Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość poznan ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka jaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatamorgana potargana
no to chlopak sie pewnie przejadl tymi frytkami i bananami i pewnie teraz nie ma sily podejsc do kompa bo go wcielo od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka są jakieś pyrki obecna tutaj dzisiaj czy wszyscy na imprezce ostatnio zniknęłam bo nie mogłam dostać sie na forum jestem ciekawa kto tu nam tak przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeszkadzacz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeszkadzacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBJADAŁEM SIĘ FRYTKAMI i bananami:) a co uwas slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA-----miałeś mi podrzucić łakomczuchu !A Ty wszystko wciągnąłeś sam😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałem ci dac ale niestety pani uciekła :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo matko ja dziś tez miałam frytki ale nikogo nie było na forum wiec nie mogłam sie podzielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozazdrości tylko obiadku 😭 tak dawno frytek nie jadłam Darietta trzeba było komunikat umieść na topiku o frytkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam tu na forum ale nikogo nie było ja zresztą od jakiegoś czasu mam pecha co wchodzę na forum to nikogo nie ma ale zapamiętam jak będę robić frytki to dam znać na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam iść na imprezkę i tak sobie myślałam ze może byśmy sie w andrzejki gdzieś wybrali ale zawaliłam sprawę od piątku przez weekend mam jazdy i to w sobotę na 10 a w niedziele na 8 wiec odpada bo muszę być wyspana bo to już koniec a ja jeszcze parkowania nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ja już dziś zmykam wiec papa miłego wieczorku życzę i tygodnia jak i również miłej pracy papa a mam pytanie do was może ktoś sie będzie na tym znał bo jak już wcześniej pisałam to jestem na stażu w biurze rachunkowym na który wysłał mnie urząd pracy i moja pensja wynosi ok 480 zł ale od 26 października podnieśli na coś ok 700 zł ( mówię tu o kwotach na rękę) i pisałam do urzędu żeby sie dowiedzieć ile to wynosi teraz po zmianie i czy dostanę jakiś aneks do umowy a kobietka napisała mi w meilu że mi nie podniosą pensji bo więcej dostaną tylko te osoby które podjęły staż od 26 października - czy to jest zgodne z prawem bo u mnie od listopada jest jeszcze jedna stażystka i ona nie dość ze dostanie więcej niż ja to jest krócej na stażu bo obie kończymy staż w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA wspolczuje, cos ostatnio jakos małomowny jestes Darietta, to jest zgodne z prawem, podwyżka obowiazuje nowych stażystów i twoja kolezanka sie na to załapała bo przyszła po podwyżce. Głupie to ale niestety tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×