Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gość wiktoria80
witam wszystkie zaciazone i te ktore juz niedlugo zaciaza :) mrufcia - gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ile cykli sie staralas ? dzisiaj mam wolne a wiec moge sobie troszke poleniuchowac :) dziewczyny ja mam 14dc a wiec staranka sie niedlugo rozpoczna pewnie w weekend bo cykle mam dluzsze tzn 30 31 dni i juz nie moge sie doczekac przytulanek i moze teraz nam sie uda ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ? czy na tym topicu ktos sie jeszcze stara ?? --jak tak to uderzamy razem :) oby do celu pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria ja jestem w 13 dc,więc lecimy podobnie.My już sie staramy,co drugi dzień.Cykle mam nieregularne,0d 26 do 37 dni.Jeśli będę testoiwać to w 38dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria80
fisiu - fajny ten topic wlasnie czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria80
michelle a ile czasu sie starasz >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria80
michelle u mnie cykle zawsze byly w miare reguralne 31, 32 a najdluzszy to 33 w tamtym miesicu jak myslalam ze jestem -- kobieca psychika jednak potrafi mam naddzieje ze w koncu sie uada!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki jestem 9 dni po @.cięzko u mnie wyczuć kiedy mam te cholerne dni płodne więc będę sie starać co drugi dzień.dostałam instruktaż od ginka jak najlepiej się \"bzyknąć\" więc tak zrobie.mam nadzieje ze w listopadzie wstrętna @ nie przyjdzie do Fisi:D:D:D:D wiktoria80 🌼 no własnie tez czytam ten topik i leje.zaraz wróci moj m. to mu zaproponuje,żeby sobie poczytał :D:D:D:D:D ale ludzie maja wpady!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D klikne kochane do Was wieczorkiem jak ululam córcie i m.(dzisiaj staranka to mogę być poźno:D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można powiedzieć,że staramy sie pierwszy cykl,bo w zeszłym zaczeliśmy juz po owulacji.Jakby nam sie udało to termin by był prawie identyczny :-) fisia* staraj sie staraj. Kobietki macie tak,że czasem wam sie nie chce kochać i sie do tego zmuszacie żeby nie przegabić tych dni płodnych??Wtyd sie przyznać,ale ja tak czasem mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria80
fisiu dawaj ten instruktaz -- tez bym moze skorzystala zaskodzic nie powinien no nie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria80
michelle jak na razie ja mam ochote i moglabym codziennie ale moj m nie nadaza zreszta chyba faceci nie moga tak codziennie ( chyba ze sa to wakacje - z m na wakacjach to i kilka razy dziennie ) a poza tym w drugim cyklu staram=nek wstyd sie przyznac za mocno przesadzilam i chhccialam zbyt czesto az m sie wkurzyl a wiec teraz troszke dalam na luz i jest to bardziej spontaniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria80
michelle a jak dlugo sie staraliscie o pierwsza dzidzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drugim cyklu sie udało. Wtedy byłam pewniejsza siebie,bo cykle miałam super regularne,ale teraz nie wiem czego i kiedy sie spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria80
michelle moim zdaniem to naprawde nie masz powodow do zmartwien zajdziesz i mam przeczucie bardzo szybciutko, jestes mloda, masz juz dzidzie a wiec wiecie ze wszystko jest na 100% ok (raz sprawdzone ) a jak sie jeszcze nie ma dziecka i sie o nioe stara to naprawde czasami czrne mysli przychodz do glowy moj m mowi ze na bank bedziemy mieli - faceci to sa optymisci a ja nie wiem ale staram sie jak moge nie dopuszczac do siebie czarnych scenariuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria80
czy jest tu jeszcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle -- mój też kiedyś chciał codziennie i tak było :D cudowne lata. Obecnie ciut się sytuacja odwrociła - to pewnie wina wieku, mój K. kończ 30 w kwietniu, ja w styczniu 29 i przepracownania :( Ale cóż, dobrze, że są weekendy, hihi. U mnie 27 dc, więc czekam już na @, nie wiem, czy nie odpuścimy do marca, tak sobie planujemy, żeby bobo nie przyszło na świat pod koniec roku, tylko na początku albo na wiosnę. Zobaczymy co z tego wyjdzie ... Luz jest pomocny przy starankach, więc mam nadzieję, że będzie spontan. Szpitalik fajny, tylko szkoda, że na Śląsku. W Warszawie takie też są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria80
czy jest tu jeszcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktora -- nie męcz tak chłopa, bo się \"przegrzeje\" ;) :D kiedyś sex kojarzył mi się wyłącznie z przyjemnością, a to ciężka praca, zwłazcza przy starankach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria80
dziewczyny jestescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggg
robiłAM TEST i niewiem czy to też oznacza ciąze bo wyszły mi 2 jasne kreski więc to ciąza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria80
herbatka u nas tez to bylo super 3 letnia przyjemnoscia do staranek a zawsze myslalam ze wciaze to sie zachodzi masz i chcesz a wy ile sie staracie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggggg-- na to wygląda :) Wiktoria - Pierwszy cykl dopiero.... więc pewnie spora przede mną, u Ciebie trzeci, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria80
tak trzeci i mam nadzieje ze ten szczesliwy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo!!!! Fiśka❤️ czyś ty oszalała żeby tu takie tematy wklejać i to teraz jak vichy ma post od sexowania ;) Ale pośmiać się można he he ja zresztą za młodu też miałam taką sytuację :) :) :) Tak wogóle mam pytanko do zaciążonych jak u was te sprawy czyli sexik bo ja narazie troszkę się obawiam mimo że czuję się dobrze :) Ale pewnie jakby się coś stało to bym sobie pluła w brodę póżniej dlatego się wstrzymam do wizyty u lekarza :)Mąż jak narazie dzielnie to wytrzymuje choć można też inaczej ........ :D A ja znów zmykam bo za chwilkę koleżanka przyjdzie się szkolić do pracy ,wpadnę do was dopiero jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie, dziecko musi mieć kontakt z tatą od samego początku :D Nie sądzę, aby tak wczesna ciąża była zagrożona z powodu sexu... zarodek jest bardzo głęboko, jest dobrze chroniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria -- do trzech razy sztuka :D Przy obecnym tempie zaciążania faktycznie do końca roku wszyskie będziemy w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×