Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość nikt nie wie ze ja tez poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli przejdzie mi angina która mnie dopadła to mam zamiar odwiedzić mojego chrześniaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie :) ja jeszcze niewiem co będę robił ale na pewno pójdę do fryzjera i się obetnę :D a wiesz ja za tydzień mam bierzmowanoie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co a le ja chodzilem na nauki 4 tygodnie czyli 4 spotkania po 20 min :D a ty ile chodziłaś i jakie imię sobie wybrałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam ile chodziłam,bo to było połączone ze szkołą u nas.A imię wybrałam:Maria,pasuje do mojego pierwszego;).A Ty jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka widzę ze teraz ktoś jest jakoś mam pecha co wchodzę to nikogo nie ma co tam pyrcie u was słychać NWA ja tez w sobotę chciałam iść do fryzjera ale niestety brak miejsc i dopiero w środę idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybrałem sobie imię PATRYK :D zgadnij dlaczego ?? 🖐️ Darietta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele ..............bo patryk jest patronem irlandi a tam jak jest święto patryka to pije się piwo:D pozatym jest opiekunem zwierząt domowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd ja mogłam wiedzieć że z Ciebie taki piwosz? A jeśli lubisz zwierzątka to masz u mnie duży plus!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubię mialem już :szczura ,chomika myszoskoczka,żółwia wodnego,rybki,kota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,to takie troszkę mini zoo...:D,ja bardzo kocham zwierzęta:) Gdzieś nam Darietta zwiała... NWA---a jak tam Twój humor?Już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor mi dopisuje :D ale za chwilę ucieknę na trochę bo idę do lidla po frytki,chipsy,banany, i sok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu trochę a może tak cały kilogram ;) ja zawsze wciągam 1-1,5 kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D tyle to ja nie dam rady :D ...no idź już na te zakupy bo czekam na TROCHĘ frytek:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem tylko męczę sie z podłączeniem słuchawek i mikrofonu do kompa i coś jest nie tak i nie umiem sobie poradzić kamerka działa a to nie no i przy okazji rozwiązuje testy bo troszkę teoria mi uciekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ja muszę myknąć na jakiś czas bo ktoś zaraz do mnie przychodzi.Mam nadzieję,że się potem dostanę na kafe,bo ostatnio to makabra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×