Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Właśnie łyknęłam z butli,jest pyszny na ciepło.Jednak może nie pół ale też nie całą,proponuję3/4:P A piję z lodem:D NWA Jak wam mija sobotni wieczór?STarołęczanko gdzie byłaś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiha
OK Estravaganzaa ! w przyszły weekend przygotuję tą miksturkę w nieco zmienionych proporcjach! Dziś popełzłam do znajomych obejrzeć ich nową chatę, zabrałam ze sobą likier wiśniowy własnej produkcji w ilości 1 litr...likier wypilismy...a teraz lukam w stronę mirabelkówki, która stoi jeszcze w gąsiorku ;)) niestety jutro muszę wcześnie wstać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłem w pracy:O ,teraz będę chodził na nocki :( od 21 do 7 a tak pozatym dzis wypoczywam w domku po ciężkim tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się skuszę jednak na kielonek mirabelkówki :D NWA, nie zazdroszcze, ja strasznie długo się przestawiam z godzinami spania, pewnie bym nie dała rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nwa to 16 też bedziesz miał nocki? czy jeszcze nie wiesz? Oj kobito,myślałam że ktoś sie nabija:D czytałaś o naszym wypadzie 16.11 jakie jest twoje zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kiedys robiłem cały rok po 12 godz na 2 zmiany i to był koszmar:O czasami mi psycha siadała:( ale myślę że teraz też dam radę a sypiałem wtedy po 3 -4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie jestem ZA, ale nie moge jeszcze na 100% potwierdzić swojego udziału, hihi, podobał mi się kurs tańca disco :D, musiałabym odkurzyć swoje afro :P a już przeszliście do konkretów? Już trza być zdecydowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa .......... jeszcze niewiem ale ewentualnie jak będę miał nocki to jeden dzień porobie 20 godz . i raczej pójdę na tę imprezę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszenia są i bedą ale przed imprezą może być problem z rezerwacją miejsc,a nie chcę wydawać pięciu dych jeżeli nikt nie przyjdzie.Na 100 przyjdzie Anoola i Ważka i Ja:D Byłabym zaszcycona twoją obecnością:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się coś wykąbinowac :) aby się z wami spotkac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś była taka knajpa Bachus i tam ze znajomymi umówiliśmy sie na Podkoziołek w stylu lat 70-tych, wchodzimy z kumpelą do knajpy, troche spóźnione, a naprzeciw nas wychodzi korowód ludzi w tak obciacherskich ciuchach, że szok! koszule non-iron, plastikowe garnitury, nawet peruki, wsiowe sukienki do pół łydki, koturny, genialne! no i ci ludzie do nas machają, my luk na siebie, co to za frajerzy, a to byli właśnie nasi znajomkowie, ale tak sie cudnie poprzebierali :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×