Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

tak wiem ze to duzo kasy, jeszcze jak sie dobiore z moim facetem i kupujemy fajki i pani przy kasie za 2 paczki kasuje nas 15zł to jest mi slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze rzuce juz kiedys mi sie udalo 4 miesiace tak z dnia na dzien przestalam palic no i z glupoty znowu zapalilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z głupoty to człowiek wiele rzeczy robi niestety... a z tym wędzonym to ja żartowałam. Uważam, że to wstrętny nałóg więc może jakoś wspólnie spróbujemy coś z tym zrobić. Może komuś chociaż się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam przerwe podczas ciązy,po zapaleniu robiło mi sie nie dobrze ale mój facet przeciwnie zaczął wiecej jarać i jak już przestałam karmić....cóż to wszystko jego wina,miał okazje zeby rzucić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, ciasteczka tym bardziej nie mogę.... :( więc mój malutki nałóg jest chociaż w części usprawiedliwiony... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA nie mow tak bo sie glodna zrobilam moze skocze do browaru bo w piotrze i pawle maja taaakie pyszne bagietki z maslem czosnkowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lecę moi drodzy,trzeba sie dzieckiem zająć i pójść na spacer, za chwile wejdzie mi na głowę już z lekka nim rzuca:)))) wpadnę popoludniu.xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajki kosztuja to raz, ale nie przeszgadza wam ten zapach? no czasami wiadomo mozna zapalic, ale jak duzo to pozniej tak smierdzi :) ... a do dam to nie pasuje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa ............. miłego spacerku i odezwij się kiedyś do nas quandt ......... lepsza pyszne bagietki z maslem czosnkowym niż papieros:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T witaj! :) jak już pisałam wczesniej pale czasami i to w samotnosci zeby nikogo nie narażać na wdychanie tego smrodu. No i oczywiście staram się zaraz po myć ząbki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi sie to podoba :) ja czasami tez pale, ale jakos nie moglbym w domu czy samochodzie, bo pozniej nie idzie wytrzymac. ... jak juz to poprostu ot tak np. na dworze jesli mialbym z kims spotkac sie i pogadac nna pare minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja już uciekam odezwę się wieczorem może będzie ktoś nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu to jeszcze pół biedy bo zawsze możesz wyjść na balkon, chociaz teraz to chłodno trochę, ale w samochodzie palić papierosy to profanacja. Mojemu autku bym tego nie zrobiła... :) To jakie jeszcze macie nałogi? NWA do wieczora! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba nie mam nałogów....;) palenie rzuciłamn parę lat temu ale chyba jestem uzalezniona od coca-coli ;) żeby się napić to muszę chociaż parę łyków coli wziąć, dopiero potem napiję się wodą czy czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluje, że udało Ci się rzucić! jestem pełna podziwu, natomiast coca-coli nie pije i nie znosze tego typu napojów. Sama chemia... brr... Teraz mnie pewnie połowa kafeteriuszy wyklnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, cola to nie tak zle:) sa gorsze rzeczy moim uzaleznieniem jest zdecydowanie słodkie i wszystko co jest pod ta postacia:) szczegolnie po obiedzie takie dopychanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie słodkie po obiedzie to za zdrowe też nie jest... a z drugiej strony jest tak mało przyjemności w życiu, że wszystkiego nie można sobie odmawiać. A Ty Mr T nie w pracy? :) czym sie zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowe nie jest, ale co nalezy sobie slodzic ile mozna:) poki co wyniki dobre, waga w normie wiec jakiegos negatywnego wplywu nie widze..he moze poprostu nie chce widziec:) pracuje w firmie produkcyjnej, jako kontroler jakosci, wiec sa dni ze i w miar emozna posiedziec:) a Ty, pewnie tez praca ze mozesz sobie pisac na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może czasem lepiej niektórych spraw i rzeczy nie widzieć, im mniej się wie tym spokojniej śpi. :) rzeczywiście w pracy siedze od rana i mam ta możliwość żeby sobie z Wami/Tobą popisać. A teraz pytanie standardowe, z którek części Poznania jesteś i ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na wichorowych.. pracuje w sadach (tarnowo podg.) no tez wychodze z zalozenia, ze im mniej wie tym lepiej:) wogole, nalezy w kolo siebie robic taka otoczke, wiesz ze duzo pracy:) a popoludniu po pracy jakie plany? moze hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh, witam kolegę po fachu :D słodkie też lubię, ale to musze miec dzień na to. ale pod nałóg mozna już podciągnąc chyba moje nocne podjadanie :) co noc, regularnie sie budzę i muszę zjeśc danio czy jakiś jogurt, bo inaczej nie zasnę, jak nie ma tyhc rzeczy to chociaz jakieś ciastko :) i tak już mam od lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po fachu? a gdzie i co robisz? :) no coz, przynajmniej jest jakies slodkie uzzaleznienie:) lepsze to niz fajki albo jazda w rekawiczkach na parkiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogę spytać w jakim wieku jestes? :) Wichrowe to niedaleko mnie bo ja na Chrobrego. :) Z ta otoczką to uważać trzeba, że nie uzyskać efektu przerostu formy nad treścia... :) Na hobby niestety niewiele czasu zostaje bo wracam do domu ok 18-19 i najczęściej mam siłę się wykąpać i ogarnąć i na tym koniec. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24. no ja tez czasu nie mam, ale coz.... cos musze robic bo od siedzenia dostaje na glowe. Ostatnio sobie gram w pilke 2 razy w tyg bo truche ruchu... wiadomo... a wieczoremw chacie i tak sie nic nie chce, tak jak Ty tylko siedziec bezwladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×