Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

od dzis zaczynam walkę z samą soba

Polecane posty

Gość firanka ty przez te dwa
tygodnie schudłaś tylko 1 kg???????????????????? Masakra!!!! Nic z ciebie nie będzie ...tłuścioch i ityle.... Nie wiem po co zakładacie te topiki a tam i tak całay czas ważycie tyle samo...Zenadka!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje..czka
szkapino-nie tak ostro.widać nigdy nie miałaś problemu z utrzymaniem wagi.niemusisz nas czytać .jest mnustwo topików dla osób takich jak ty. jesteśmy tu bo utrzymanie wagi jest dla nas problemem i chcemy się wpólnie wspierać.daruj sobie takie czerstwe teksty !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
Nierozumiem ludzi ktorzy pisza takie rzeczy..... Twoja wypowiedz jest zenada i swiadczy o tym ze masz jakies problemy ze soba bo tylko ludzie z niska samoocena sa chamscy dla innych i lubia robic innym przykrosc.... bardzo mi przykro ze nie masz sie na kim wyzyc i padlo na nas .... niestety takie zycie.... Tyle ze my damy rade bo jestesmy razem a Ty jestes sam/a !!!!!!!!!!!! i wcale nie musisz czytac naszego topicu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
Majeczka!! ja tez wracam do cwiczen bo tylko cwiczenia daja mi kopa i jakies efekty...a jedzenie swoja droga:P Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam dziewczyny nie przejmujcie sie jakims idiota firnaka moze sama to napisalas w ramach motywacji???? hiihi a tak serio to kazdy wie ze lepiej wolno i na stale niz zrzucic 15 kilo w 2 tygodnie a pozniej przytyc 30 hehe wiec nasza wolna metoda - to taktyka :P:P:P u mnie ok mysle ze jem kolo 1400 kcal dziennie... nie wiem nie liczylam ostatnio - ale cos czuje ze w tym tygodniu nic nie spadlo w kazdym razie jutro 1/11 - fajna data - nowy start!!! do swiat musze sie zmiescic w moje nowe dzinsy - wiec motywacja jest dzis zjadlam jak narazie: - musli, tosta i sledzia kurcze moze jak bedziemy wszystko pisac co jemy to bedzie nam latwiej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje..czka
kavi-też jestem za pisaniem swojego menu,ale nie dziś bo już za dużo zjadłam.obiecuje poprawe tym razem pociągne już dietke ostro. ostatki za pasem,święta,sylwester damy rade. smerfetka-na ćwiczenia też jesteśmy umówione? licze na ciebie.ja myśle o skakance,brzuszkach i to codziennie ,a chociaż raz w tygodniu o ćwiczeniach siłowych na atlsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
ooo tak!!!!! bedziem pisac co zjadlysmy.....wiec moze bedzie mi glupio napisac ile zezarlam to sie opanuje hehe:P i wlasnie do swiat bedziemy szczuple i piekne:) i umiesnione bo o to mi chodzi raczej nie tak o wage jak o wyglad:D Majeczka oczywiscie codziennie cwiczenia brzuszki na nogi i hulahop bo skakanka to ...mam problem metrazowo fizyczny hehe nie mam gdzie sie tak zamachnac ta skakanka!! codziennie cwiczenia i jadlospis na topicu czyli spowiedz co wieczor:P z grzechow i sukcesow:P 1.11 nowy start:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje..czka
jasna sprawa-START ja będe wpisywała codziennie rano moje menu i ćwiczonka z dnia poprzedniego .dostęp do netu mam tylko w pracy.jutro też mnie nie będzie więc zamelduje się dopiero w piątek. oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
spoko spoko:) do uslyszenia:D zobaczenia czy nie wiem jak to napisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje..czka
do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle.......
:) no wlasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za \"obrone\" w moim imieniu:] powiem tak jest mi przykro ze ktos tak na mie napisal:( do wiadomosci tej osoby wlasnie sie zwazylam i przez 2 tyg schudlam 2kg.....chodz i tak zle sie z tym czuje:( eh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
