Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strasznie zdenerwowana

BłAGAM POMóżCIE MI BO UMIERAM Z NIEPOKOJU....

Polecane posty

Gość strasznie zdenerwowana

miałam dziś USG i jestem przerażona, bo wychodzi z niego, że główka dziecka wskazuje na 39 tydzień - a reszta na 36.wiem, że możliwe są odchylenia, ale aż takie???? Czy większa główka może oznaczać jakieś wady u dziecka - proszę piszcie prawdę - nawet najgorszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała ale mądra
MAM ten sam problem, tyle, że mi wszystkie wymiary wskazują, że ciąża jest starsza, nie tylko głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie zdenerwowana
nic nie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie zdenerwowana
mas ślicznego synusia.....ja się boję, że mój będzie miał jakieś wady - wodogłowie albo coś - no bo aż takie odchylenia i to na kilku usg nie są chyba normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tak sobie myślę, że gdyby miało by być coś nie tak, to lekarz coś by powiedział. Mój gin jak się dopatrzył drobnej nieprawidłowości to od razu mówił. Nie stresuj się 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie zdenerwowana
łatwo Ci mówić....ale dzięki za wsparcie, a miała tak któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie zdenerwowana
ale u mojego głowa jest ogromna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
u nas brzuszek jest dobry miesiąc mniejszy niż reszta :O Podejrzenie hypotrofii na którą tak naprawdę nie ma lekarstwa. A moze moje dziecko tak po rpostu ma że bedzie chudziutka? nie wiadomo :O Kazali mi tylko jesć DUŻO glukozy (głównie czekoladę) bo mam b.niski poziom cukru nawet po obciążeniu. Albo na oddział i podawanie dożylne.Jestem w 38tc. Pocieszam sie bo dużo dziewczyn pisze o róznych wynikach odbiegających od normy a dzieciaczki rodzą sie zdrowiutkie. Na wynikach parametry mogą odbiegać PODOBNO +/- 21 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
mnie kazali powtorzyc usg po 14 dniach- czyli tylko obserwacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie zdenerwowana
też się tym próbuje pocieszać, ale mi na każdym USG wychodzi, że mała ma za dużą główkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj lekarz nic Ci nie mowi,a moj wysylal mnie na dodatkowe badania prywatnie,bo moj synek,wg.niego mial za duza glowke i podejrzewal Downa.Badania wyszly negatywnie,ale przez kilka miesiecy bylam zestresowana i modlilam sie o zdrowie dla maluszka.Urodzil sie zdrowy,chociaz obwod glowki wynosil 37,5cm,a starszej coreczki i synka-34cm.Nie byl zbyt duzy,bo wazyl 3300g i dl.53cm.Ale nadrobil to i na 3 latka mial 106 cm wzrostu i glowka jest jak najbardziej normalna.Nie przejmuj sie \"pustym\" gadaniem,bo szkodzi Tobie i dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha154
ja miałam to samo z córką hypotrofia, nie martw się dziecko urodzi się malutkie ale nadrobi w ciągu miesiąca, moja ma teraz 3 latka big kobitka :))), powodzenia bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikaa
gdyby nie to usg to by się kobiety tak nie stresowały... mi różne rzeczy na tym usg wychodziły, nie ma się co stresować!!! na pewno gdyby coś było nie tak, to lekarz by Cię tak nie zostawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się u mojego synka też główka była dużo \"starsza\" a on poprostu ma spora głowę - mma 7 lat i wszystko z nim jest w porządku. u mojej małej główka była o 4 tygodnie \"młodsza\" a urodziła sie najzupełniej normalna z najzupełniej normalną główką a też sie naczytalam i nadenerwowalam od groma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też wyniki USG nie zawsze wyglądały optymistycznie. Synek zdrow jak rydz. Koleżance lekarz narobił stresu, bo mówił, że dziecko jest bardzo maleńkie, za maleńkie. Teraz \"Mała\" ma 15 miesięcy i jest olbrzymia. Czy nie masz możliwośći zadzwonienia do swojego lekarza i porozmawiania o tym? ja tam bym się pewnie długo nie zastanawiała tylko dzwoniła i pytała. Ale ja już taka jestem - panikara i za grosz cierpliwości. Z drugiej strony wolę tak, niz się zamartwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszee
eeeee moje dziecko urodzilo sie z obwodem glowki 38 a kolezanki corka z obwodem 32 i jedno i drugie rozwija sie wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam to samo i okazało sie ze poczęcie było wcześniej niz myślałam,a to dlatego ze jescze w ciązy miałam okres,Wszystko bedzie ok! nie martw sie,dzidzia jest drobna ale ma wiekszą głowkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie tez podczas badania główka wyszła 2 tygodnie starasz i lekarz powiedział że wszystkow porządku, że to normalne że wymiary mogą się różnić. Jeszcze mierzył brzuszek i kość udową i kazdy wymiar był inny, a lekarz powiedział że córeczka jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loim
u mnie tez na usg wyszlo ze glowka jest sporo "starsza" od reszty moje dziecko wprawdzie urodzilo sie z duza glowka bo miala 57 cm eazylo 3850 i mialo 58 cm dlugosci wiec sie to wszystko "zgubilo" moje dziecko jest zdrowe takrze nie przejmuj sie tymi wymiarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszee
57???????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie zdenerwowana
podnoszę temat - miałyście może takie rozbieżności na USG i to pod koniec ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×