Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pryszczulek

Mój dziennik dziennik z terapii Izotekiem izotretinoina doustna

Polecane posty

Gość nonamegirl
pamietaj ze gule znikna ! moze byc 90 a moze i 120 ale znikaja ... u mnie juz takie malutkie, ale guli nie ma, pamietasz ze jestes jeden etap za mna :P wiec zobacz co przed Toba :))) dzis na wizazu pani sama powiedziala ze mega poprawa jest i mam piekna buzke juz (ale te przebarwienia ehh :D zawsze cos) migraz komp dziala ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 dzien brania :) usta zaczynaja wysychac i mam pytanie czy znacie cos super super dobrego na usta ? ogólnie czuje sie dobrze tylko serce pracuje szybciej... tez sie troszke zdolowalam dzisiaj jak siedzialm w parku i patrzylam na mamusie spacerujace z dziecmi... (nie planuje ciazy jak na razie ale musze sie stresowac i pamietac o tym jakie leki biore) tak sobie pomyslalam ze musze sie truc 2 raz przez jakies GOWNO na mojej twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjewjelwje
po pół roku i tak wóci wszystko, cieszcie się póki możecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvnvvnccvn
To, że tobie wróciło, nie znaczy, że u innych też tak będzie, więc spierdalaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirgraz
nonamegirl wreszcie wrocilas pełna optymizmu:):)::)))KTORYM ZAWSZE PODNOSILAS MNIE NA DUCHU;*ja mam dzis 91 dzien kuracji wyliczylam sobie zeby przyjac dawke minimalna 120mg to moja kuracja bedzie trwac do lipca,a wiecie moze po jakim czasie mozna sie opalac po zakonczeniu kuracji????komputer jakos chodzi;p ale to taki wrak wiec co rusz mam z nim problem.. dolomka na usta zwykly krem nivea polecam,a jezeli pojawia sie mocne problemy to jest rewelacyjny BARIEDERM firmy URIAGE z tego co pamietam,kosztuje kolo40zl narazie nie mam kasy,ale jak tylko bede miala przyplyw gotowki odrazu go kupie. wiecie jak sie ciesze ze wlosy mi sie juz tak nie przetluszczaja jak kiedys...wczesniej to mylam rano a pod koniec dnia masakra!1a teraz ze spokojem..raz na 3 dni myje, nawet jezeli pełno roznych preparatow na glowe nawale;p buziaki i walczymy DALEJ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kjewjelwje sluchaj na to nie ma reguły mojej siostrze nie wrocilo nic a nic ma czysta buzie a minelo juz 2 lata i pisalam tez z chlopakiem ktory jest 4 lata po kuarcji i tez nic nic :) u 60 % leczonych nie wraca, ja sie znalazlam w tych 40 % u ktorych trzeba powtórzyc kuraje migraz gdzies mi sie obilo o uszy ze mozna juz po 2 tygodniach wyjsc na slonce trzeba sie zapytac dermatologa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonamegirl
:):*M polecam pomadke IZOTEK ja ja dostaje do leku, a jak ładnie sie usmiechne do pana w aptece to zawsze daje więcej :P hehe neutrogena ma też dobrą pomadkę - dematolog mówił że z pomadek najlepsza - więc poszłam za jego radą :) jest spoko, ale usta jak to usta, codziennie gubie naskórek jak wąz :P dobre pytanie z tym opalaniem, bede u doktorka w następnym tygodniu to zapytam :) i jak coś powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem ciekawa czy byscie sie zdecydowały na druga kuracje ? jakbyście mialy nawrot po roku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam pomadke Izotek ale jak dla mnie to srednia... uzywam treaz balsamu Tisane jest dobry ale caly czas szukam czegos super :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirgraz
ja do ust uzywalam pomadek izotek, miodziku tisana(jest dobry) ale najlepsze jest to co ci pisalam wyzej ale ma swoja cene..niesety..gruba warstwa kremu nivea,jak jestem w domu tez jest super.a co do 2 kuracji to jakbym tylko miala pieniadze zdecydowalabym sie na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonamegirl
ja zdecydowanie tez bym drugiej kuracji się poddala. na pewno mialabym watpliwosci gdyvym przykladowo planowala slub czy cos w tym stylu, ale tak czy siak na pewno bym 2 kuracje odbya....to chyba jest dla mnie tak wazne, ze najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirgraz
