Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

:D...jak jest mecz to nic innego nie istnieje dla faceta,a za to że jesteś miły to już na 100% masz zapewnione podbijanie topiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za podbijanie topiku :) polska prowadzi 1 do 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele i NWA, meczu nie oglądałam, przyznaję się bez bicia :) ukulele mam nadzieje, że szybko się wykurujesz, ja kiedyś zaliczyłam wirusowe zapalenie spojówek, mega czerwone oczka i 2 tygodnie leczenia oraz alergiczne zapalenie spojówek- jakieś 4 dni do tyłu...w obu przypadkach masakra! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no widze ze tu kibice piłki nożnej byli :P ja wczoraj miałam spotkanie po 5 latach z ludzmi z liceum :D Nawet bylo fajnie, a dzis leczyłam gardlo po zimnym piwku :( ehhh i jutro znow do pracy ukulele widze ze na posterunku stoisz :D wspołczuje z tym oczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim łooo matko matko odpisując na twoje pytanie to ten placek nie był żadną formą łapówki a instruktor nie jest mody ma coś ok 50 lat ale bardzo miły i fajny równy gość aż chce sie chodzić na jazdy ja dziś troszkę też mam problemy z gardłem ale to dlatego że krzyczałam przed telewizorem jak mecz oglądałam ale warto było szkoda tylko że nie byłam na stadionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby z radości stała sie zadosc, standardow podbijam:) Macie jakies plany na Sylwester? domowka, impreza, bal? moze wyjazd w góry lub w morze? Ja dzis ide rezerwowac miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie z poznania ale mam
Moze prosze was drogie poznanianki o za duzo ale sprobuje,bo jest to dla mnie okropnie wazna sprawa. Wiem ze w poznaniu ukazala sie ksiazka Rufina Makarewicza pt. Halas w srodowisku jest ona wydawnictwa naukowego w Poznaniu i wiem ze jest ona napewno latwiej dostepna tam niz u mnie w czestochowie :( probowalam ja zdobyc na allegro jednak sie nie udalo :(:( i mam taka prosbe: jak by ktoras z was miala mozliwosc, dostep lub inny sposob aby ja zdobyc bardzo prosze o kontakt na maila: termofory@o2.pl PS a moze w wolnej chwili zajrzałybyście do biblioteki lub antykwariatu, bardzo prosze Dla mnie ona ma wartosc bezcenna gdyz pisze w tym roku dyplom wlasnie na taki temat prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie z poznania ale mam
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cicho znów???? jeszcze kaca macie po sobocie czy co? :P ja nie z poznania ale mam --> niestety nie moge pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadamy koniec nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie z poznania ale mam
nie upadajcie !! w Was moja ostatnia nadzieja wiec podnosze :P a tak przy okazji to moze ktos ma ta ksiazke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ja nie z Poznania-------nie posiadam tej książki,więc nie potrafię Ci pomóc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie mysle gdzie w poblizu mnie jest ksiegarnia... pomysle i wracajac z pracy najwyzej zajrze o ile jutro nadgodzin nie bede robic jutro :O ukulele 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie z poznania ale mam
łooo matko-----> nie wiem jak Ci dziękować :( naprawde to bardzo wazne dla mnie tak sobie nawet pomyslalam ze jak byście znały jakiegos studenta akustyki to ona mial by najpredzej ta ksiazke bo to ta dziedzina. łooo matko a nie masz moze jakiegos antykwariatu w poblizu pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie z poznania ale mam
stara nie jest ale moze ją tam ktos podrzucil jak sie pozbywal ksiazek akademickich przypome tytul halas w srodowisku -rufin makarewicz dziękuje bardzo :*:*:* buziaczki za fatyge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam topik. ale przyznaję bez bicia, ze ostatnio kafeterię zaniedbuję na rzecz naszej klasy. co zreszta daje dobre wyniki, bo się udało zorganizować spotkanie po latach (z podstawówki) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusia 🖐️ ja tez ostatnio na naszej klasie jestem :classic_cool: wciaga ale niestety te ich obciążone serwery wkurzaja. A to spotkanie z podstawówki juz bylo czy bedzie? Jak juz jest po to zdaj relacje jak było ja nie z poznania ale mam, ok zapisze i dam jutro znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×