Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

łooo matko .......... to powiedz mi jaka wiara tam chodzi do tej słodowni bo ccę tam iśc w sobotę lub w piątek;) i może będziesz akurat w tych dniach tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronya ............. ja chcę się pobawic a nie nachlac :O wyrosłem już z chlania :) naszczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznanianka też
Hej ja też z Poznania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze imprezy na które chodziłam to el choco w blue nocie,ale nie wiem czy jeszcze sa?uwielbiam te rytmy afro latino,a wtym roku byłam na plaży to knajpa postdali na powietrzu,basen,piasek i fajna muza.Szkoda ze tak zadko wychodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam często w soboty bywam, w piątek to padam po całym tygodniu pracy. Zazwyczaj nie spotkasz tam dzieci udajacych dorosłych ;) ludzie w różnym wieku od 20 paru w wzyż. no i muzyka spoko leci lata 80 90 i troche nowszych rytmów, ale z tego co wiem to ty bardziej czarną muzyke słuchasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianka też .......witamiy :) ile latek i jaka dzielnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznanianka też
Ja latek chyba mniej niż wy bo 19 i z Grunwaldu jestem .;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianka tez witaj 🖐️ Estravaganzaa , jak lubisz afro latino to polecam muchos potatos tam własnie taka muzyka leci, tylko ze czasmi głupio na parkiecie mozna sie poczuc bo tam przychodza ludzie co umieja tańczyć te rytymy w parach. nie boj sie ja tez sie starzeje, cora mniejsza mam ochote gdzies wychodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko ......... ale się dostosuję do tamtych klimatów bo bonoc mam dobre wyczucie rytmu ;) więc chciałbym się tam sprawdzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznanianka też
Ja też nie mam z kim więc nie wychodzę. Może jak mi choroba przejdzie to w piatek będę się bawić w Balzaku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, starość nie radość ;) miałabym w sumie ochotę trochę potańczyć, ale problem mam z moim istnym, bo on nie lubi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo matko...byłam w muchos,fajnie na kurs salsy,nie sprecyzowałam lubię afro latino house witamy Poznaianko!! a w słodowni nie maiłam okazji sie bawić ale wybiore sie wkrótce... uwielbiam 80,90....moja młodość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam z kim tylko sie wykrecam a jak juz nabiore ochoty to wtedy nikomu nie pasuje :( marusia, wspołczuje, ostatnio z kumpela jej faceta próbowałysmy nauczyc ruszac biodrami ale jakos to kiepsko wychodziło NWA, to jak masz poczucie rytmu to dasz na pewno rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, a jest jeszcze blue note? bo chodzilem tam moze z 2 lata temu. przekozacko tam bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronya ,łooo matko ............ to co imprezka w sobotę ;) w słodowni co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś jest taki wulgarny to ja dziękuję za takie towarzystwo..ronya---życzę troszkę więcej kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pyreczki,piszcie... to najlepszy topik na jakim do tej pory sie udzielałam,szkoda by było zeby przepadł. NWA ustalmy zasady:np obrażanie=ignorowanieitp,jesteś założycielem i ty tu rzadzisz... Szanujmy sie na wzajem bez względu na inne poglądy. Please Peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×