje sie tego typu sprawami. Liftingi twarzy i szyi polegaja na wytwarzaniu w ludzkim ogranizmie za pomoca swiatla spolaryzowanego kolagenu ktory wypelnia zwiotczala skore i wygladza zmarszczki. Panie z okolicy krakowa zapraszamy na darmowy lifting z zastosowaniem najlepszych kosmetykow zeptera. Kobiety wychodza od nas 0 15 lat mlodsze z gladkimi cerami. Teraz nic nie placac mozecie same sprobowac i uczestniczyc w takim liftingu. Warunkiem jest zgloszenie uczestnictwa na adres sts.biioptron@gmail.com wszytstko jest darmowe, takze kto moze wybrac sie do krakowa i ma ochote w takim liftingu uczestniczyc, zapraszam Zaintereseowane osoby pod tym adresem moga uzyskac wszytskie informacje lub telefonicznie pod numerem 504 58 16 39 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaJ
Witam drogie panie. Widze ze wiele z was poszukuje sposobu na przedluzenie urody i usunieciu powstajacych z biegiem czasu zmarszczek. Pisze gdyż mam dla was ciekawa propozycje. Pracuje w firmie Bioptron, ktora zajmuje sie tego typu sprawami. Liftingi twarzy i szyi polegaja na wytwarzaniu w ludzkim ogranizmie za pomoca swiatla spolaryzowanego kolagenu ktory wypelnia zwiotczala skore i wygladza zmarszczki. Panie z okolicy krakowa zapraszamy na darmowy lifting z zastosowaniem najlepszych kosmetykow zeptera. Kobiety wychodza od nas 0 15 lat mlodsze z gladkimi cerami. Teraz nic nie placac mozecie same sprobowac i uczestniczyc w takim liftingu. Warunkiem jest zgloszenie uczestnictwa na adres sts.biioptron@gmail.co m wszytstko jest darmowe, takze kto moze wybrac sie do krakowa i ma ochote w takim liftingu uczestniczyc, zapraszam Zaintereseowane osoby pod tym adresem moga uzyskac wszytskie informacje lub telefonicznie pod numerem 504 58 16 39 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co Wy Drogie Panie na to? zaproszenie? Omawiałyśmy ten wątek; w gabinetach wykonuje się tego typu zabiegi na kolagenie,ostatnio modnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za chętnie pojadę tylko proszę mi wytlumaczyć dlaczego za darmo? Mogę jechać juz po niedzieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaJ
do 46 latki. Napisz mi z maila prywatnego a nie z forum imie nazwisko i numer kontaktowy. Dlaczego darmowy, bo firma chce sie promowac, robiac takie zabiegi i wiedzac jakie daje efekty, wie ze klienci po takim zabiegu beda bardzo zadowolemi. Dzieki temu ze nic nie placa moga spokojnie poddac sie zabiegowi. Zabieg jest bezpieczny bo jest to swiatlo widzialne, skolimowane, wiec nie wyrzadzimy zadnej krzywdy. jesli ktos jeszcze jest chetny to prosze posylac maile z danymi. Lifting odbedzie sie w piatek o 17:00 na ulicy Kadecka 1/3 w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rozumieć,że każda osoba zapisana skorzysta z zabiegu?czy tylko go obejrzy? Byłabym chętna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaJ
W sprawie darmowego liftingi swiatlem spokaryzoiwanym oraz kosmetykami zeper. Wszytskie osoby chetne uczestnictwa w takim liftingu prosze o przeslanie imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego na moj adres. Lifting odbedzie sie w Krakowie w piatek o 17. Konkretniejsze informacje napisze zainteresowanym. Pozdrawiam Agnieszka Jablonka 504 58 16 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×