Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carmela.soprano

Ślub za kase z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość Rozważna
Jestem kobietą i tak sobie myślę.Ślub za kase nigdy .Pan Jezus nie miał kasy ale za to Duże serce i czyste serce .Może komuś to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabell337
Pilnie poszukuje dziewczyny,ktra chetnie wyjdzie za maz za nigerczyka. On placi 1500 euro.slub ma si odbyc w Hiszpani.prosz o powazne odpowiedzi na email.izazdu2@wp.pl.odpowiem na wszystkie odpowiedzi.z gry dzikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZASTANÓWMY SIĘ
piszesz jak to ci ciężko i ile zarabiasz, że chcesz poprawić los swój i dziecka, ale o dziecku to pewnie nie pomyślałam jaki wpływ na nie będzie miała twoja decyzja... zastanów się, czy aby na pewno potrzebne jest ci mimo tylu problemów kolejny... weź pod uwagę fakt, że ta decyzja może ci sprawić więcej trosk i problemów (również zdrowotnych) niż masz teraz... a tak między nami to ta kasa szybko się skończy... dla 500 000 PLN to może i bym się zastanowiła, a tak to uważam GŁUPOTA... ale przecież nie na darmo powstało powiedzenie: GŁUPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC, a to jest tego przykładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mąż
Mogę uszczęśliwić kobietę pragnącą europejskiego obywatelstwa! Wiek, kolor skóry nie ma znaczenia - robię to dla pieniędzy. Sam mam lat ...dzieści i jestem wolny, z własnym dużym mieszkaniem i bez zobowiązań. Język angielski i rosyjski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
nigdy w zyciu nie dostaniesz 5 tys eur za slub odrazu ci o tym mowie poniewaz sie tym zajmuje ktos szuka glupiej naiwnej wezmiesz slub a on ci dam 500 euro i powie spierdalaj odradzam zebys pozniej nie zalowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciu miciu mua mua
Dzieki Bogu UK Border Agency dziala i takie sluby coraz czesciej koncza sie miesiacem miodowym w wiezieniu :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg omg omg
co za poyeby:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia klozetowaz kafeterii
Ślub za kasę....... Toż to zwykła prostytucja. Albo pisząc oględnie SPONSORING :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopal
szukam pania co wezmie fikcyjny slub z panem z cypru kasa do uzgodnienia -to nie zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAROOWA
A JA TAM CHEYNIE SIĘ OŻENIE ZA KASE.I PRZESTAŃCIE WYZYWAĆ TYCH LUDZI TO ICH ŻYCIE I KARZDY NIECH SE ROBI CO CHCE,NIC WAM DO TEGO. E-MAIL...adamus780@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eemalinka
majka090@tlen.pl podaj dobry mail lub odezwij sie na moj jesli nadal szukasz ew jesli jakas idzewiczyna jest zainteresowana niech sie do mnie odezwie na maila :eemalinka@wp.pl opowiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnanasłubzakase
tylko za poważne pieniądze. za 2 tys to szkoda fatygi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
U mnie nie trzeba się żenić, a kasa też dobra: www.poszukujetancerki.manifo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszpunt
Witam szukam dziewczyny dla pakistańczyka, mieszka i parcuje w austrii może pomóc, dobrze płaci wszystko do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszpunt
do chetnanaslubzakase jesli nadal jesteś zainteresowana odezwij się albo podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mishti
Witam, za pare dni mam brac slub na Cyprze ze Syryjczykiem. Mam dostac 1200euro [kase dostane w dniu slubu], po pol roku rozwod [jak dostanie wize]. Mam w Polsce ok.13 tys dlugu - dlatego sie decyduje na ten krok. Po slubie nie musze pracowac, wszystko mi zapewni, jak bede chciala moge isc do pracy. W tym samym mieszkaniu bedzie moja kolezanka ze swoim mezem Afrykanczykiem [ z ktorym jest po slubie 6 lat] i ich 4letnim synkiem. Zdazylam juz ja poznac i mysle,ze bedzie nam sie dobrze mieszkac. Jesli chodzi o Syryjczyka to po zapoznaniu wydal mi sie spokojny i wywazony. Wizualnie tez mi sie spodobal. Czy myslicie,ze moga jakies problemy sie pojawic wynikajace z mojej decyzji? Moge dodac,ze nie zamierzam na powaznie sie hajtac w pozniejszym terminie ani z Polakiem ani z nikim innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mishti Dziewczyno Ty chyba żartujesz 1200euro??? Kurna w każdej pracy możesz tyle zarobić w miesiąc, co Ty odpierdzielasz? Możesz mieć problemy i to zajebiste ,poczytaj trochę w necie .1200 euro no nie wierzę że to prawda . Moge dodac,ze nie zamierzam na powaznie sie hajtac w pozniejszym terminie ani z Polakiem ani z nikim innym. Przestań ,sama nie możesz tego by pewna ,spotkasz fajnego faceta ,nogi ci zmiękną i co zrobisz .To są gówniane (przepraszam za to słowo ale ma być dobitnie) pieniądze nie warte ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mishti
