Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

a co do tabletek antykoncepcyjnych to juz sama nie wiem jak jest, kolezanka zaciazyla tuz po odstawieniu i ma piekna zdrowa dzieczynke a ja nigdy nie bralam a wiec nie musze czekac na uregulowanie cyklu i nici tez wiec badz tu madrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ;) razem! razem! ;) tyle tu topicow ze nie wiedzialam pod jaki sie podpiac ;) widze ze jednak fajnie trafilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zanim sie do tego przylaczym to pare przeszlam a ten jest super dzieczyny zawsze pociesza, podpowiedz czy podniosa na duchu etc.. trzymajmy razem na pewno sie uda :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no 🌼 Witaj u nas kochana. My to jestesmy tak fajne dziewczynki ze my sobie zyczymy a nie zazdrościmy tych kreseczek na tescie dziewczyny plan\" A \"musimy wszystkie zaciązyc najpóźniej do konca roku.nie wiem jak nam sie to uda ale musimy wykonac plan A bo nie mam planu B no wali mi dzisiaj wali.zaraz bde oglądała Big brothera:D:D tak sie zaczytałam na tych \"wpadkach\" ze nie zauwazyłam ze nam sie zrobiła str 29. jak co to wołac mnie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina ja brałam tabletki 3 lata z małymi przerwami(ostatnia przerwa była 1,5 roku temu tabletki odstawiłam pod koniec czerwca(mój ginekolog powiedział że wystarczy odczekac do pierwszego okresu po odstawieniu i mozna \"brać się do roboty\"), we wrześniu zaczeliśmy się starać i udało się od razu, tak więc tabletki różnie działają na różne organizmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile slowa na poczatek ;) wiecie, ja musze zaciazyc z wielu powodow ;) mam do tego kilka problemow i musze sobie jakos z nimi poradzic, inaczej na zlosc nie zaciaze bo stres mnie zabije. Wyszlam z jednego (przedslubnego) wpadlam w drugi i trzeci.;( Ech, mam problemy w pracy, chce ja zmienic ale nie jest to takie proste, do tego prawo jazdy, nie moge nauczyc sie jezdzic ;( w niedziele wsiadlam po miesiacu przerwy i spalilam nawet plac ;( musze zaczas od nowa sie uczyc, a teraz juz place bo to nadgodziny ;(((( do tego pale ;( przez prace wrocilam w styczniu do palenia, chce rzucic i nawet tabex zazywam. Musze sie odzwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no 🌼 a która z nas stresu nie ma:(nic się nie martw.zrobić prawo jazdy to w dzisiejszych czasach nie takie proste.każde wiemy ze teraz nadeszły czasy łapówkarstwa i za wszystko \"trzeba \" bulić.skoro masz stresa to wiadomo ze nie jest to takie proste z tymi fajeczkami ale uda Ci sie napewno skoro zdecydowaliscie sie teraz na dzieciątko to najważniejsze zebyś teraz nie przejmowała sie\"pierdołami\" dzieciątko jest najważniejsze.ja trzymam kciuki za Ciebie w każdej sytuacji.za prace,za prawko,za fajeczki i najbardziej za dzidziusia:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety,macanko jest na każdej wizycie u gina w ciąży. Z sexem bym radziłasie wstrzymać do wizyty,bo po co w razie czego mieć do siebie pretensje.My mielismy zakaz od 5 miesiaca,bo szyjka mi sie skracała.Można poradzić sobie w inny sposób ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
Fisia!!!! Podoba mi się plan A - trzymajmy kciuki z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
Zdaję sobie sprawę że nie każdy organizm jest taki sam i że każdy inaczej toleruje tabletki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
Pozdrawiam wszystkie dziewczęta....będę znikała jutro się pojawię :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sie żegnam i ide spać. Ja nigdy tabletek nie brałam,ale sie zastanawiam czy po drugim dziecku nie zacząć.Troche sie jednak boje ingerować tymi sztuczydłami w mój organizm.Mąż kategorycznie mówi,że żadnych tabletek,ale decyzja należy do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no🌻 pewnie,ze trafilas na wlasciwy topik hehe bo my z otwartym❤️ przyjmujemy kazda nowa kolezanke:) naszym zadaniem jest sie wspierac wzajemnie i nie tracic nadzieji:):):) Demiluna nie ma regoly na tab anty sama widzisz ,ze kazdy organizm jest inny... Fisia dobranoc