Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dpg

jaka częśc ubioru jest dla was asexualna

Polecane posty

Gość spotkaly sie dwie rewelacje
meska (prostacka) logika i konsekwencja "nigdy nie będę ich nosił no chyba że ty byś chciała abym je nosił " [ to bede je nosił] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jok
spotkaly sie dwie rewelacje meska (prostacka) logika i konsekwencja "nigdy nie będę ich nosił no chyba że ty byś chciała abym je nosił " [ to bede je nosił] bo zawsze chciałem je założyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany dodaj jeszcze RZUłTA RZABA RZARłA RZóR bedzie ciekawiej rewelacja do rewelacji czekam na ciebie rozpalona napalona i opalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie zaloz te sringi ktorych nie chciales zalozyc ale zalozysz kiedy cie poprosze to zaloz i przyjdz w zalozonych dobra tylko nie zapomnij zalozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekaw co te osoby co czytają nasz romansik robią hmm pewnie się sami ze sobą zabawiają ;) ale spoko tak też można a jak już skończycie się zabawiac to napiszcie jak było ;) a ty mrucząco kotko co myślisz co oni mogą robic??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co zakladaja stringi ktorych nie mieli zalozyc sledza slownik ortograficzny i wija sie z podniecenia dzieki wam wszystkim ze jestescie bo bez was bylo by nijako a tak wije sie ze smiechu napalona na te stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka od Rumcajsa
No NWA...wskakuj w stringi i pokaż mi w nich swój słodki tyłeczek ;) Masz 25 latek...MIODZIO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow do nas tez trafiles juz pisalam jestem pod wrazeniem pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oto chodzi wiją się z podniecenia jak ładnie to napisałaś nazwałbym to sexsownie pobudzając zmysły ;) więc jutro będę musiał kupic stringi bo niemam :( ale za to dzisiaj mam na sobie bokserki z tygryskiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka marsz do rumcajsa on jest moj a juz jego tyleczek tymbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka od Rumcajsa ............. czyżbyś chciała stworzyc z nami ognisty trójkącik ;) tylko niewiem co na to mrucząca kotka musisz się jej zapytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo powiem zwirkowi i mochomorkowi zeby rozpowiedzieli w lesie ze niezla z ciebie podrywaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka od Rumcajsa
NWA--> Chętnie zobaczę twojego dzikiego tygryska ;) A tyłeczek napewno masz boski ;) f77--->Spokojnie...jeszcze nie jest twój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie moze jeszcze nie jest ale bedzie to o mnie mysli cale dnie i noce juz sie uzaleznil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka od Rumcajsa ............ale chyba się nie zgodzi bo jest bardzo sexi i możesz niedac jej rady będziesz musiała się wykazac aby zdobyc nasze względy ;) f77............ i co zrobimy z Hanka od Rumcajsa ?? przyjmiemy ją do naszek sexownej krainy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło boszzzze jak masz ochote to ja przyjmij ja sie zrywam a ty mnie tu z ta hanka nie szalej :) bawcie sie dobrze papapapapapa 🖐️ obowiazki wzywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc wracając do naszej rozmowy to sądze że jeszcze asexualne są buty na koturnach nie lubię jak dziewczyny je noszą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema z rana
co tam ciekawego powiecie koledzy i kolezanki stali bywalcy i wpadajacy sporadycznie jak tam rozpoczal sie wasz piatek a moze jak minela noc pelna emocji czy powialo nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja w galotach do
rewelacji w stringach jestes tam halo halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka od Rumcajsa
NWA ja jestem. Pomruczeć ci? ;) Masz stringi na sobie...chętnie zobaczę to i owo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj stringów niemam:( ale mam za to bokserki w tygryski;) a ty co tam masz słoneczko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się zastanawiam co będę robił w weekend chyba pójdę na rykowisko ;) a ty kalie masz plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka od Rumcajsa
Ja mam takie majteczki które więcej odkrywają niż zasłaniają ;) Tygryska też chętnie zobaczę...tego dzikiego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka od Rumcajsa
Do Poznania mam niedaleko ;) Blisko do ciebie Tygrysie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajowo :) tak se dzisiaj myślałem jak może wyglądac 23 letnia dziewica bądz prawiczek???? a ty jak myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka od Rumcajsa
To że ktoś jest dziewicą lub prawiczkiem nie wpływa na jego wygląd Nie mają tego wypisane na czole Innych dziwi że można w tym wieku jeszcze być debiutantem... Trzeba się szanować a nie puszczać na lewo i prawo i lansować się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×