Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

YO Mr T .........Gdzie śmigasz na imprezkę ja dzisiaj wypoczywam w domku ale ale jutro coś wykąbunuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis nigdzie bo w nocy jade do berlina a w niedziele miedzy 4 a 5 rano na gielde :/ czyli plany wekendowe widze ze sa? NWA a czemu dzis w chacie? trudy tygodnia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm zmęczony jestem i chcę się podkurowac trochę ale jutro się gdzieś wybiorę ciekawe kiedy się nasze pyreczki odezwą i dzisiaj lech wygrywa w grodzisku i będzie gitas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 ............. ja bym się wybrał do słodowni ale jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej NWA widzę ze Cie Słodownia zaintrygowala. Ja też sie wybieram ale nie w ten weekend, jak mowilam wczesniej mam juz inne plany. :) a Ty wkoncu idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale raczej jutro bo dzisiaj jak pisałem wyżej chcę się podkurowac:) a idę tam też ze względu na to że mam blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje trzeba sie podleczyc a potem poszaleć. :) Bardzo jestem ciekawa jak Ci sie będzie podobało. Gratuluje nowej pracy! :) A tak swoją drogą pogoda zrobiła się wyjątkowo parszywa. Nic się nie chce a z domu wychodzić w szczególności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj nawet chyba padał deszcz ze śniegiem :O kurde chyba zrobię sobie płatki czeloladowe z mlekiem :) może mi to poprawi nastrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś mały słodki grzeszek na pewno poprawi nastrój. A ten deszcz ze śniegiem tez widziałam i nie powiem zebym byla specjalnie zachwycona. Nie znosze jesieni, szaro, smutno, okropnie, brrr.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz słodki grzeszek to polecam ptasie mleczko:) albo mały torcik węgierski i do teco czerwone winko jakaś muzyczka;) co dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. pomysł jest bardzo dobry... jest tylko jedno małe ale, jedyne słodkie szaleństwo na jakie ja mogę sobie pozwolić to herbata owocowa gdyż nie mogę jeść słodkiego, generalnie nic z cukrem. Tak więc siedzę popijając herbate z owoców leśnych i słucham George Micheala... Zazdroszcze Ci troche że Ty możesz sobie na takie grzeszki pozwolić.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co masz cukrzycę:(:O masakra wiesz ja jestem na pograniczu :O ale sobie nie odmawiam słodyczy możesz sobie zamówic dużą pizze:) np hawajską polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe... pizza też odpada... nie mogę także węglowodanów... Nie mam cukrzycy, tylko nie mogę z innych powodów zdrowotnych jeść takich rzeczy. A z tym słodkim to generalnie lepiej uważać, bo to witamin żadnych a kalorie i cukier lecą. Chociaż czasem ma się ochotę na jakiś mały niewinny kawałek czekoladki.. ;) Co jeszcze lubisz oprócz platkow z mlekiem, ptasiego mleczka i torcików wedlowskich? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię hmm gniazdka grzebienie pączki (rekord 14 :)), babki, klerki, chipsy żelki ale nie mogę ich jeśc:( , wafelki , batony , marcepany itd:) a z normalnego jedzenia to : mięsko , frytki , szpinak, kalafiorek, jajka .jogurty , pyzy szparagi, rybkę . a owoce lubię wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widze jestes taki \"pamperek ze slodka dupką\".. ;) Z tego co wymieniłeś to ja jadam szpinak, jajka, jogurty naturalne, szparagi, generalnie warzywa. gotowana rybe, czasem gotowane mięso, to by bylo chyba na tyle. Życie jest okrutne... ;) Narazie sie pozegnam bo zaraz bede miała niezapowiedzianego gościa. Miłego wieczoru życzę wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzajemnie :) ale szkoda że nie możesz jeśc słodyczy:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co przyzwyczaiłam sie ze nie moge i tyle. Jak się jest tak ograniczonym żywieniowo to dopiero człowiek zdaje sobie sprawę z tego jak niewiele jest mu potrzebne do tego żeby przeżyć. :) Zajrzę tutaj później... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:)ja dzisiaj w domku,młody ma temperature:( Życzę wam miłego weekendu a wy życzcie mi żebym jutro po 20 mogła sie upić ze szczęscia;)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że ta temperatura to nic groźnego. Pogoda taka niebardzo, to się łapie jakieś paskudztwa. Dużo zdrówka Młodemu życzę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie się lenie. Odbijam sobie codzienne pobudki o 5.30 i cały tydzień pracy. :) Miło czasem nie myśleć o tym, że gdzieś trzeba lecieć, gdzieś zdążyć. Ale mi się na małe filozofie zebrało... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię takie filozofie:) tylko że u mnie jest na odwrót,brakuje mi mobilizacji w postaci konkretnych obowiązków związanych z pracą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×