Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Darietta, to wszytko zalezy jakie bedziesz miec stanowisko, pewnie na poczatku załapiesz sie na asystenta księgowego wiec w biurze rachunkowym można zarobic od 1000-1200 netto czym wiecej masz stażu zawodowego to pensja wzrasta, np samodzielny ksiegowy to juz od 1800 netto zarabia jeszcze 3,5 godzinki i do domku, a raczej na miasto na piwko sie wybieram :D a ja jestem z krzesin, chyba mozesz sie dołaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie za odpowiedz tak pytam sobie rożne osoby mniej więcej ile mogę dostać bo po stażu mam być tu zatrudniona a nie wiem na ile mogę liczyć tym bardziej ze jest tu jedna księgowa która zajmuje sie wszystkim i na papierku widziałam ze ma coś ponad 700 zł wiec nie wiedziałam na ile ja mogę liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile ma??????? księgfowa zajmująca się prawie wsyztskimi sprawami? :o :o :o a moze pomyliłaś się o jedno zero ;) moim skromnym zdaniem już czas najwyższy, zeby pracodawcy nauczyli sie doceniać swoich pracowników ja jeszcze trzy godzinki w pracy i dzisiaj sie lenię - po powrocie do domu zapadam w sen :D wczoraj było aktywnie, jutro też bedzie, to dzisiaj sobie pośpię \\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie pomyliłam się wprawdzie nie pytałam sie jej wprost bo tak jakoś głupio mi ale kiedyś koleżanka jej sie pytała i powiedziała jej ze ma 1000 a na rękę dostaje jak widziałam w papierach coś ponad 700 zł dlatego tak sie pytam o zarobki bo ja za takie pieniądze nie zostanę tutaj wole iść do sklepu pracować i dostane więcej a tu cos dla was chwila przerwy w pracy http://www.grzegorzkarpinski.pl/gra/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie pomyliłam się wprawdzie nie pytałam sie jej wprost bo tak jakoś głupio mi ale kiedyś koleżanka jej sie pytała i powiedziała jej ze ma 1000 a na rękę dostaje jak widziałam w papierach coś ponad 700 zł dlatego tak sie pytam o zarobki bo ja za takie pieniądze nie zostanę tutaj wole iść do sklepu pracować i dostane więcej a tu cos dla was chwila przerwy w pracy http://www.grzegorzkarpinski.pl/gra/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ale się narobiło teraz na tej ostatniej stronie :D myślałam, zę może jak coś napiszę to się odblokuje :D ale mi mówiło, ze takiej strony nie ma - ale jak widać gdzies sie zapisywało ;) kurde, ale to jest skandal taka pensja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja już po pracy:) a ja jestem z krzesin.......... możesz się dołączyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym usłyszała ze ktos za prace w ksiegowosci proponuje mi 700 zł to bym wyśmiała. Wiedz Darietta ze w wiekszym biurze rachunkowym z mniejszym stażem pracy da sie zarobic wiecej niz te 700 zł. wiec walcz potem o swoje :) Własnie odliczam czas do wyjscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak minął?hmm Przez południem weszłam na forum o polityce i powyżywałam sie troszkę(kulturalnie oczywiście) Po godzinie 14 zjedliśmy obiad i poszliśmy na plac zabaw a teraz młody wykąpany,najedzony i leży w łózeczku(gada do siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna pyreczka siedzi padnięta i chyba zaraz pójdzie spać :( coś mam dzisiaj zły dzień - po 8 godzinach w pracy nie mogę już patrzeć w monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie macie telefon na kartę czy abonament i jaki posiadacie model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) zazdroszcze ja z tego lenistwa już zasnąć nie moge, Pracowałam przez rok,na początku dawałam młodego do opiekunki ale po podsumowaniu kasy dla niej i za paliwo,musiałam dokładać ...wiec wysłałam synka do żłobka i sie zaczęło. opieka wykorzystana na maxa, w pracy powiedzieli zebym złożyła wypowiedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na kartę heyah:) a mój model to v3 black mam go już od półtora roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzisiaj oczy tak bolą, że aż monitor mnie razi :o normalnie mam wrażenie jakbym patrzyła na śnieg w słońcu :o teraz skanuję sobie jeszcze kompa (muli coś dziada ostatnio strasznie) i jak to się skończy znikam, bo oszaleję ja mam telefon na abonament, teraz mam SE K510i, ale niezbyt mi się jednak podoba. tak kupiłam, zeby zobaczyc jak to jest z SE, moze a nuż mi sie spodoba ale jednak wolę nokie, za chwilę konczą mi się 2 lata, wiec kupię sobie znowu nokię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam 6020 - fajna była, wygodna przede wsyztskim. ale mi się znudziła, pokombinowałam - ojcu dałam tą, od niego wzięłam 6103 potem 6103 dałam mamie a sobie testowo wzięłam tego SE :D nie wiem co się ze mną ostatnio dzieje, ale cholernie szybko nudzą mi się telefony, normalnie po miesiącu już mnie ręce swędzą, zeby zmienić :D teraz by mi sie strasznie chciało nokii 7373 ale z tym bieda, jeżeli chodzi telefony w pormocjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio miałem zawiechę kompa i spalił mi się monitor karta graficzna i zasilacz:O ale zaraz sobie kupiłem nowy monitorek lcd 19 :) lepszą kartę graficzną i zasilacz :) i zapłaciłem za to 1000 zł:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi muli laptopa - nie wiem naprawde co mu, chyba pozostaje tylko format :o stacjonarny mi fikał do czasu jak nie wywaliłam windowsa i nie zainstallowałam linuxa :) teraz śmiga jak dziki normalnie - zero zawieszek. a monitor to sobie kupiłam 19\' panoramiczną :) stwierdziłam, ze co tam - oprócz funkcjonalności to jeszcze musi być ładny :) ok, znikam. bo zqaraz oślepnę do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa . to zostaliśmy narazie my więc jakie masz plany na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×