Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

od dzis zaczynam walkę z samą soba

Polecane posty

Gość Smerfetka....
oooooooo gratuleje!!! znam ta diete!! ale ja nie moge nigdy na diecie wytrzymac.... ja od lutego do kwietnia schudlam 11 kilo z 76 na 65 ale to mi nie wystarcza i chce jeszcze te 10!! a odchudzam sie tak ze jem malo.... bardzo malo.... ale wszystko chociaz wysztregam sei weglowodanow i slodyczy!! Pozdrawiam i napewno damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
sory za literowki:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka! malutko wazysz w stosunku do wzrostu! 11kg hoho kupa ciala !! :) jaka masz budowe? jestes chuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nelke ;) Ładnie Ci już ubyło, gratuluję! Dodaje wzrost: NICK............WIEK......WZROST....WAGA START.....ILE UBYŁO....CEL firank_a.........18...........................80........ .......1kg........ ..65 smerfetka.......20...........................65......... .....1,5 kg........55 lady_bitter .....19 ..........................55 ..............0,6 kg....... 45 lady_IB...........21..........170.............72....... .......1,5 kg.......60 aagnieszka1985..22........180.............84............ ...?.............57 maje..czka .....30...........................63................?....... ......53 kavi...............24...........................85..............1,0............65 nelke.............24...........160............62.5...... .........7...........50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK......WZROST....WAGA START.....ILE UBYŁO....CEL firank_a.........18...........167...........80........ .......1kg........ ..65 smerfetka.......20.........172.............65......... .....1,5 kg........55 lady_bitter .....19 ..........................55 ..............0,6 kg....... 45 lady_IB...........21...........................72....... .......1,5 kg........60 aagnieszka1985..22........180.............84............ ...?.............57 maje..czka .....30...........................63................?....... ......53kavi...............24...........................85.......... ....1,0............65 nelke.............24...........160............62.5...... .........7...........50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK......WZROST....WAGA START.....ILE UBYŁO....CEL firank_a.........18..........167...........80........ .......1kg........ ..65 smerfetka.......20...........................65......... .....1,5 kg........55 lady_bitter .....19 ..........................55 ..............0,6 kg....... 45 lady_IB...........21..........170.............72....... .......1,5 kg.......60 aagnieszka1985..22........180.............84............ ...?.............57 maje..czka .....30...........................63................?....... ......53 kavi...............24...........................85.......... ....1,0............65 nelke.............24...........160............62.5...... .........7...........50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje..czka
hej witam ja dopiero dziś dopadłam kompa .gratuluje wszystkim spadku wagi u mnie jest 1kg mniej .wydaje mi się,że to bardzo dużo jak na tak krótki czas NICK............WIEK......WZROST....WAGA START.....ILE UBYŁO....CEL firank_a.........18..........167...........80........ .......1kg........ ..65 smerfetka.......20...........................65......... .....1,5 kg........55 lady_bitter .....19 ..........................55 ..............0,6 kg....... 45 lady_IB...........21..........170.............72....... .......1,5 kg.......60 aagnieszka1985..22........180.............84............ ...?.............57 maje..czka .....30............164............63................1kg...... ...53 kavi...............24...........................85.......... ....1,0............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