kochen🌻 Michelle🌻 Malwina29 trzymamy sie planu A:) Ja mialam dzis dostac @ ale jak narazie ni widu ni słychu troche zaczyna mnie brzuch pobolewac byc moze w nocy przylezie:O ide juz spacku bo jestem zmeczona buzka😘🖐️papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny i te \"stare\" ja bylam dzisiaj u gina. Nie bylo macanka a usg miala zepsute. Takze odebralam wynik cytologi i wszystko gra (ll grupa) tylko sie starać. Jejku jak sie ciesze :-D mrufcia- moje gratulacje bardzo sie ciesze. Zachodzićie w ciążę w zaskakująco szybkim tempie. Pewnie nie dlugo sama tu zostanę. Demiluna ja tez czasem zmuszam sie do seksu zeby tylko obleciec dni płodne ;-) bylam u mojego chłopa a on nie mial ochoty na seks. Musze to gdzies zapisać :-D pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochen Dziubassku ;-) Fisia sprzedaj mi radę jaka Zapodal ci lekarz na zajście w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki kochen i kirczaki🌼 Gosia* lekarz powiedział,że dobra pozycja ,żeby szybko zaciązyć jest\"od tyłu\" a po stosuneczku położyć się wygodnie na plecach z masą poduch pod tyłkiem.tak,zeby dupcia była wysoko bo plemniczki musza sobie głeboko powedrować.wskazane jest takie leżenie przez około 15-20min. szczęsciara jestes,że Cie ominęło wczoraj badanie.no ale chyba Cie nie skasowała za \"nic\"??? Dziubassek🌼 witaj poranny ptaszku Michelle 🌼 a może zamiast tabletek wkładka ?? malwina 29 no plan A jest super:D:D:D:D Buziolki dla reszty dziewczyn😘😘😘 ide zrobić kawusie.która chce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia kochen🌻 Fisia a ty lubisz ze mna wstawac tak wczesnie co:) kochen🌻 wiecie co mi mąż dzis rano powiedzial? ,ze jak ja juz mialam faze wczoraj(tzn. prawie spalam, bylam w pol noga w snie) i maz sie polozyl kolo mnie wiec ja go za cyca:D i gniote a on mowi co robisz?a ja,ze gniote se a on ,ze pewnie nie ebde rano pamietala o tym a ja \"ale ty glupi jestes to takie fajne\" i badz tu madry hahahaha:O Ja to normalnie wygaduje i robie dziwne rzeczy na spiaco:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek:D:D:D:D:Dale się uśmiałam kirczaku z Ciebie.dobrze,ze przez sen nie odgryzłaś mu:D:D ja to spac dziewczyny nie moge i tyle.wczoraj oglądałam\"KATYŃ\" na dvd i poszłam spac koło 1.30 a dzisiaj juz o 6.00 na nogach co do filmu to myślałam ,ze naciesze oko Małaszyńskim a tu w sumie w całym filmie z 5 minut go było widać:D:D:D:D:D:D ale film i tak fajowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i tak jak podejzewałam w nocy troche zaczelam plamic a dzis rano mnie tak brzuch boli,ze @ rozkreci sie na dobre:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia jak to usłyszalam od m. to tez smiac mi sie chce ale on pewnie byl wczoraj wieczorem mocno przerazony co ja robie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! Ale się rozpisałyście:) Malwina, moim zdaniem jeszcze nie wszystko stracone. Poczekaj trochę i jeszcze jeden teścik. Piszemy tu często, że mamy objawy ciążowe, a potem dostajemy okres. Tylko - tak naprawdę - jak odróżnić objawy ciążowe od tych okresowych? Róznica jest subtelna, o ile w ogóle jest. Też boli brzuch, piersi stają się drażliwe, człowiek jest jakiś taki do niczego, nerwowy, leniwy. U mnie chyba jedyną taką różnicą było to, że objawy okresowe pojawiły się już gdzieś w połowie cyklu, a nie - jak zazwyczaj - na kilka dni przed @. Tak więc Malwina - głowa do góry! Ja dziś czuję się w porządku. Poza wzdętym brzuchem i bolącymi piersiami nic mi nie dolega. Żadnych mdłości. Jutro lub pojutrze test kontrolny:) To już 37 d.c. Nigdy tyle nie czekałam na @, więc pewnie już się prędko nie doczekam:) A rodzince, o ile wszystko będzie w porządku, powiemy w Wigilię. No, chyba że prędzj na jakimś spotkaniu rodzinnym puszczę soczystego pawia :) I wszystko już będzie jasne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..............WiEk....MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ........CYKL Fisia .................29 .....śląskie..........Marta 3lata .............4 cykl Gosia ................21 .....