Firanka głowa do gory!!! bardzo zdrowo chudniesz i dobrze o to chodzi zebys zaraz nie przytyla!!czyz nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaks dziwnie sie poczulam jak to przeczytalam:( eh...ide sie polozyc brzych mnie boli(okres):(wejde pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
Firanka!! Nie lam sie dziewczyno!!! jest ok !!! no usmiech poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka 2 kilo to wlasnie idealne tempo :) gratuluje :) kurcze znow troche za duzo zjadlam :O caly dzien sie trzymam a wieczorem zawsze cos wpadnie ekstra :O ale jutro..... juz nie ma mowy o grzeszkach :) oj dziewczny tez musze sie zmusic do cwiczen... dzis zrobilam 20 brzuszkow :O swietne cwiczenia :O musze sie jakos zmusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
A wiecie ze jak sie je malo kalorii to sie tyje.... po jakims czasei...tez sie smialam z tego ...ale sie na tym przejechalam.... Kavi cwiczenia nom trzeba neistety ale tak zimno ze sie ruszac wogole nei chce...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka - jakie 300 kcal??? :O a po co ci taki dzien jesli moge zapytac?? zjedz normalnie zdrowo 1000 :) 300 to moze do napadu obzarstwa doprowadzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie chcialabym zeby chociarz ciut bylo po mnie widac ze schudlam do czw(8listopada) jade do swojego ukochanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
Bedzie widac firnka napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ;) wiec dzis: - tost z dzemem - jajko sadzone - tost - sledz mysle ze to jakies 500 - 600 kcal ale nie wiem dokladnie :O w kazdym razie jeszcze dzis jakies 2 przekaski mi zostaly :) ale glodnaaaa jestemm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
a ja duzooooo bylam u babci...czy to mnie tlumaczy napewno nie... ale i tak listopad to pozytywny miesiac ma byc:) wierze w to!! ja jutro glodowka i w sobote i w niedziele mam nadzieje....tez.... dzisiaj pociwcze jeszcze jak sie rusze z tym obolalym brzuchem:P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje..czka
Witam was !!!! dziewczyny nie ma zmiłuj-obiecałyście mi drugie podejście i tak mamy trzymać.dziś piątek więc powinnam podać wage,ale boje się na nią wejść. możemy to odroczyć do przyszłego tygodnia? dziś już zjadłam co miałam wyZnaczone .zamknełam się w 1000kal.mam również za sobą skakanke( 600 podskoków) wieczorem jeszcze raz skakanka + brzuszki (musi być chociaż 50) i ćwiczenia na atlasie. gdzie wy się podziewacie ,ledwo odnalazłam nasz temat .aaaaaalllllllooooo !!!!!!!! jesteście!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
Jestemmmmmmmmmmm oczywiscie:) obiecalysmy drugie podejscie i wlansie ide jesc ryz.... troche ryzu z czyms...pociwcze tez oczywiscie:) i jestem za odroczeniuem wyroku wagowego do przyszlego tygodnia POzdrawiam i gratuluje Majecka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tamtym tyg odroczylam dzis podaje:) NICK............WIEK......WZROST....WAGA START.....ILE UBYŁO....CEL firank_a.........18............167...........80........ .......3kg........ ..65 smerfetka.......20..........172.............65......... .....3 kg........55 lady_bitter .....19 ...........155..........55 ..............1,8 kg....... 45 lady_IB...........21..........170.............72....... .......1,5 kg.......60 aagnieszka1985..22........180.............84............ ...?.............57 maje..czka .....30..........164............63................2kg....... ..53 kavi...............24.........177...........85.......... ....3,5 kg.........65 nelke.............24...........160............62.5...... .........7...........50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja dzis: 2 tosty, jajko, platki z mlekiem, ziemniak z kurczakiem, goraca czekolada,zupa, 10 cukierkow, paczka paluszkow, 2 sliwki, paczka krakersow, drozdzowka i pewnie jeszcze o czym zapomnialam napisac no comments :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×