Majeczka gratuluje:) Nelke...chuda...yyyyyyy nie no co Ty !!!!!!jak bym była bym sie nie odchudzała nadal:) ogólnie wygladam dobrze oprócz ud grubych, brzucha boczki!!!!! biodra najgorzej mam z tym nie wiem jak sie tego pozbyc!!! no i na twarzy chcialabym jeszcze troszke sciagnac bo ja z tych co okragli na twarzy i mam pucki....ech jak dziewczynka...:P POzdrawaim ide sprzatac bo to sobota w koncu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
NICK............WIEK......WZROST....WAGA START.....ILE UBYŁO....CEL firank_a.........18............167...........80........ .......1kg........ ..65 smerfetka.......20..........172.............65......... .....1,5 kg........55 lady_bitter .....19 ..........................55 ..............0,6 kg....... 45 lady_IB...........21..........170.............72....... .......1,5 kg.......60 aagnieszka1985..22........180.............84............ ...?.............57 maje..czka .....30..........164............63................1 kg.........53 kavi...............24...........................85.......... ....1,0............65 nelke.............24...........160............62.5...... .........7...........50 Nom zrobilam porzadek w tabelce mam nadzieje ze bez bledow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK......WZROST....WAGA START.....ILE UBYŁO....CEL firank_a.........18............167...........80........ .......1kg........ ..65 smerfetka.......20..........172.............65......... .....1,5 kg........55 lady_bitter .....19 ..........................55 ..............0,6 kg....... 45 lady_IB...........21..........170.............72....... .......1,5 kg.......60 aagnieszka1985..22........180.............84............ ...?.............57 maje..czka .....30..........164............63................1 kg.........53 kavi...............24.........177...........85.......... ....1,0............65 nelke.............24...........160............62.5...... .........7...........50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz naprawde 6 dzien?? to oznacza ze od poniedzialku musze zaczac etap drugi... do tej pory bylo po prostu mniej zrec teraz zaczne zwracac uwage co.. i musze wlaczyc troche sportu... nie wiem codziennie cos malego po pare brzuszkow moze?? zakupilam w ostatnim tygodniu taki balsam w kulce na cellulitis garniera, zobaczymy jak podziala - wiem tylko ze po 3 dniach juz polowy nie ma :O dzias standarcik: tost, jajko na wodzie, ziemniaczek, musli z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnei dzis ladnie swieci slonce i w miare cieplo, ale mam strasznego lenia bo wieczorem do pracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam stany takie ze nie mam sensu nic robic:) wieczorem pospalam troche kcal napewno co sprztam dom bo w pon przyjedza moj ffacet :*wiec bede spalac kalorie przez 2 dni:Pi nadrabiac je po nie pozwoli mi tak malo jest jak bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedziesz miala najmilszy sposob zrzucania kaorii hihihi a firanka ty jesz cos wogle ?? ;) ja wlasnie sobie zrobilam goracy kubek bo cos glodna chodze juz drugi dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
Kavi...trzymaj sie mocno!! firanka zazdroszcze tych spalonych kalorii:P ech...ja neiw eim czy to ta pogoda czy pora roku....ale jakas pustke czuje.... w zoladku tez:P chociaz to jest pozytywne:P Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczególną wagę przyłożyć do rodzaju diety, którą stosujemy. Nie mogą to być w żadnym przypadku diety głodówkowe polegające na znacznym ograniczeniu kaloryczności spożywanych potraw poniżej 1000 kcal lub diety jednoskładnikowe. Badania dowodzą, że zapotrzebowanie energetyczne człowieka jest średnio na poziomie ok 1250-1500 kcal dziennie. W sytuacji gdy drastycznie ograniczymy spożycie kalorii jesteśmy w stanie przyzwyczaić się do zaspokojenia potrzeb życiowych nawet przy 500 kcal, ale wtedy zwiększenie dostarczonej energii o 100 kcal, powoduje jej odłożenie w tkance tłuszczowej, jako magazyn na przetrwanie. Stajemy się więźniami diety, każde odstępstwo od niej wywołuje efekt jo-jo. A trzeba wiedzieć, że przy tak niskokalorycznej diecie nasz organizm jest skrajnie niedożywiony. Tego typu sposób odchudzania prowadzi do zagłodzenia ilościowego i jakościowego. Po zakończeniu kuracji czujemy olbrzymią potrzebę nadrobienia zaległości żywieniowych, gdyż brakuje nam witamin, mikroelementów i innych składników żywieniowych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
