Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość spięta
Mieszkam niedaleko Tuby i jak dla mnie to knajpa typowo dla ...dresów i plastikowych dziewczynek, przynajmniej takie widuję przed wejściem;) Osobiście lubię Stare Kino, ewentualnie Pod Minogą, choć teraz też się "odmłodzili" na niekorzyść:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa .......... dobranoc miłych snów:) łooo matko .......... wiesz dlaczego jest dyficyt facetów bo mnie tam nima:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA ale na pewno sie rozkrecisz i bedzie wszedzie ciebie pełno cos mi sie przypomnialo jesli chcesz poznac gorace nastolatki tzn niby maja 18 lat to to colloqium sie wybierz ;) spięta kiedys chodziłam do Tuby ale przestało mi sie podobać na poczatku niby ludzie w normalnym wieku ale chyba zeszedł ten lokal na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie jest ten problem że ja mam pecha do wiary zawsze jest międzynami duża różnica wieku :( i dlatego nie mam z kim chodzic a samemu mi jest się ciężko z motywowac :( ale ja wolę 20 latki ;) ale najpierw zaczne od słodowni a potem polecimy dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA. no co ty nie zwalaj juz winy na różnice wieku, mam znajomych w różnym wieku i duzo starszych i młodszych i zawsze sie świetnie z nimi bawie. To zapraszam do Słodowni za 2 tygodnie :P Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja koncze prace o 15 a o 16 zaczynam zajecia na studiach... bede miala oszalamiajacy weekend :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w weekend sobie nie odpoczne :( ide na kurs ;( a wieczorem bawie sie w nianke ;( ktos moze chce sie zamienić? marusia 🖐️ Darietta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quandt - ja bedę tak miała w przyszłym tygodniu, z tą różnicą, ze moje zajęcia zaczynają się o 15.15 :o więc musze wcześniej wyjść z pracy i lecieć z wywieszonym jezykim ;) w ten weekend jadę do stolycy (też w zasadzie dzisiaj wszystko biegiem, bo pociąg mam o 17.35 a wychodzę z pracy o 16) i potem będę się sprężać w niedzielę, zeby zdążyć na wybory :) mam nadzieję, że pociag się nie spóźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubie dzieci ale tylko te które jeszcze nie umieja chodzic mowic i pyskowac ;) Ja sie wybieram do słodowni ale za 2 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie dzieci ale tak przez godzinke dwie ;) no moja chrzesniaczka jest wyjatkiem z nia moge siedziec do oporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam łooo matko ja nie mam planów na ten weekend poza tym że w niedziele do babci na urodzinki idę za to w przyszły piątek idę do balzaka a przynajmniej tak mam w planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam spotkanie z przyjaciółką i będziemy opijać zakup nowych samochodów. Moje opijanie zakończy się pewnie na wodzie mineralnej z lodem i cytrynką ale fajnie się chociaż spotkać i pogadac. :) A w niedziele targi fryzjersko-kosmetyczne. Zobaczymy cóż tam ciekawego wymyślili. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×