achh taka tragedia spotkala tyle rodzin,ze az mi glupio bylo pisac,o naszych tradzikowych problemach,no ale coz zrobic..:((( dzis mam 95 dzien kuracji ,stan cery, przebarwienia, 2 nowe niespodzianki, i 3 niespodzianki z mojej winy..boznowu raczki nie wytrzymaly..byly zwykle 3 wagry..teraz sa 3 strupy i stany zapalne..kurde ze jestem takim nalogowcem nie wiedzialam..obiecuje sobie,przysiegam,a ciagle robie to samo,a teraz zaluje..heh, mam nadzieje ze szybko sie wygoja;) nonamegirl a ty ktory masz juz dzien kuracji?czekam na relacje po lekarzu i co z tym opalaniem:0buziaki dla wszytskich trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonamegirl
Wiesz, jestem takim leniwym typem, że nawet nie liczę :P ? ale dla Ciebie policzę i w czwartek dodam relację, góra w piątek, bo mam najważniejszy egzamin w piątek na studiach, więc jak go napiszę to będę już spokojna nieważne jaki skutek po nim ;) ja to w sumie ... mogłabym odliczać dni do końca już... bo kwiecień, maj i bye izo :) mam nadzejkę, że i bye acne! :) hehe. o słonko zapytam w upragniony czwarteczek ;) hihi, nie ruszaj buzki bo wlasnie tak to jest, a tak wiesz jak one by zeszly szybko :) widzisz jaka jest poprawa! robisz sobie zdjecia z postepow? ja jak nie zapominam to robię, roznica jest przeeeeeogromna :) buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirgraz
nonamegirl wreszcie sie odezwalas:)))ciesze sie:)juz postaram sie nie grzbeac...albo sie ograniczyc;p niby stara a taka glupia jestem;p co do zdjec to przyznam ci sie ze od czasow tradziku czyli od jakis 8 lat nienaiwdze zdjec i unikam ich jak tylko moge...wiec przez mysl mi nawet nie przeszlo zeby dokumentowac leczneie, w sumie moglam to robic chco sama dla siebie,,no ale serio nie moge patrzec na swoje foty..bede trzymac bardzo bardzo mocno kciuki za egzamin!!!cieszkam tez na relacje z wizyty u lekarza:)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonamegirl
czuję że nic nie umiem, więc zrobiłam sobie maleńką przerwę ;) eh...pewnie Cię to ani nie zdziwi ani nie pocieszy, ale pewnie jak większość z trądzikiem ja to samo-zdjęcia jak najmniej ;) a jak już mają być to czarno białe :P to nie widać czerwieni i przebarwień heh. powiem szczerze, ze wpadlam na pomysl ze zdjeciami jak wybralam nieoficjalnie temat pracy licencjackiej a mianowicie pisać będę o trądziku ;) chyba temat na czasie i pewnie sporo napiszę o nim, skoro sama mam taki problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonamegirl
migraz czy mozemy wymienic sie e-mailem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirgraz
super temat serio, mi sie wydaje ze tez o odczuciach osoby dotknietej ta nie patrzac choroba i metodach leczenia moglabym tomy ksiazek napsiac..;/;/;/wiesz przyznam ci sie ze od paru dni mam taka mala doline, ta tragedia, nasunela mi wiele czarnych mysli,o ulotnosci zycia i w ogole,tacy wielcy ludzie zgineli,a ja ciagle nie mam pracy, w domu wariuje i zaczelam tesknic za facetem ktory na mnie nie zaslugiwal..achh..i jaki jest sens mojego istnienia?nic tak naprawde nie osiagnelam... dobrze ze zrobilas sobie przerwe bo nie ma co uczyc sie na przemeczeniu, ja to pamietam jak zarywalam noce, to nawet robilam sobie minutowe drzemki;p zeby na chwile odpoczac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirgraz
jasne ze mozemy:) z mila checia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirgraz
mirgraz1985@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22.03 start
Dziewczyny, ale nie przenoscie sie calkowicie na maila. Fajnie jak tutaj mamy z kim pogadac, zapytac sie o cos, jakos tak sie wtedy czuje nie osamotniona w kuracji Aknenorminem. To jest moj czwarty tydzien kuracji, wiec juz zaraz miesiac minie. Dziwnie mi tak troche, bo nic nie czuje, wiele osob pisalo o wysypie a u mnie nic takiego na razie sie nie pojawia, czuje sie dobrze. Psychicznie tez ok, bo widze, ze skora wyglada troche lepiej, na razie sie nie luszczy, usta nawilzone, ale ciagle uzywam pomadek. Ale najwazniejsze, ze swiatelko w tunelu nie gasnie tylko swieci coraz silniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonamegirl
