Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

hehe dobre a znasz to jak wygląda kaczyński w spodniach giertycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki polityk powinien wystąpic w programie tańcu na lodzie (niepamiętam nazwy :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jutro do tyry i weekend :) chyba się wybiorę na imprezkę :) a od poniedziałku do nowej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ale teraz skupiam się na imprezce muszę się na nią nakręcic bo idę chyba sam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu o mowicie o dowcipach o polityce to znacie moze ten? wiecie dlaczego babcie maja wyupiaste oczy???? nie? bo od 2 tygodni szukaja swojego dowodu osobistego ;) A tak poza tym 🖐️ własnie wrociłam z pubu, w dodatku w drodze powrotnej zmokłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak było w pubie :) blondynapoznan ............ ile latek i z jakiej dzielnicy jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekstravangazaa, ja ostatnio gustuje w drinkach, a ten co wypiłam to spodobało mi sie w jego w nazwie słowo orgazm :P nawet dobry, chociaz jakas namiastka tego czego faceci nie zawsze moga dac :P NWA, dzis byl wieczór typowo babski :D gdyby nie to ze jutro trzeba isc do pracy to pewnie na jakas studencka impreze by sie wbiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko ........to dzień miałaś udany :) gratuluje a jaki byś mi pub poleciła najlepiej taki co jest tam dużo dziewczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×