Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

chciałbym ale jeszcze niewiem jak będzie z tą robotą:(:O ale jak mi nie wypali to spotkamy się następnym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że ta praca nie zdominuje całego Twojego życia. Nie praca i pieniądze są najważniejsze, o czym zresztą całkiem niedawno rozmawialiśmy. :) Odpocząłeś choć trochę przez ten weekend? Ciekawe czy następne spotkanie wogóle będzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem że o tym pisaliśmy ale ja tam jako jedyny pracuję 10 godz a reszta po 12 :O i powiedz co mam zrobic że tak ta jest wkurza mnie to czasami ale nic na to nie poradze:( takie jest dorosłe życie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wypoczołem ale jak tak patrzę na ten tydzień co minął to stwierdzam że ja wcześniej dużo czasu zmarnowałem ale trudno a co do dominacji pracy to już do tego nie dopuszczę nigdy raz przez to przechodziłem i mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę spytać, co Cie skłoniło, że podjąłeś tą pracę? Warunki finansowe? Wierz mi, że doskonale wiem, co to jest dorosłe życie, bo swoje też przeszłam. Cóż, każdy ma jakieś problemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedewszystkim ubezpieczenie gdyż 2 lata robiłem na czarno a co do finansów to jak dostanę 7 zł na godz .to na miesiąc będę miał ok 1500-1600 i będę zadowolony i nie będę się wstydził że mało zarabiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle czasu bez ubezpieczenia, najwyższy czas nadszedł, żebyś to zmienił. Obyś tylko teraz był z tej pracy zadowolony, a jakby coś nie szło po Twojej myśli to zawsze możesz pomyśleć nad zmianą, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie tylko trochę mnie w kurzają te zmiany:( teraz zaczynam nocki:( czyli od 21 do 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz muszę sobie ułożyc życie towarzyskie:) i będzie gitas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyzwyczaisz się, po jakimś czasie może i nawet dojdziesz do wniosku, że ma to swoje plusy. Choćby to, że jak będziesz chciał załatwić jakieś swoje sprawy to masz w ciągu dnia czas, nie musisz brać urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak ale teraz chcę się skupic na życiu towarzyskim bo mam duże braki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę takich rzeczy jeść... :( nie masz serca, tak mnie szczuć... ;) Ten jogurt to i tak już jest szczyt kulinarnego szaleństwa w moim wykonaniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet niewiem co mi sprawia przyjemnośc może ten topik co go założyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz co sprawia Ci przyjemność? ojjjj, niedobrze z Toba! ;) Musisz to koniecznie zmienic... :) a topik Ci się udał, to był bardzo dobry pomysł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nadrabiam lekturkę, ale widze idzie jak po grudzie ;) no dalej NWA musisz coś szczególnie lubić robić w wolnym czasie, czytać, muzyki słuchać? może jakiś film obejrzeć, hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 może zdradzisz jak sobie radzisz w walce ze słodyczami, bardzo mnie ten temat interesuje, sama walcze z tą słabością, niestety z różnym skutkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wolnych chwilach to lubię sobie obejrzec jakiś fajny film ,posłuchac fajną muzę , posiedziec na naszym topiku:) bo generalnie po pracy już nigdzie nie chodzę Witaj Staroleczanka witaj mr t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×