Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość nadine88
chej ja tez bylam z poznania wyprowadzilam sie w marcu i do konca zycia bede tego zalowac bo nigdzie nie ma lepszych ludzi i piekniejszego miasta-teraz mieszkam we wroclawiu ale nigdy mi sie tu nie bedzie podobac wilda debiec swierczewo to byly moje najukochansze miejsca tam mieszkalam tam sie wychowalam i zawsze bede tam powracac chociaz w myslach ale zawsze ...tak mi teraz smutno chodzilam do gimnazjum na debcu na jesionowa a na sw jerzego na wildzie do lo piekne czasy kocham poznan wroclaw do dupy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zapytam niedyskretnie - na św. jerzego jest jakieś LO? bo kompletnie nie kojarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sw jerzego jest podstawowka i gimnazjum z tego co kojarze i to dosc zla slawa owiane, moje kolezanki z pracy dostawaly drgawej jak sie dowiadywaly ze ich dzieci tam maja rejonizacje a liceum to na zmartwychwstancow jest przeciez (V LO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zapytałam, bomyślałam, że moze jakieś nowe utworzyli (moja widza nt. liceów kończy się gdzieś w okolicach XXI czu może XXV) pierwszą 15. jestem w stanie zlokalizować, póxniej już tylko pojedyncze szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, specjalnie sprawdzilam na stronach poznanskich i nie znalazlam na jerzego nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam znakomita wydajnosc pracy napisalam 1 (slownie jedno pismo) po prostu len mi wszedl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrealizowałam jedno zamówienie a tak poza tym to luzik. zresztą ja mam bardzo często luz w pracy - już tak mi się trafiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniak z skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhee mi nad glowa lataja
F16.... ale niejeden stwierdzi ze to juz nie Poznan....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhee
mam 21 lat nie zrobie sie na czarno bo nie wiem jak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie głównej masz opcję \"internautko, zarezerwuj swój nick\" - klikasz na to i zakładasz sobie swojego czarnego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę tu kilka nowych osób fajniutko;) a ja już zmykam idę się szykowac do tyry:(:O ale wieczorem tu wpadnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja padam zaraz koncze prace i ide do browaru po bule z maslem czosnkowym z piotra i pawla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedziec kto, dopiero to wyjdzie po wyborach bo i tak te wszystkie sondaze sa nic nie warte. a dlaczego akurat na pis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretna dresiara
ale schiz Pyry z poznania załozyły klub :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×