Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

quandt --->> to można do nautilusa na sam spinning chodzić? bo mi się wydawało, że tylko aerobik jest taki ogólnodostępny a jak chce się resztę, to trzeba karnet wykupić. zbieram się w sobie, zeby zacząć sie w końcu ruszać, ale na aerobik nie mam ochoty a z kolei cały karnet jest dla mnie jak na razie trochę za duzym obciążeniem. NWA - mi z męskich zapachów ostatnio spodobała euphoria kleina, lubię też givenchy (tego z bordową nakrętką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 .......... a kobietach lubię delikatne ;) a szczerze to na kosmetykach się nieznam :( i kręci mnie jak się pryskają za uszami i na nadrarstku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karnet na miesiac kosztuje kolo 145 zł chyba ale ja mam z pracy i w ramach karnetu mozesz chodzic na spinning aerobik, silownie i cardio bez ograniczen nawet 3 razy dziennie ja na aerobik nie chodze bo nie odrozniam prawej od lewej i jak pani prowadzaca krzyczy np \"i wszyscy w prawo\" to ja tradycyjnie wychodze na glupka :D ale jest fajne cos ostatnio zauwazylam, nie normalny aerobik tylko cos w rodzaju kick boxingu dla kobiet i nad tym sie zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)dzieki ,co do perfum,uwielbiam Armaniego i Caroline herrere 212 zarówno dla kobiet jak i facetów.Armaniego właściwie wszystkie jego perfum,tych nowych emporio nie wąchałam ale sama używam she

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa ......... ja też witam :) no trochę już nas jest to fajnie i uważam że to jest jeden z lepszych topików na kafe i jak tu trafiliście na kafe co was skłoniło że znalezliście się na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA ale jaki konkretnie damski zapach Ci sie podoba hmm? Jak chcesz zmienić to spróbuj ten Channel, może akurat Ci sie spodoba. :) Ja z damskich zapachów lubię Gucci II, Gurlain I\'instant de guerlain i mój nowe nabytek Agne Ou Demon Givenchy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy jak sie tu znalazlam... a co tam... bede szczera, szukalam informacji o postinorze jak juz raz napisałam to zostałam :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech kurde, poczekam do listopada albo grudnia, moze mi się trochę wydatki uspokoją to się rzucę na cały karnet. bo już zaczynam rdzewieć normalnie :( ale na razie auto mnie zjada, więc muszę wziąć na wstrzymanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu trafiłem bo szukałem info o aparatach orto:O bo tak się składa że od kwietnia się leczę mam stały aparat na górnej i dolnej szczęce ale taki kosmetyczny:O i niewiem czy dziewczynom on orzeszkadza:( i czy jest odpychający:O i tak już tu zostałem niedawno założyłem ten topik i jestem z niego zadowolony po idzie pogadac z fajnymi osobami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, tak Was słucham i stwierdzam, że też wypadałoby dupcię ruszyć i zapisać się na coś bo cały dzień człowiek w pracy siedzi, samochodem jeździ a potem jak się winda nie daj Boże zepsuje to ledwo dochodzi na 3 piętro i jest bliski reanimacji... ;) co polecacie na początek Drogie Panie żeby ducha nie wyzionąć dla takiego leniuszka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle ze ten topik bedzie inny,pogonimy wszystkich niegrzecznych i niesympatycznych gości.Podobnie jak quandt weszłam szukając informacji i tak zostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak o zapachach mowa, to moją ostatnia miłością \"zimową\" (bo na lato niebzyt się nadaje) jest alien thierry\'ego muglera. a na lato to damska euphoria blossom :) a teraz znikam :) jadę na zakupy w ramach obowiązków pracowych :) (swoista rozrywka po siedzeniu przed kompem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuję się zapisac na siłkę karnet kosztuje 100 zł i mogę chodzic kiedy tylko chcę i dotego mam bardzo blisko więc zawsze spacerkiem można iśc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusia no jakby mi firma nie fundowala to tez bym pewnie nie chodzila :) NWA Apatat moim zdaniem w niczym nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chętnie bym sie poruszała ale nie mam z kim,mam 2 letniego synka i narazie jestem sama wiec każde wyjście jest uzależnione od tego kto z nim zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kafe trafiłam już jakiś czas temu ale na żadnym forum do tej pory się nie udzielałam, bo jakoś żaden temat mnie specjalnie nie porwał aż wreszcie znalazłam coś ciekawego.. :) NWA dziekuje, dzięki Tobie mogę się \"ujawnić\"! ;) A co do aparatu to mnie zupełnie nie przeszkadza, choć dla Ciebie to pewnie jest uciązliwe troche. Długo go jeszcze musisz nosić? Udanych zakupów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa=> malego do wozka i na dluuugi spacer (ale madra jestem, ciekawe czy mnie by sie tak chcialo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quandt masz racje, chyba tak zrobię, bo czuje że jak się nie ruszę to kiepsko bedzie. 27-letnia babcinka.... Dziecko można tak jak moja przedmówczyni napisała w wózek i na spacer, wszystkim wyjdzie na dobre. Pewnie teraz sobie pomyslisz kolejna mądra.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam gdzie spacerować i robie to,tyle ze to za mało jak dla mnie. Sama możliwośc wyrwania sie z chaty i spotkania z ludzmi a przy okazji można popracować nad swoim ciałem,mmm. Spacery to juz rutynowe zajecie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja musze sie pilnowac i ruszac, bo mam problemy z tarczyca, tzn juz teraz z ta polowka ktora mi zostala ;) poza tym pale jak smok wiec bardzo szybko moglabym zejsc na zawal albo przekroczyc na wadze liczbe 3-cyfrowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noszenie nie jest uciążliwe jedynie psychiczne bo nigdy niewiadomo jak np jakaś dziewczyna co mi się spodoba na niego zareaguje:O pozatym muszę go nosic do grudnia przyszłego roku a nie zamierzam siedziec w domu i się ukrywac:) a niestety trochę mnie to kosztuje obym się zmieścił w 10000 zł:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA no jak jakas dziewczyna zle zareaguje to chyba sie nie ma czym przejmowac, bez sensu sie nad tym skupiac, trzeba szukac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA, aparat na zębach tylko dobrze o tobie świadczy... quandt,przyznaje bez bicia ze też pale,oczywiście nie na spacerze pchając wózek hehe ale wstydzę sie bardzo i pragne rzucić to gówno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quandt ............. masz rację:) i mam prośbę nie pal tyle:(:O ja nie pale i jestem szczęśliwy a ty byś trochę kasy oszczędziła ;) i dzięki wszystkim za dobre słowa odnośnie aparatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mają rację, ten aparat jak najlepiej oTobie świadczy i ja bym sie opiniami innych a tym bardziej jakiś niepoważnych dziewczyn absolutnie nie przejmowała. Palenie papierosów to rzeczywiście koszmarny nałóg i przyznaje, że zdarza mi się zapalić, ale chciałabym też rzucić. Chociaz z drugiej strony mówią, że jakieś nałogi trzeba mieć i wędzone dłużej trzyma... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×