Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Ekstravangazza, a moze jakis sport uprawiaj? zmeczony człowiek szybciej zasypia. MR T a ciebie co reumatyzm bierze ze cie wszystko boli? :P ja rzucam fajki od roku ale mi nie wychodzi, bo to sesja, bo to obrona, bo to urlop i tak ciagle cos mi wypada Diametnowa tez tak myslałam, ze zawsze moge rzucic, tak tylko popalałam w przerwach miedzy wykładami ale jak sie rozkreciło to juz bylo za poźno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak se dzisiaj w pracy myślałem że jak sobie zrobie prawo jazdy to sobie kupię mercedesa jakiś ztarszy model i zrobię z niego lowraidera :) co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reumatyzm to nie, za mlody:) ogolnie gram w pilke na hali tak, a dzis jeszcze bylem na silowni wiec wszystko boli... ale za to mi jest cieplutko, mam swietne krazenie i czuje sie jak bog:) kto zazdrosci:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Diamentowa Dziwka* ............ a ty wrzuc swój ulubiony kawałek:) i reszta niech też coś wrzuci zobaczymy jaka lista powstanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T . mam to a z mp3 to mam dyskografie snoop dogg,nwa,dr. dre eazy e doggpound ,eminem ice t,ice cube warren g nate dogg, kurupt i i mam pełno ich klipów to moja mania niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez, ale ogolnie jest dobre wiec nie ma czego sie wstydzic:) dobra, kazdy wrzuca to co lubi! a to up in smoke sciagnij video, naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że mam oryginały snoop dogga nwa (polecam bo warto to miec) dr. dre ice cube ice t:) troche mnie to kosztowało ale co tam a płyty nwa kosztują 35 zł i są w media markt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znów wpadłam tylko powiedzieć dobranoc wszystkim może kiedyś sobie z wami pogadam bo jakoś nie mam okazji troszkę pracy mam w pracy bo zbliża sie 20 czytałam że pisaliście o papierosach ja nie pale nigdy nie próbowałam normalnie grzeczna kobietka ze mnie ;-) ktoś wypowiadał sie o prawie jazdy że idzie robić ja właśnie dziś sie dowiedziałam że dostałam sie na prawko które organizuje urząd pracy hehe biedny będzie ten mój instruktor takiego głąba uczyć jak ja co ma wstręt do samochodu i sie na nim kompletnie nie zna ale co tam jak zacznę jazdy (troszkę to jeszcze potrwa) to dam znać żebyście uważali na drogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! wpadłam na chwilę, zeby jutro rano nie mieć wielkich zaległości w czytaniu :) i zaraz znikam spać, bo przed chwilą z niemieckiego wróciłam i padam z nóg. a jutro kolejny pracowy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusia ............to w takim razie miłych snów:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×