Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dpg

jaka częśc ubioru jest dla was asexualna

Polecane posty

a tak jakoś wyszło ale jeszcze sobie kogoś znajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra juz nie bede meczyc cie tymi pytaniami no moze jeszcze jedno lubisz sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kukuku
a kto nie lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię :) a ty muszę iśc do pracy :O będę po 21 oki narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luuuuuuuuuuuubie ok ja NIESTETY nie moge wieczorkiem bede jutro o 9 milej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEMKA ALE ZARAZ UCIEKAM DO PRACY:( CO U CIEBIE I CO Z TYM SEXEM;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie siedze w pracy okropnie sie nudze i tak sobie mysle o tym co tu wlasciwie robie przeciez tu sie nic nie dzieje tz na kafe ale fajnie ze sie pojawiles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex to super sprawa zwlaszcza gdy jest przy tobie ktos super a pytanie bylo po to zeby troche rozladowac napiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRZMIAŁO CIEKAWIE :) TO CO PORABIASZ TERAZ CIEKAWEGO TO SIEDZISZ NA KAFE TYLKO JAK JESTEŚ W PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poniewaz w domu nie mam komputera jest mi nie potrzebny przynajmiej na razie wszystko czego potrzebuje moge sprawdzic w pracy a w domku odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komputer to pozeracz czasu wieczorami wole sie odprezyc odstresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YHM TO JAK BĘDZIEMY UTRZYMYWAC KONTAKT JAK BĘDĘ W PRACY NA RANO TO COŚ CI NAPISZE PO POWROCIE Z PRACY ALBO WIECZOREM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje w dziwnych godzinach czasami caly dzien czasem polowe a czasem mam wolne takze napewno jakos sie stykniemy dla chcacego nic trudnego a napisac mozna zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc życzę miłej pracy i relaksu w domku ja już zmykam do pracy :O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze tak krotko tez zycze milej pracy do juterka jak sie uda ja bede od 19 do 21 uchwytna jesli bedziesz wczesniej to daj znak sygnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to masz zamiar utrzymywac ze mna kontakt jestem zaskoczona poniewaz na kafe to ludzie raczej wpadaja na chwile oczywiscie poza tymi co to zyc bez kafe nie potrafia...... myslisz ze taka internetowa znajomosc moze przetrwac dluzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f77 ......... a dlaczego ta znajomośc ma nie przetrwac tu tylko są chęci potrzebne :) jutro się odezwe a na kafe wchodze z nudowA na niej jest kilka ciekawych osobek np TY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam do kumpeli przed praca i nie moglam sie oprzec zeby tu nie zajrzec czy cos nam ciekawego doszlo Moze i masz racje z tymi checiami ale przeciez nie zawsze sie chce hahahahahah w kazdym razie ja bede odwiedzac kafe i tu zagladac a tak na marginesie to bardzo mi sie nie chce isc dzis do pracy poprostu len totalny a spalam dzis do 11tej i najchetniej jeszcze bym sie nie budzila a ty co dzisiaj robisz jakies plany na srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze na dodatek w kratke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 😴 🖐️ pewnie juz jestes w pracy a ja dopiero sie szykuje nudy nudy nudy ale mam dzis pesymistyczne nastawienie do zycia moze ktos opowie jakis dowcip hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szykuje sie do wyjscia ok kumpeli ruszam tylek w koronkowych majteczkach i mam nadzieje ze pomyslisz o mnie troszke......... hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koronkowe malteczki brzmi niezle;) myśle czasami o tobie:) będę ok 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami to tylko przestajesz
myśleć o mnie, np. jak zamieniasz się w sprzątacza kuwety. to wymaga skupienia... podaj lepiej adres, bo nie trafię hehe. 19? to po dobranocce, dzieci już powinny spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo ciekawe
bo skoro wiesz o ktorej jest dobranocka to pewnie ja ogladasz mazgaju a ty co sprzatasz jako babcia klozetowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) OTO KAWAŁ PEWNIE GO ZNASZ ALE JEST NA CZASIE WIĘC JAKI JEST SZCZYT CHAMSTWA ZAGŁOSOWAC NA PIS I WYJECHAC Z KRAJU HEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak tam w pracy myślałem o tobie dzisiaj dzisiaj mam na sobie białe bokserki ;) a co u panienki słychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×