Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

NWA, łeee a ja myslałam ze wiesz gdzie sie chodzi na te polowania, gorzej jak Ty wypłoszysz moja zwierzyna a ja Twoja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy do soboty jeszcze daleko . ja muszę obciąc sobie włosy :)ciuchy już mam uszykowane tylko jest potrzebne miejsce macie jakieś propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteście chętne ???????? na taki wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pobawic się a jak się coś trafi to będze dobrze a jak nie to tragedii nie będzie :D więc jakie miejsce proponujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje Balzac bo słodownia odbija mi sie niewdziecznie :o ukulele, hehe zawsze mozna za co innego pociagnac :P NWA, teraz to tylko trzeba ukulele przekonać , po dobroci oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele......... to po dobroci gdzie idziemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uparłeś na to spotkanie :D To może łooo matko coś podpowie bo chyba zna więcej fajnych miejsc:) a tak a'propos to nie jestem pewna czy chcę się ujawniać;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele .......hmm napewno jesteś mega sexi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo mam pomysł idziemy do kina co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINO---brzmi nieźle :)jest ciemno na sali i można pozostać anonimowym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele ......... już nbie przesadzaj ja się mogę ujawnic bo jestem aytorem tego topiku :D i na jaki film pójdziemy ????????? ja proponuje albo 1408 lub Nigdy nie będę twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może byc :) a co na to łooo matko ?????????????????? a możemy iśc do multikina :) a nad godziną to pomyślimy oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja już uciekam pyreczki i pomyślcie nad tym kinem ewentualnie nad imprą. dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale mnie wcieło :P juz nadrabiam Kino moze byc, ale na \"nigdy nie bylam twoja\" to byłam w niedziele :P teraz sie szykuje na \"moja dziewczyna to koszmar\" :D ukulele do kina zawsze mozna wziasc latarke wiec bedzie cie widac :P zreszta nie musisz sie wszytkim ujawiac, tylko nam, mozemy sie umowic przeciez poza tym forum :P albo jak ci imprezki nie odpowiadaja to moze jakis pub? NWA balzac jest przy zamku i graja tam disco troche techna i troche czarnej, ogolnie to przekój muzyki tam jestA Starołeczanka chcesz dołaczyc? Ja zaraz tez mykam rano wstac trzeba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji mam pytanie, ostanio usłyszałam powiedzenie \"cisnąć łacha\" może wiecie co to oznacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×