Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

helou! super pomysł z tą imprezą ale ja na 100% nie wiem, czy będę w poznaniu - w zasadzie to dopiero za dwa tygodnie bedę mogła powiedzieć coś wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa ....... oj no no wyobrażnia pracuje ;) ale masz rację wygląd nie jest najważniejszy :) marusia ..............witaj:) co tam słychac u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wcześniej pisałam ale proszę bardzo... 177 cm wzrostu, 30 kg za duzo (narazie ;) ) , brunetka, włosy za ramiona, zielone oczy, rozm. buta 40 w porywach 41 (czasem mnie korci żeby jednak te paluchy przyciać). Generalnie wygląd jak z rodziny Misia Kuleczki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam taki śpiący dzień, ze popracyu poszłam spać, teraz sobie zrobiłam godzinną przerwę i za chwilę znowu wracam spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 ................. ciesz się że jesteś wysoka ;) masz za to duży \"+\";) marusia .............też jakoś śpiący jestem ale nie chce mi się położyc:) zaraz chyba sobie zrobię michę spagetti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam (-)że jestem niska?;) Witam wszystkich,Anoola---Miś kuleczka--już Cię lubię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamrotek
ja się tylko w Poznaniu urodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje NWA, Ty widzę w kazdej sytuacji dostrzegasz plusy.... To bardzo zacna cecha. :) Rzeczywiście maly nie jest ale to sie zmienia z miesiaca na miesiac.... :) znaczy maleje.... :) I tak jestem z siebie dumna bo drugie tyle już zrzuciłam.:) Jak ja bym ważyla tyle co TY to byłabym chuda jak patyk. :) Marusia jak Ty to robisz, że możesz spac popoludniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele ............. nie no co ty :) tylko zawszze podobały mi się wysokie dziewczyny gdyż sam jestem wysoki ;). ale nieprzejmój się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę spać o każdej porze dnia :D w sumie to dopiero wieczorem mogę normalnie funkcjonować :) ale dzisiaj to mam jjuż megaśpiący dzień - chyba ta ponura pogoda tak na mnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam mam nadzieje że dziś sobie z wami pogadam bo wczoraj męczyłam sie przez 30 minut i nie mogłam wejść wiec poszłam spać bo nie chciało mi sie już czekać jakieś łobuzy psują nasz temacik jeszcze raz dobry wieczór wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym popoludniu zasnela chociaz na godzine to pół nocy mam z głowy. A dzień rzeczywiście jakiś smętny i ta szarówa za oknem okropna,brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA pisałeś że zrobisz spaghetti będę niegrzeczna i normalnie wproszę sie do ciebie hehe wiem że o tej godzinie nie powinnam jeść ale co tam podzielisz się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 ....... ja już tak mam od urodzenia :) może błąd genetyczny ale szczerze to nie narzekam a jeśc mogę wszystko i dużo . wiem za to że zawsze będę szczupły a patykiem nie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA----ależ ja się nie przejmuję ;),tak tylko mi się napisało:D Anoola---dzięki za miłe słowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś jak byłem głodny to w nocy usmażyłem sobie 1,5 kg frytek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co NWA moja mama cale życie ważyła 54 kg i nigdy z jedzeniem nie miała probelmu, a ja z moim bratem odziedziczyliśmy po tatusiu defekt jakiś genetyczny i wyglądaliśmy stojąc obok mojej mamy jak nie od tego \"zestawu\". Stąd się wzieła rodzina Misia Kuleczki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mnie mój lekarz zobaczył chociaż w pobliżu spaghetti to by zawału dostał, a że faceta lubię to mu tego robić nie będę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam że sie tu opisujecie no więc ja też coś o sobie napisze jak wszyscy wiedzą- chyba - to mam na imię daria mam 164 cm ale w dowodzie 165 ważę 55 kg rozmiar buta hmm zależy chyba od firmy ale najczęściej 36-37 oczka zielone i tak samo jak już ktoś pisał wcześniej jedna jedynka wystająca hehe raczej szczupła jestem ale tu i ówdzie kilka cm mi przybyło dlatego mam zamiar odwiedzić siłownie i nawet mam jedną na oku tylko muszę iść zobaczyć jak tam wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja już po kolacji to spaghetti na mnie teraz nie działa ;) ze spaniem to mam tak ciekawie, ze jak po południu jestem zmęczona i się nie prześpię, to potem wieczorem nie mogę zasnąć a jak sobie machne drzemkę to bez problemu zasypiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxxx
a możecie mi powiedzieć jak w poznaniu jest z pracą?łatwo znaleźć cos ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się nie bedę opisywać, bo zrobiła za mnie to darietta ;) dołoże tylko blond włosy i prosta jedynkę :D też mam ambicje na fittness ale na razie funduszy brak - kiedyś chodziłam na siłownię - jak soboe przypomnę jak wyglądałam wtedy to mam ochotę zaraznatychmiast biec ;) ale nie mam z kim i przez to brak mi motywacji :o samej mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tak że jak popołudniu sie położę to moja mama już wiec że coś mi dolega że jakieś choróbsko mnie bierze bo ja nigdy popołudniu nie śpię tylko kiedy jestem chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×