Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

narazie myślałem o tej słodowni ,może jakaś pyrcia coś innego zaproponuje a co do pracy to idę na nockę ale naszczęście mam blisko :) 10 minut i jestem w pracy :) a co u mnie słychac hmm ogólnie nic ciekawego obudziłem się o 14 ,obejrzalem sobie 40 Days And 40 Nights fajny film :) i teraz rozmawiam z pewną pyrcią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc też myślałam o Słodowni i miałam cicha nadzieje, ze to zaproponujesz... ;) Mam nadzieje, że chętnych się jeszcze pare/paru zgłosi bo inaczej będziesz zmuszony iść ze mną... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ja napewno pójdę a co do reszty to napewno częśc pyrek się zjawi:) mam taką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy.... ;) Przestawiłeś się już jakoś na ten 10-cio godzinny tryb pracy? Dajesz jakoś radę? A jakie plany na ten długi weekend? jestem bardzo zadowolona bo mam do końca tygodnia wolne. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tyle dni bez pracy... szaleństwo! ;) nie wiem jeszcze czy koło soboty nie padnę z nadmiaru czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się przyzwyczaiłem i daje radę w końcu muszę jestem już duży;) a co do planów to hmm praca:O nawet niewoiem kiedy będę miał ten świąteczny dzień wolny :( dzisiaj się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początki zawsze są najtrudniejsze... we wszystkim... ;) Wracając jeszcze do tematu imprezy to może ustalimy jakiś konkretny termin? hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do terminu to ten tydzień odpada a co do reszty to mi jest to obojętne:) zależy jak reszcie będzie pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z tą imprezą na ktróą nas estravaganzaa wyciaga? czy sie coś pozmieniało i zgubiłam wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia pozmieniało sie o tyle, że okazało się, że to impreza gdzie wchodzą osoby 30-letnie i powyżej... tak więc większość z nas się nie kwalifikuje. W związku z tym pojawiła się opcja, żeby iść gdzieś gdzie takich obwarowań wiekowych nie ma, stąd pomysł Słodowni. Co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przez dwa dni tylko przyglądałam się waszym wpisom,klawiatura w lapku mi sie poprzestawiała i nie miałam kluczowych literek,ale dzis kupiłam nową i nadal nie mogę sie przestawić.Myszką ruszam w lapku a klawiatura osobno!!Co do imprezki to mam zapewnienie z pierwszego żródła że nie bedzie problemu,a jak jakiś ochroniarzyk zapyta sie o wiek to wszyscy mówią 30 a dowód został w domu.Jeżeli nie dacie sie namówić to spotkamy się gdzie indziej,tylko ja muszę wiedzieć co najmniej 2 tygodnie przed zdarzeniem,muszę ustawić opiekę dla niusśka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, czyli jednak nie dla \"małolatów\" ;) mi tam wsio, mozę byc słodownia - też mnie tam nigdy nie było (jak w tubie zreszta ;)) z tym, ze teraz pozostaje kwestia otwarta kiedy - ja w ten weekend na pewnmo nie mogę, bo mnie nie ma. może byc za tydzień (mam zjazd na podyplomówce i nie wyjeżdżam), późniejsze terminy to bym musiała znać wcześniej nieco, bo muszę sobie wyjazdy ustawić do wawy (albo 16-18 albo 24-26 listopada) teraz znikam, bo mi się mózg prawie przepalił przy zadaniu z chemii (błahym w sumie bardzo) dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za tydzień idę na \'koncert\'!!więc limit weekendowy wyczerpany,ale zawsze możemy się spotkać ponownie i wtedy napewno się zjawię:DPozdrawiam wszystkich i słodkich snów życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze niech się wszyscy zainteresowani wypowiedzą co o tym myślą i wspólnie coś postanowimy. Generalnie mam weekendy wolne więc za mną nie ma problemu, dostosuje się do ogółu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj miałam dzień kolizji drogowych!!masakra jak ci ludzie jeżdżą.Koleś wjechał mi w \"tyłek\" i to 2 razy!!!idiota zostawił na 1 i go zarzuciło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pyreczki! podnoszę topik :) estravaganzaa - a co to ten czarny diabeł, jeżeli można zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Poznanianka.... rzeczywiscie pogoda fantastyczna, oby jutro tez dopisala. :) ja na cmentarz wieczorem poznym sie wybiore na junikowo do dziadka bo teraz dojechanie tam to bedzie horror.Tak sie akurat zlozylo ze wszystkie groby calej rodziny sa na lutyckiej i tylko dziadek na junikowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ..........a co do imprezy to w każdy weekend mi pasuje:) bo w piątek nie da rady bo będę na nocce:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z cmentarzami mam spokój - jedni dziadkowie na wojciechowskiego (my mówimy na winiarach) leżą, drudzy na starołęce. więc ten największy kocioł mnie omija. do tego jeszcze na starołęce mamy znajomych, do których zawsze możemy wjechac na ogród, więc już luzik totalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej NWa i Marusia... milo Was widziec.. :) NWA wyspany? jak nocka? duzo masz pracy na tej zmianie? Marusia to masz niebywałe szczęście że się nie musisz przedzierać przez ten kocioł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ JESTEM WYSPANY:) .ale w nocy miałem dużo roboty :( aż mnie kręgosłup boli:O ale jeszcze dzisiaj i jutro wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz sobie jakąś masażystkę załatwić.... ;) Niedlugo weekend to sobie odpoczniesz troche. :) Obiadek juz zjedzony? ja właśnie wcinam brokuły... mmmm... pyszne... :) lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiadek dopiero będę sobie robił brokuły mi nie podchodzą a co do weekendu to no wypoczne sobie:) ale jeszcze niemam planów na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×