Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

hej:) wlasnie zaczynam przygotowania do wyjazdu...juz sie nie moge doczekac kiedy bede w domku...wprawdzie bede tesknic za moim zyciem tu ale bardzo chce znow zobaczyc wszystkich znajomych, rodzine no i Poznan...ech...nie przypuszczalam ze bede tak tesknila... wracam na chwile...coz moim wyborem bylo zycie tu...nie ze wzgledu na prace, warunki finansowe czy inne takie...tu poprostu spotkalam milosc mojego zycia...a ze on ani be ani me po polsku no to nie bylo nawet o czym gadac... ale Poznan zawsze bedzie moim Miastem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszta się pojawi pewnie wieczorem:) jakie masz zajawki i gdzie imprezujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądają, zaglądają :) ale zaglada chyba głownie \"lud pracujący\", wiec po południu raczej tłoku nie ma, co innego w godzinach pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie :) trafiła się nam imprezowiczka;) przynajmniej miłospędzasz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę ją wyciągnąc na imprezę ale ona niechce iśc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronya, albo rozmawiasz na poziomie albo spadasz stąd i zakładasz sobie topik dla durnych małolatów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusia ....... fakt ronya przegieła trochę:(:O ronya ...a gdzie jeszcze imprezujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poll............. ile latek i jakie masz zajawki ronya .......... ale to noepowód aby ją obrażac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 ............. już jesteś w domciu :) i jakie masz plany na wieczór ronya .............. a dlaczego miałbym ją nie lubic hmm i ona nie jest cieniaska :( po czym tak wnioskujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam 25 lat:O nie jestem za stary i pomóż mi zwerbowac ukulele aby też poszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko.............. witamy tu się nic nie płaci ;) z jakiej dzielnicy jesteś i ile latek masz ronya ................ chcę ją wyciągnąc na impre :)i tyle :) coś w tym złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowania szerokie ostatnio bylem w : mood, cafe miesna, stare kino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy, chyba jestem nieco zacofana w knajpach poznańskich ;) z tych trzech tylko stare kino kojarzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronya ............. ja trzymam ze wszystkimi :) więc jak będzie z tym werbowaniem :) a zresztą jeszcze do weekendu dużo czasu :) więc coś się wymyśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA, lat 24 i mieszkam sobie na Ratajach gdzieś tu mi w oczy wpadło, że o Słodowni rozmawialiście, polecam ta imprezke na prawde fajnie tam jest i czuje sie tam jak ryba w wodzie ;) poll, a cafe miesna gdzie to jest? martusia, ja też tylko stare kino skojarzyłam, nie jestes sama :) Estravaganzaa, mi to dzień cieżko zawsze mija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusia ............ ja też tych knajp nieznam:(:O ale chcę to nadrobic:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratajczaka (chyba nr 14) trzeba w brame wejsc, i kawalek za brama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×