Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po co Wy tutaj

Śmieszy mnie obecność na tym forum kobiet, które nienawidzą dzieci.

Polecane posty

Gość po co Wy tutaj

Śmieszy mnie ich hipokryzja. Siedzą na tym forum całymi dniami, wcinają się na przeróżne topiki, wymyślają niestworzone historie o porodach, piszą, że poród jest bleee, że ciąża jest obrzydliwa, a potem te same kobiety zmieniają się, pragną dziecka i robią wszystko byleby tylko zajść w ciążę. Kiedy byłam w liceum, to co druga moja koleżanka twierdziła, że nie lubi dzieci, kiedy był temat o aborcji, to ochoczo broniły decyzji kobiet, wyzywały ciężarne w internecie, a teraz jestem na studiach, patrzę, a każda z nich ma już dziecko. Po co piszą, wyzywają, rzucają obelgami, skoro potem też są w ciąży, też rodzą i też kochają swoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo są
bo sa młode i głupiutkie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to sa kobiety
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, odpowiedź jest prosta - dorosły, odezwał się z nich instynkt macierzyński i zapragnęły mieć dzieci. Sama kiedyś uważałam podobnie, choć - oczywiście - nikogo nie wyzywałam. A przy okazji sprawdź, co oznacza słowo hipokryzja, bo używasz go w błędnym znaczeniu, jak zresztą 90% osób na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihia
ja tez mam taka kolezanke. Wszyscy wiemy ze nie moze miec dzieci ale jej uwagi w stylu "boze wygladasz jak wieloryb " do naszej kolezanki ktora jest w ciazy to juz przesada. Wszystko jestem w stanie zrozumiec ale takich uwaga nie. I tylko słysze jak to okropnie wygladaja dziewczyny po urodzeniu a to ile ta przytyla a to jak okropnie wyglada tamta. Jesli nie ma sie nic madrego do powiedzenia to lepiej nie mowic nic. Kazdy rozumie to ze moze byc zlosliwa bo sama dzieci nie bedzie miec ale nie do przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihia
aha i mysle ze slowo hipokryzja ma tu wlasnie zoastowanie. Bo taka jest moja kolezanka. W glebi duszy pragdnie miec dzieci ( wiem bo kiedys o tym mowila) a pokazuje to z zupelnie innej strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak a jak wyrazisz swoje odmienne zdanie i nazwiesz laske gówniarą lub niedorozwiniętą bo swoje dziecko nazywa bachorem,gnojem itp.to cie zjedzą,zgnoja,powiedzą,że jesteś chamska i na banicje wyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a są takie? nie mozna nienawidzić dzieci....mozna się ich bać....ale później to przechodzi....z wiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×