Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

NWA generalnie ludzie ciut starsi niż bywalcy typowych dyskotek, czyli przedział wieku od 22 lat wzwyż. Często bywają również osoby dojrzałe. :) Dresiarzy i karków tam raczej nie spotkasz, chociaż czasem tak jak wszędzie jakiś \"kwiatek\" sie trafi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniak----trafiłeś w sedno---ja też wśród zupełnie obcych ludzi czuje się nieswojo :O,ale cóż,każdy jest inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To proponuje zabrać grupę najbliższych przyjaciół i iść do Słodowni czy jakiegoś innego sympatycznego miejsca. :) Lubicie tańczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam obcy ludzie nie przeszkadzają gdyż zawsze może się trafic jakaś fajna kobietka;) pozatym jak się wybierzecie z kimś kogo już znacie to reszta niepowinna miec znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tańca ponoc jestem dobry ale jeszcze się na imprezie nie sprawdziłem:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzeba wypić coś na odwagę! :) Ze mnie też żadna tancerka więc na parkiet wychodzę zawsze z kimś kto potrafi a ja próbuje improwizować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego przyszło Ci do głowy,że jestem nauczycielką???Nie nie jestem :D Alkoholu też nie lubię,chyba,że od czasu do czasu lampkę winka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodziło mi o to, że by upić się do nieprzytomności tylko delikatnie, lampka wina tudzież drink. Także nie lubię pijaństwa, czasem okazjonalnie zdarza mi się jednak coś wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznaniak 28 lat ............ zrób się na czarno :) bo ci ktoś nick porwie mi tak zrobili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie tylko nauczycielki mają spokojne dusze jak widać ;) Ja nawet okazjonalnie się nie upijam,nie palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do picia to myślę że wiara już tak się nie upija jak kiedyś ale jak się już idzie na imprezkę to wypada wypic choc 2 piwka chyba że prowadzisz autko to nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obecnie pracuję na produkcji a produkuje worki foliowe :)robota łatwa przyjemna i w miare dobrze płatna i człowiek się nie narobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że najważniejsze żeby umieć sobie poradzić w życiu. Rozumiem że jesteś człowiekiem o stalowych nerwach skoro chcesz pracować jako instruktor nauki jazdy.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniak---dobrze,że się zaczerniłeś i dziękuję za komplement:) Ja zajmuję się protetyką dentystyczną. A z jakich rejonów Poznania jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznaniak 28 lat: proponuje, biale rekawiczki i na srodek parkietu ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... pamiętam jak robiłam kurs prawa jazdy stąd moje pytanie o te stalowe nerwy... ;) a samochody i jeżdżenie też uwielbiam chociaż ponoć to typowo męskie zainteresowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto nie lubi jezdzic sobie... jeszcze gdy dopiero co po zatankowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym zrobić prawko,ale się boję a nie ma mnie kto podszkolić :(,więc chyba sobie odpuszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukulele to nic strasznego. Ja zdałam to najlepszy dowód że można i się da! :) Myślę, że jakiś miły Pan do podszkolenia się znajdzie, tym bardziej, że jeden już tu z nami jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×