Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

to jest tajemnica ale uważam że robie dobrze zresztą może wam kiedyś powiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra a co sluchacie?? chyba ze bylo :/ a dwa np. jest sobote, idziecie do powiedzmy tej slodowni w czym idziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"do czego byscie sie nie przyznali\" ... stwierdzicie ze jestem ladnym swintuchem ze nie zostane zaproszony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T ............ ja generalnie słucham tak : rap (snoop doggy dogg,n.w.a,dr. dre,2pac,warren g,eminem):) rock(metallica,linkin park,kid rock,Within Temptation, korn):) a co do ubioru to najpierw musimy się zgadac ja w to wchodzę niewiem jak wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono, coraz ciekawiej:) no to zeby bylo bez opowtorzen ja nago w skarpetkach podciagnietych :) lub nago w czapce zimowej, co wolicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w najbliższą sobotę na pewno nie, bo wybywam. ale nie powiem, chętnie kiedyś bym się wybrała w takim gronie nieznajomym :D teraz znikam kąpiel i spać, bo jutro budzik nie będzie miał dla mnie litości 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T ......... czytałem ten topik o którym wspominasz i powiem ci że to z tą prostytucją to jest przegięcie :(:O a ty jak myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja slucham ogolnie raczej wszystkiego jednym uchem:) ale co lubie to hiphop, tak jak piszesz, ale tez polski techno.. coz zostalo mi z mlodosci, szczegolnie czasem wlaczyc jakies stare manieczki,ale nei jestem typem ze biale i na parkiet, :) tzn kiedys bylem:) ale dawno temu jakies disco, dance itd. cos podobnego przy czym mozna sie pobawic, tak jak tu pisaliscie lata 70, 80 bo to taka muzyka ktora strasznie wpada w ucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MR T lepiej w skarpetkach nago :P bedzie ciekawiej, z tego co czytałam no nawet pieski na ciebie leca :P Co do soboty to ja nie nie okreslam ani na tak ani na nie :P pozyjemy zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w takiej czapce ogon bedzie mnie kół po pleckach:) ogolnie wiesz jesli koles o tym pisze i ta sytuacja jakos sie tam skonczyla ze jeszcze zyje, albo nie ma wyroku to znaczy ze niby wszystko ok, moze ona chciala, my nie wiemy dlatego jakos nie bede komentowac, choc jesli to jest prawda, to napewno z jegostrony zdecydowanie nie fair... choc szczerze ona tez w takim towarzystwie powinna zdawac sobie sprawe z tego co moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nago i w skarpetkach jest zbyt pospolite i zbyt często spotykane...;) lepsze będzie w zestawie z czapką z bobra.. troche finezji moi Drodzy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak w czapce, to bedziesz patrzec na czapke czy na przestrzen miedzy nogami:) ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze w szaliku ? zeby go ten ogon nie kół w plecach ;) ale faktycznie zapomniałam w skarpetkach to posplite. To jak mykacie wszyscy to ja tez mykam. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies lecial, naszczescie narazie jeden:) ale skarpetki sa seksowne, takie czarne lub brazowe podciagniety prawie pod kolana:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wogole nie ma sensu zakladac czapki czyli jednak skarpetki:):) dobranocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że temacik sie uchował i powiększył grono nie było mnie jakiś czas i tyle mam do czytania pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×