Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Na zarządzanie nieruchomościami to ja się nawet wybieram, bo to nigdy nic nie wiadomo co będzie w przyszłości, tylko terminy tych kursów jakoś zupełnie mi nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę quandt ,Anoola***27 ta sama profesja :) fajnie widzę że klubik się rozwija i o to chodzi ;) a już wiecie na kogo będziecie głosowac bo ja na PO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby się tylko rozwijał dalej a nie umarł śmiercią naturalną. A co do wyborów to szczerze mówiąc nie wiem na kogo będę głosować, bo to trochę wybieranie na zasadzie mniejszego zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ się dopiszę, żeby topik nie umarł ;) też kolejny dzien w pracy ale źle nie jest, bedzie krótszy bo nieco po 8 byłam i tylko do 15 dzisiaj :D co do wyborów, to sama nie wiemn jeszcze na kogo ale wiem na pewno, że przeciw piss bedę głosować. jezu, jak ja bym chciała, żeby zyta dostała u nas po dupie, żeby była na szarym końcu w ilości głosów. no i mam nadzieję, ze pkp mnie nie zawiedzie i nie spóźni się pociąg, bo mam zamiar wrócić do poznaia pociągiem, który jest o 19.20, więc wskoczę na ostatnią chwilę do lokalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że mniejsze zło to jest głosowanie na PO TAKIE JEST MOJE ZDANIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, może darujemy sobie dyskusje na temat polityki i wyborów bo zaraz zaczniemy skakać sobie do oczu a poco psuć tak miłą atmosfere. Każdy niech idzie i głosuje zgodnie ze swoim sumieniem i przekonaniami i tyle. Takie jest moje zdanie... :) Witam nową koleżankę... NWA co jest? To Twój topik.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko żałuję, ze partia kobiet nie ma w poznaiu listy wyborczej, bo wtedy bym z pełnym przekonaniem oddała głos na kogoś, kto jest świeży na naszej scenie politycznej. bo tak - ciągle te same gęby tylko pod innymi szyldami :o niedobrze już się od tego robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 ......... to oczum chcesz porozmawiac skoro nie o polityce ?????????? marusia ............. witamy cię w naszym klubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie sie wybrałam na podyplomowe zarządzanie i w weekend mam juz drugie zajecia :) co do glosowania to ja bez 100% przekonania ale jednak na PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudra_
cześć, ja też jestem z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprostu wybieram mniejsze zło a jak macie wolny czas jakie macie zajawki ja jestem zawsze jak gra lech poznań kibolem ale normalnym nie jestem szalikowcem choc mam kilka szalików różnych drużyn:) a tak kino , może niedługo trochę po imprezuje;) a wy jakie macie zajawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudra_ ............. witamy kolejną poznaniankę podaj swój wiek i z jakiej dzielnicy jesteś;) i zrób się na czarno tak jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejną Poznanianke... :) szkoda tylko, że Poznaniaków coś malutko.. ;) NWA możemy porozmawiać o wszystkim innym oprócz polityki. :) Jestem otwarta na propozycje, że tak się wyrażę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zastanawiam się nad kupnem jakiegoś perfumu do siebie ale niewiem jakie są ładne zapachy co mi poradzisz i jeszcze jedno jak ci się podoba fryzura tego kolesia co jest w tym klipie który mam w stopce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam wolny czas to namietnie czytam wszystko co mi wpada w rece, siedze na kaferrii albo edytuje wikipedie, albo urzadzam sobie wizyty u znajomych najczesciej jest tak ze jak zaczne w poniedzialek to w niedziele koncze, mam przyjaciolke z pracy (duzo starsza ode mnie) przychodze do niej zaopatrzone w 2 czteropaki gramy w kanaste albo w tysiaca :) no i obydwoje z moim facetem lubimy duzo chodzic najczesciej robimy sobie spacer z ogrodow do strzeszynka i spowrotem, znajomi sie smieja ze jak zaczniemy chodzic do szamotul to zadzwonia po specjaliste dla nas :D a no i chodze na spinning do nautilusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quandt..........fajnie ja też lubię chodzic tylko nikt za mną nie nadąża bo mam za długie nogi:O jakie lubisz perfumy u faceta bo chce sobie kupic jakiś fajny a niewiwm jaki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cena ciekawa:O drogo trochę a jak ci się podoba puma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to Cie kiedys zabierzemy bo my wolno nie chodzimy, wyslalam Ci linka do perfum kenzo sa naprawde swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!Jam pyrka poznańska,aktualnie zamieszkała w naramowicach,28 letnia, głosuje na PO, również bez przekonania ale z satysfakcją, odsuniemy zakompleksione świnki od KORYTA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co nie mogę tego odpalić bo tu jakieś blokady nam pozakładali więc zobaczę w domu. A fryzura generalnie kazdemu inna pasuje, nie wiem jak wygladasz wiec ciężko coś podpowiedzieć. Co do zapachów to uwielbiam męskie i bardziej mi się podobają szczerze mówiąc niż damskie. :) Bardzo lubię Channel Allure Sport. A TY jakie lubisz zapachy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quandt ............. dzięki;) napewno kupię Anoola***27 ... ja generalnie lubiłem adidasa ale teraz chcę odmiany :) i chętnie wysłucham waszych propozycji z góry dziękuję:);) a co do zapachów to lubię takie w sam raz tzn nie za lekki i nie za mocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×