Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość byc albo nie byc oto

kolejny raz sie ponizam i dzwonie do niego

Polecane posty

Gość taaaaakkk
skad ja to znam.... ja tez jestem na etapie 2 miesiecznej spiaczki i powiem Ci ze juz sie do tego przyzwyczailam.Zarowno do tego ze on jest uparty i musialabym sie ostro nadzwonic zeby jasnie pan raczyl oznajmic jak to tesknil i kochal i ze nigdy nie przestanie,jak i do tego ze bez niego mozna oddychac.Sprobuj zajac sie czyms,pracujesz?studiujesz?moze jakies dodatkowe zajecia? Ja nie narzekam na brak zajec,moze dlatego latwiej jest...Jaki byl powod rozstania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogini zosia ze szczecina
ja pierd....ale wy laski honoru nie macie,szkoda gadac,niesmaczne to zeby tak sie ponizac...takie szmatki do podlogi z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc albo nie byc oto
taaaaakkk ---->> wlasnie mam teraz sporo zajęc i próbuje się nimi zając.... powód rozstania był taki, że przypomniał sobie po paru miesiącach, że ma narzeczoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc albo nie byc oto
komiczne -------->> nie rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz, ze gosc sie 2 miesiace nie odzywa... agnesina pisze, ze moze byl zajęty... ktos podkresla, ze chodzi o 2 MIESIĄCE... a ona niezmordowanie klepie ze moze mu sie bateria rozladowala... sory, ale tak sie zachowuje czlowiek po psychotropach, narkotykach... no chyba, ze ona żartowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bez kropki
oooo komiczne z nudow teraz zaczyna sledzic to co pisze agnesina. Ten facet z nudow juz nie wie co ze soba poczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bez kropki
za bardzo sobie schlebiasz komiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jakas kłótnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być albo nie być oto
Ewa_74 ---->>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśa
Śmieszna jesteś. Przynajmniej mi się humor poprawił. Życia babochłopie nie znasz.. 50 następnych będzie. No chyba, że jesteś brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być albo nie być oto
aśa --->> wiesz co mogę mieć każdego... ale nie o to chodzi jak się kogoś kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być albo nie być oto
skąd wiesz :D, a może już miałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśa
Skoro możesz mieć każdego to niezła suka z Ciebie. Ładna jesteś, życia nie znasz. Nie dziwie się, że Cię rzucił. Giń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być albo nie być oto
aśa ----->> hahaha dobre podejście:) skoro każda ładna dziewczyna jest według Ciebie suką i zycia nie zna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być albo nie być oto
komiczne --->> i może nie chcę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśa
Bardzo dobre, tym bardziej, że patrząc tylko na Ciebie można wysunąć wnioski, iż jesteś pustą idiotką. Za dobrze Ci po prostu w życiu. ZA DOBRZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałaś, że mozesz miec kazdego - stwierdzenie to nie zakłada chęci, tylko możliwosc... a ja Ci mowie, że nie mozesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być albo nie być oto
aśa ---->> a gdzie Ty sie na mnie tak napatrzyłaś, że mnie już mozesz ocenic??? dlatego że facet mnie okłamał???? a może poprostu jestes taka zgorzkniala bo Ciebie kiedyś facet zdradził??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być albo nie być oto
komiczne ---->> wszystko to teoria :) w praktyce zazwyczaj bywa inaczej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśa
W życiu faceta nie miałam, bo brzydka jestem. Oj chciałabym żeby któryś mnie zdradził. Przynajmniej na początku by mnie akceptował. Głupia jesteś po co po nim rozpaczasz? Skoro możesz mieć każdego, zatem na co czekasz? Patrz na mnie, ja do końca usranego życia będę samotna bo mnie się oni BRZYDZĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moja teoria zazwyczaj jest tożsama z praktyką :) oraz - patrząc na wypowiedzi aśki - kobiety potrafią być dla siebie takie serdeczne :P, ze zaden facet ich nie przebije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być albo nie być oto
komiczne --->> "zazwyczaj" i z tym się zgadzam:P bo zyciu zdarzają sie naprawde sytuacje, o których by się nawet nie sniło;] a co do Ciebie aśka widac, że faktycznie nikogo nie kochałaś, bo wtedy byś wiedziała, że jak kogoś kochasz to Ci wszyscy Cie (mówiąc brzydko) gówno obchodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinaaaa
wyluzuj kochanie, nie badz taka przedramatyzowana, egzaltowana i infantylna; miej tez torche zdrowego rozsadku; chyba sytuacja jest jasna - koles ma Cie w dupie i nic z tym nie zrobisz; wiec zapomnij o sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×