Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

nie mogę ale sie uśmiałam,hehe najlepszy jest ten drugi!!!Wymiata!! Marusia miałam podobne zainteresowania muzyczne,Cypress hill wymiata!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! komu dzis nie chcialo sie wstac? ja padam a dopeiro minela godzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oj ciężko, ciężko się wstawało, tym bardziej, ze pogoda za oknem typowo \"łóżkowa\" no ale jeszcze tylko dzisiaj i jutro i weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto zrobi poranną kawke? a tak poza tym to dzień dobry! Darietta, gdzies czytałam ze uczysz sie fachu w którym ja pracuje :D w dużym biurze pracujesz? marusia, taaa chętnie by się pospało jeszcze godzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dziś jakoś wyjątkowo dobrze sie wstawało chociaż pogoda nie zachęca do tego ale u mnie ocieplają blok wiec nic nie widzę z okna oprócz rusztowań i folij które mi przykleili w okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie jest duże biuro 3 osoby pracują no i szefowa ale ma przyjść jeszcze jedna stażystka tylko nie wiem kiedy bo szukają a ty gdzie pracujesz jeśli mogę zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kawie - mam taki rytuał, że bez kawy z domu nie wyjdę :) potem w ciąfgu dnia raczej mi nie smakuje, tylko rano lubię kawę :) ale herbatkę dla towarzystwa mogę wypić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta, moje biuro miesci sie na grunwaldzie i jest nas 10 ksiegowych ale to tylko do konca pazdziernika bo od listopada zmieniam biuro. marusia, no to zapraszamy do wypicia jej z nami :D mi to niesmakuje za to zimna kawa, w pracy czasami nie mam czasu jej wypic to podgrzewam ja w mikrofalii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko mam do ciebie pytanko bo ja teraz jestem na stażu jako księgowa i zarabiam coś ok 480 zł czy mogłabyś powiedzieć mi ile mniej więcej będę mogła zarobić w tym zawodzie po stażu nie pytam sie tobie o twoje zarobki tylko tak mniej więcej bo w ogóle sie nie orientuje ja mam wykształcenie średnie sprzedawca i technik handlowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem z krzesin
moge sie dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×