Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pryszczulek

Mój dziennik dziennik z terapii Izotekiem izotretinoina doustna

Polecane posty

Gość gość
Hej, ja zaczęłam kuracje tydzień temu i już mam dość skutków ubocznych. Wcześniej byłam na antybiotyku i prawie wyleczyłam trądzik, ale moja dermatolog stwierdziła, ze warto zastosować jeszcze izotek. Teraz zastanawiam się, czy go nie odstawić, tylko mam obawy co się w takiej sytuacji stanie. Boje się, ze trochę obciążam mój organizm. Czy są tu osoby, które odstawiły ten lek w trakcie kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Swój trądzik wyleczyłam dopiero dzięki kosmetykom ze strony Centrum Walki z Nużeńcem. Wcześniej próbowałam już chyba wszystkiego niestety bezskutecznie. Dlatego też tak bardzo się ucieszyłam jak już go wyleczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupię pilnie całe opakowanie Izoteku 10 mg 60 kapsułek e-mail: koniuszy2365@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto

Warto brac izotek , curacne i inne tego typu leki a skutkami sie nie przejmowac. Dobry dermatolog wlasciwie dobierze dawke a skutkow ubocznych prawie nie doswiadczysz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perla

Izotek jest dobry, ale nie czarujmy sie - ma bardzo destrukcyjny wpływ na skore, zwlaszcza pod katem jej wysuszania. Wiem co mowie, bo sama przez to przechodzilam i nie zycze nikomu tak wysuszonej skory jak mialam. Dopiero po zastosowaniu dodatkowo sevolium skora zaczela mi wracac do normalnego stanu odzywienia i nawilzenia (a ze ono tez dziala na tradzik to wspomoglo mi izotek), ale na samym izoteku to bym chyba padła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam 2 terapie izotekiem a i tak trądzik wrócił. Dermatolog nawet mi nie wspomniała, że muszę robić badania, więc chodziłam sama jak wyczytałam w internecie, że trzeba. Miałam 16 lat a usłyszałam od lekarki tylko to, że skutkiem ubocznym jest wysychanie skóry i oczu, paranoja.  Okazało sie, ze skutków ubocznych było znacznie więcej tak więc postanowiłam odpuścić sobie terapię tym środkiem. Aktualnie nie jest tak źle, mam trądzik ale cera znacznie poprawiła się po wprowadzeniu niektórych zmian

zdrowiej się odżywiam oraz staram się pić codziennie duże ilości wody

zwracam uwagę na skład kosmetyków, wybieram te naturalne

suplementuję witaminy, przetestowałam wiele tabletek bez recepty na pryszcze i u mnie najlepiej sprawdza się Normatabs, nie są drogie a mają dobry skład oraz widze, ze od czasu od kiedy je wprowadziłam cera znacznie się poprawiła. Rzecz jasna, nie od razu, ale po jakims czasie 😉 W przypadku tabletek liczy się cierpliwośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×