Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Niestety jedni mają tendencje do tycia a inni mogą jeśc wszysko na co mają ochotę i waga nie drgnie w górę. Nikt nie mowil, ze bedzie sprawiedliwie. Piwko niestety do napojów dietetycznych nie należy więc też trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusia,hehe, nie pomyślałam o tym,to będzie horror!!!jeżeli nie pójdzie po mojej myśli to popadne w histerię maniakalną itp i zjem te fajerwerki!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem po drugiej barykady - zawsze byłam szkielet, mogłam jeść co chcę i ile chcę a tylko słyszłąma, ze jestem za chuda. dopiero od jakiegoś roku wyglądam jak człowiek w końcu :) dobra, znikam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I o tym wlasnie pisalam, jedni maja za duzo , inni za malo.:) A tak naprawde czy ilosc kg albo wzrost sa najwazniejsze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jak mija wekend, pewnie juz kazdy cos robi fajnego! co do wzrostu to zazdroszcze ja mam 175 i naprawde nie raz z tego powodu sie doluje bo jestem taki wypierdek, naprawde tak chcialbym byc wyzszy te chociaz 7-10 cm, ale bylo by zacnie :) a tak niestety to takie minimum u faceta. powiem wam ze pogoda jest tragiczna, zreszta w pniewach nie dosc ze strasznie padalo to do tego tak jak by snieg albo grad :/ zaczyna sie juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zdecydowanie rymuje gorzej :) jednak dla faceta to te 180cm musi byc, nie ma sily. Zreszta dziewczyna powiedzmy ze ma 170cm i co z tego jak zalozy obcasy i jest wyzsza. Facet to facet musi jakos patrzec z gory na wszystkich, a ja niestety mierne warunki z tym mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE PRZEJMÓJ SIĘ WZROSTEM ja niby mam jak pisałem ok 190 cm ale mam niedowagę 5 kg :( i to też nie jest za dobrze :O a swoją drogą jak dzisiaj nie idziesz na imprezkę polecam film baby boy ze snoopem tam jest prawdziwym gangsta warto go obejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu, zapisze sobie ten film, a dzis ide sobie na male piwko bo mojej kuzynce urodzila sie syn i tak z nim ide wypic male piwko. Ale ide tak doslownie na dwie godziny bo zmeczony jestem a jutro rano na nogi. pzodrawiam, ja sie zmywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ważka .......... witaj ile latek i jaka dzielnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MAMY PRZEDZIAŁU WIEKOWEGO:) A DLACZEGO UWAŻASZ ŻE MÓJ WZROST JEST SUPER A TY ILE MASZ CM?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imprezuję różnie, nie mam jednego ulubionego miejsca. Ale ostatnio nie za często wychodzę z powodu znajomych, którzy w większości wyemigrowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( umnie jest podobnie kumpel siedzi w wojsku drugi emu się niechce a przecież sam nie pójdę:O próbuję się przemóc ale nie potrafię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznaniak 28 lat .......... witaj klub się rozwija i oto chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×