hm.... wszystko pieknie i madrze i wierze w to...ale wnioski zyciowe mam inne....:P owszem od kwietnia do wrzesnia po moim odchudzaniu mialam wachania wagi od 64 do 66 ale... to byla wina tylko i wylacznei mojego stylu jedzenia czyli albo jem wszystko i naraz albo wcale...no i wakacje wiadomo lody kebaby pizze mnostwo imprez czyli alkohol ktory ma miliony pustych kalorii, piwo od ktorego rosnie brzuch i neistety mnie doapadal glod po piwowy:/ a tak to neizauwazylam efektu jojo ale to tez moze kwestia mojego stylu zycia...ktory jest raczej aktywny fizycznie a co Wy dziewczynki myslicie o tym co kavi wkleila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
no i jeszcze cos... podczas odchudzania polecialy mi paznokcie i wlosy...niestety ale albo akwarium albo rybki:P Dlatego dziewczyny bierzcie witaminy ja biore wiem ze to nei to samo co z jedzzenia ale lepsze to niz nic:P a teraz juz mam mocne paznokcie i wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys schudlam pare ladnych kg w szybkim czasie niestety kg wrocily z nadkladka :) wkleilam to po to, ze dziewczyny piszecie ze jecie dziennie 2 chrupki ryzowe - a przeciez my chcemy schudnac po pierwsze zdrowo i na stale prawda?? ja chetnie przeszlabym na taka \"ulozona\" diete ale wiadomo.. te dania w takich dietach zwykle sa z dziwnych skladnikow ktore nawet w sklepie ciezko znalezc, poza tym czasu potrzeba na gotowanie... a jeszcze jedno - jedzenie ponizej 1000 bardzo zwalnia metabolizm - wiem po sobie - aby caly czas chudnac pozniej trzeba dokladac coraz wiecej cwiczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka ja przez pierwsze miesiace po diecie tez nie przytylam - 2 lata zajelo mi wrocenie do \"formy\" u mnei przy jedzeniu ok 800 kcal dziennie twarz byla w tragicznym stanie - podkrazone oczy, blada twarz (solarium nie pomoglo), oczywiscie pierwszy zmniejszyl sie biust :P ech w kazdym razie trzymam sie dzielnie ide zjesc jeszcze maly jogurcik i do pracy !!!! wy pewno wszystkie dzis na impreze, a ja do pracyyyy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka....
moze nie mowmy o złych skutkach plis....:) nie placz bedzie dobrze w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moze i moim bledem jest ze jem malo tzn chrupki ryzoweale za to duzo jem warzyw bardzo duzo...owocow tez....wiec staram sie dbac o witaminy tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide spac dziewuszki bo padnieta jestem... mam propozycje dla was jutro niedziela ogolnie wolna jest moze umowmy sie na jakas moze godz na tym topicku poznamy sie blizej jesli razem kroczymy w tym kierunku:)moze 17?czekam na zgody badz propozycje innj godz chyba ze uwazacie to za glupi pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech i po pracy.... skusilam sie tylko na soczek pomaranczowy - chociaz duzo pyysznych deserow (pokus) bylo ojjj chcialabym juz piatkowe waznie :) jutro o 17... to u mnie o 18 bede zasmiecala codziennie wieczor ten topic moim bilansem jedzeniowym dnia :) mam nadzieje ze wam to nei przeszkadza, a mi to pomaga :) wiec dzis: tost, jajko na wodzie, ziemniaczek, musli, jablko, goracy kubek, jogurt z polowa banana czyli okolo....1000 kcal do tego herbatki czerwone, 2 kawy z cukrem, sok pomaranczowy, mineralna ale juz wiem ze tym razem sie uda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) chyba wam nie podoba sie pomysl moj ale ok rozumiem to:) jeszcze tylko 22godz i zobacze siez moim ukochanym:) nie widzialam go 42dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nie zapesze jk napisze ze narazie jestem zadowolona z siebie i z diety:) jak u Was? jest tu kros na SOUTH BEACH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×