Hejka ;) jasne, że całkowiecie nie przenosimy się na e-maila :) mi jest milo i fajnie rozmawiac tutaj z Wami o waszych odczuciach i postępach :) 4 tygodnie ... wiesz ja juz nawet nie pamietam kiedy to bylo, a czas zlecial tak szybko, mam nadzieje, ze jutro uslysze wielkie nowiny od lekarza, że jeszcze kwiecień i maj ... :) licze na to! wysyp będzie zobaczysz ... czai się na Ciebie i wysypie- tak jak i u nas :) choc moze sie mysle i nie u kazdego on nastepuje. wiecie w takich chwilach jak teraz w Polsce, docenia sie kruchosc zycia i zaczyna się je doceniac tak na prawdę ... bo nasze problemy moze male sa, sa na pewno wiekszer, jednak ja uwazam ze zadnego problemu nie powinno sie bagatelizowac ... one sa po prostu nasze. a sa na swiecie tez inne. dzieki takim chwilom wiemy, ze warto zyc ... i cieszyc sie z tego co mamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirgraz
jasne ze sie nie przeniesiemy na maila calkowicie:)ja juz jestem nalogowcem tego forum;p co do skutkow ubocznych to tylko sie powinnas cieszyc ze cie nie wysypalo ;)wielka szczesciara z ciebie,moze faktycznie wysyp juz nie przyjdzie bo kazdy reaguje na izo inaczej,pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 dzien byl maly wysyp a od 5 dni jest lepiej widze poprawe czuje sie bardzo dobrze tylko plecki troszke bolaly ale to nic meczacego...tak jak podczas pierwszej kuracji jest dobrze, tylko przygnebilo mnie to co sie stalo w sobote plakalam... zaczelam sie bac smierci bylam na cmentarzu i widok grobów mnie dobil... pomyslalam sobie " jezu ja tez tak kiedys skoncze " zaczelam sie zastanawiac jak to jest "nie istniec" ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22.03 start
Dolomka, no w takich chwilach niestety dopadaja nas takie mysli... Ale dzisiaj ladna pogoda, slonko przygrzewa. Troche mi sie smutno zrobilo, ze tego lata nie wyjde na slonce i sie nie pogrzeje ale za to w przyszlym roku juz (mam nadzieje) z piekna cera wyjde! :) Szczerze mowiac, w skrytosci ducha licze na to, ze wysypu nie bedzie. Czytalam sporo opinii i niektorzy nie maja, wiec moze naleze do tych szczesliwcow. Dzisiaj tylko kupilam sobie takie ciastka okragle (wafelkowate) i zrobily mi sie zajady i bola. Musze sobie balsam czy pomadke lagodzaca kupic koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonamegirl
a mi dziś pan doktor zapisał filtr ochronny 50 (nie wiem jak sie nazywa, bo mam go na kartce...a wiecie jak oni pisza...jak go kupie napisze nazwe ;) ) powiedzial ze jak go bede stosowac to na slonko moge wychodzic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec jest powod do radosci, nie bede bladziutka w te wakacje ;)))) yeeeah ( jeszcze zostalo mi 5 opakowan izo ... :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos sloncem sie nie przejmuje ale tez poprosze dormetologa o jakis kremik ochronny :) dziewczyny myslicie ze mozna chodzic do kosmetyczki na maseczki nawilzajace ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cieszylam sie ze juz jest poprawa a dzisiaj rano patrze w lustro a tu maczek na policzkach i nawet na szyi, te wszystkie wagry zaczely wylazic chca uciec z mojej twarzy :) podczas pierwszej kuracji nie mialam wysypu trzeba to przeczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirgraz
tez mialam ta kaszke od samego poczatku brania, teraz jestem w 98 dniu kursacji i jeszcze zostalo mi jej jakos 20% wiec schodzi,ale bardzo bardzo powoli,jak mowisz trzeba przeczekac;)a co do opalania to mu nie mozemy opalac podczas kuracji tylko buzi czy calego ciala?pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22.03 start
Czesc dziewczyny :) U mnie wysypu nadal nie ma. Po cichu licze na to, ze jestem jedna z tych osob, ktore w trakcie kuracji Aknenorminem nie maja takiego efektu ;) A Wam zycze, zeby byl malo dotkliwy i zeby wszystkie pasudztwa sobie poszly w sina dal :* A cera mi sie poprawia tylko jest sucha. Zaczelam od wczoraj myc twarz woda przegotowana, bo w domu mam strasznie twarda wode i nawet wczesniej mi bardzo wysuszala, to co dopiero teraz! Zastanawiam sie nad kupieniem balsamu dobrego, moze Emolium czy lepiej cos od La Roche-Posay? Mirgraz, calego ciala, bo przy izotretinoinie skora ogolnie jest o wiele bardziej wrazliwa i podtna na uszkodzenia, w tym na oparzenia sloneczne. Ale wydaje mi sie, ze jak uzyjesz silnego filtra, blokera to wychodzic na slonce mozesz, ale nie lezec plackiem i nie opalac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×