Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

🖐️ heja! jak tam, prawie nas wcięło! ja od paru dni nawet zapomniałam zajrzeć, ale nadrabiam szybko, bo nędza straszna :( łooo matko i ukulele przybywam do podbijania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole bylam ostatnio na kreglach i polecam super zabawa:D chociaz troche palce bola od rzucania kulami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️NWA 🖐️łooo matko NWA-----dlaczego pojawiasz się i znikasz??:D...A potem marudzisz,że topik umiera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️topik mi się nie znudził ale nikogo nie było to nie wchodziłem na niego :). co tam słychac u was ja mam w niedzielę bierzmowanie :) i wkońcu byłem u fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak---tylko zamelduje się 🖐️ a resztę zostawia nam..:D NWA------bo przestanę Ci z łooo matko podbijać topik....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tydzień mam nocki :O i na imprezę andrzejkową noie mogę iśc :Oa wy gdzie się wybieracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA----nic Ci nie powiem,bo nie mogę wejśc na ten link,wogóle przed chwilą nie mogłam wejśc na kafe:O A co do imprezy andrzejkowej to nic nie planuję,ostatnio nie mam nastroju...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA 🖐️ no w koncu , zaraz sprawdze linka i dam ci znac co z ta fryzura Ja w andrzejki wybieram sie do Balzaca a raczej 1 grudnia bo w piatek to jestem padnieta po pracy Ukulele, chyba to zapiszemy gdzies w kalendarzu ze został z nami na dłuzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten na zdjeciu to nie ma czasem na zel ich zrobione ? fryzura z daleka wydaje sie byc fajna ale troche za mało widoczne to zdjecie to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja masz podobne jak na tych fotkach wg mnie mozesz je tak zostawic bez uzywania zelu, ja np lubie nieład artystyczny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko ....... :D to mówisz że nieład artystyczny jest mega sexi ;) to tak sobie zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie weszłam na tego linka i podoba mi się,tzn.ten nieład artystyczny:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele :) ciekawe gdzie się reszta pyrek podziała. i kiedy robimy to nasze spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA-------jak pyreczki będą się ciągle chować to coś marnie widzę to spotkanie:D A jak chodzi o mnie to jestem tylko od podbijania Tobie topiku,pamiętasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się cieszę,tylo żeby cała robota nie przeszła na mnie,bo ostatnio zaniedbujesz topik założycielu ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawie się ;) ja już uciekam do pracy :O do jutra :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA , sexi sexi szczegolnie jak jeszcze mozna go komus samemu zrobic :D :P Ukulele, no wiesz jak by to mogło byc zeby głowna podbijaczka nie uraczyła na spotkaniu swoja osoba :P gdzies tam po cichu wierze ze moze kiedys uda sie ciebie namowic Pyreczki sie pochowały na zime w kopcach ;P a zawazyłas ze tylko nam jeden men tu tylko ostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×