Łańcut -....................................7 cykl Dziubassek.........21......Gdańsk -................................... 2 cykl validos27 ...........27......Kraków -................................... 5 cykl Michelle.............21......kuj.-pom.........Daniel 1,5ro.k.........1 cykl Demiluna ...........26......Anglia ............Wiki 3 lata..............ciąża Vichy ................27 .....Śląsk..............Karo l 6lat...............ciąża Wiktoria1980......27......USA............................... ...........3 cykl Sylwia ...............29 .....Trójmiasto . ...............................ciąża Mar--gerita.........26 .....Warszawa..................................ciąża Herbatka ...........28......Warszawa................................. .... Lake tahoe....................................................... ................. Maliwina29..........29......Warszawa........................ .........1 cykl Dafodilek ............................................................ ......1 cykl mrufcia .............21......Dolnośląskie........................... ....ciąża kurde no....................................................................1cykl uzupełniajcei laseczki tabelke🌼 Sylwia.... 🌼cieszę się ze czujesz sie dobrze.brzuszek niestety czy stety tez będzie sie robił coraz twardszy i większy.to cały urok ciązy dziubassek czytasz dalej wpadki? ja jestem na str 14.ten numer z tą panną robiącą klocka w Wc jest nie zły.uśmiałam się jak nie wiem a moj m. tylko zerkał na mnie od czasu do czasu pukając sie w czoło:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. cholerka ja jestem uzależniona od tego topicu, FISIA 🌼 mój M też puka się w głowę już jak wstaję sobię i pierwsze co to zasiadam na kafe :) dostaję ochrzan i nie moge zaglądać często ze względu na szkodliwość od komputera (może to i racja) .M oszalał na punkcie ciąży ;) fajnie,że nas coraz więcej :) :) :) :) :) :) :) ja kiedyś brałam tabletki jakieś 1,5 roku potem odstawiłam bo libido mi spadło całkowicie także po co były tabsy skoro seksiku się nie chciało?? ja mam cykle bardzo reguralne nigdy nie miałam problemu z miesiączką także na temat odstawienia i zaciążania niestety kochane nie pomogę. mój brzuch też coraz twardszy cholerka jakby wzdęcia, niewygodne to ale coż,..wszystko zniosę dziubasku - i co @ jednak ??????????? kurde no 🌼 tak jak pisze fisia każy ma stresy , nie daj się , są gorsze rzeczy i przypadki w życiu. Prawko zdasz jak nie teraz to za następnym, ja też paliłam (poczytaj wstecz) i myślałm,że nie dam rady odstawić, a popatrz - jestem w ciąży i odkąd test wyszedł pozytywnie nie tknęłam ani jednej (nawet mnie niec ciągnie, po prostu nie myślę o tym tylko o zdrowiu mojego maleńsytwa), tak samo z kawą byłam kawoszem ,że .hej - też odstawiłąm piję inkę, a uwież mi Kochana nie mam silnej woli - poważnie. Także i Tobie się uda musisz tylko uwierzyć . Michelle - no i fisia - myślałm,że bez macanka się obejdzie u gina:( no trudno jak pójdę to zobaczę. Gosia - ja też polecam pozycję od tyły Ty na kolanach on z tyłu :) kto wie może w moim przypadku ta pozycja miała wpływ ;) och ja zbereźna....;) Sylwia - jak wytrzymasz do wigilli to ukłony składam. Może nie puścisz pawia????????? :):):):) dobra Kochane wszystkie niewymienione idę już bo M oczywiście oko zawiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar--gerita no teraz to mozesz max 4h dziennie przy kompie spedzac:) @ jednak przyszla, wzielam tabletke bo z bolu az mnie dreszcze dopadły:O:O dziewczynki co dzis tak cicho tu? czyzby jesienna melanholia dopadla? czy moze duzo pracki macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku - no szkoda, szkoda,że @ przylazła ale trzymam kciuki za listopad 🌼, tak tak z tym komputerem to tak jest ,że coś szkodzi więc lepiej nie kusić złego. dziś właśnie pusto,że ho ho !! dziewczyny coś robią albo pracują w pracy albo porządki świąteczne w domu. ja mam mały remont także posprzątam pewnie wieczorem :) ; jajnik mnie pobolewa odliczam dni do wizyty u gina czas czybko leci, a z drugiej strony to liczenie jest długie :) piszcie kochane piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×