Ale oprócz tego 1200euro to bede pol roku mieszkac za free i wszystko bedzie mi zapewnial. Mam siedziec w Polsce i zarabiac 1600-1700 po studiach? I jak w ten sposob splace swoje zadluzenie? Poza tym w Polsce nic mnie nie trzyma, z rodzina nie mam za ciekawych relacji, na znajomych mi nie zalezy, warunki mieszkaniowe moje sie pogorszyly ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mishti
Dodam,ze mam 34 lata i za soba 2 dlugie zwiazki [7 i 3 lata], wiec juz nie tak latwo sie zakochuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mishti Ale oprócz tego 1200euro to bede pol roku mieszkac za free i wszystko bedzie mi zapewnial. Mam siedziec w Polsce i zarabiac 1600-1700 po studiach? I jak w ten sposob splace swoje zadluzenie? Poza tym w Polsce nic mnie nie trzyma, z rodzina nie mam za ciekawych relacji, na znajomych mi nie zalezy, warunki mieszkaniowe moje sie pogorszyly Można dziewczyno pracować i mieszkać za granicą i zapewniam cię że będzie Cię stać na spłatę zadłużenia i starczy ci swobodnie 6 miesięcy by wyjść na prostą.Ale oczywiście to tylko Twoja sprawa ,ja wyraziłem swoje zdanie i tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helga3333
Głupie qrwy które się godzicie na ślub za kasę z obcokrajowcem, słuchajcie! To co robicie to jest przestępstwo i możecie iść za to do paki. Prędzej czy później i tak się wyda jak się okaże że pan Bambo nawet słowa po polsku nie umie a panna młoda nie zna suahili i nie potrafią się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mishti
BluMen, ale tutaj nie ma ciekawej pracy - glownie restauracje, kawiarnie, sklepy itp. Nie po to studiowalam 6 lat filologie angielska,zeby teraz pracowac jako kelnerka za 600-700 euro. Poza tym pracodawcy tutaj zle traktuja emigrantow, czasem trzeba walczyc o kase itd. itp. problemy. Moze uda mi sie znalezc cos lepszego, zobacze... Siedzenie w domu po jakims czasie na pewno mnie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eemalinka
mishti ja moge ci zaporpnowac za taki slub 4 razy wiecej w wielkiejh brytanii odezwij sie do mnie na maila to powqiem ci szczegoly eemalinka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszpunt
mishti ja też jestem kobietą i wychodzę za pakistańczyka na wakacjach, on ma kolege w austrii pracuje i mieszka daje 5000euro za ślub, zapewnia mieszkanie i prace jak zechcesz a jak nie to rozwód wszystko do uzgodnienia. Pomyśl bo ten twój mało daje tylko 1200 euro to mało jak masz taką sytuację to potrzebujesz więcej kasy a to dobra propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i o to mi kuźwa chodzi jeśli ryzykować (a ryzyko jest duże ) to za konkretną kasę .Co to jest 1200 euro za taką przysługę ? Dziewczyno jeśli jesteś zdecydowana to zrobić, to zarób na tym jakąś kasę ,bo dla mnie to wygląda to tak, że jesteś matką Teresą z Kalkuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszpunt
mishti odezwij się to podadamy myśle ze 5000 euro to dobra propozycja dobra kasa mój email kkoczela@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie palnij w leb
Co za tepe baby. A pozniej placza,bo nie moga dostac rozwodu i jeszcze alimentg mezowi beda placic. Znam takie przypadki,dziewczhny sa skonczone. Lepiej wziac kredyt durne pizdy niz cos takiego frajerskie poleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjfjfj
Handel zywym towarem za zgoda tepych polek. A ty kurwa jak masz provlem znalezc prace po 6 latach ? Fililogii,to swiadczy o tym,ze jestes tepa i nieudacznik z ciebie. Wolisz sie sprzedac hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszpunt
mishti jesem kobietą mój chłopak to pakistańczyk , ma kolege co zaplaci 5000 euro za ślub za papiery, mieszka w austrii i tam pracuje, zapewni mieszkanie i prace, też wszystko masz za free jesli zechcesz zostać ok jeśli nie to rozwod wszystko do uzgodnienia. Piszesz o swojej sytuacji ale ten twój syryjczyk mało płaci jak już się decydować to przynajmniej za kase odpowiednią. Odezwij się pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mishti
Jesli to Austria to mi sie to nie usmiecha;/ Wole cieple kraje, w ktorych obowiazuje j.angielski. Poza tym jesli ten koles to Pakistanczyk to kompletnie odpada;p Tutaj bede mieszkac w tym samym domu z moja bliska kolezanka (i jej mezem)i bede rowniez pod jej opieka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×