Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

a ja kochane kurtke mam z zeszłego roku.więc w tym roku nie szaleje z zakupami na zime.tłumacze sobie to tym ,ze jak zaciąze to dopiero kupie sobie coś luźniejszego jak znowu przytyje w ciązy jak z Martusią to się chyba w worek na ziemniaki ubiore.jestem tym z lekka przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka ja się nie zbieram nigdzie bo ja w domku jestem hihihi kochane jak wrocicie to nie zapomnijcie wpaśc tu do Fisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygońcie mnie stąd bo bredze i moje zdania kupy d**py sie nie trzymaja:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia o przepraszam Cię bardzo ja myślalam, że Ty w pracy sobie siedzisz...:) A ja już po pracy w domku, zupkę nastawiłam się podgrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo za przepisy :) Fisiu❤️ twój przepis chyba wykorzystam i zrobię tą sałateczkę :) Ja też lubię bardzo makaronik :) A ten makaron do sałatki to może być z zupki chińskiej? I makaron się gotuje oczywiście tak? mmmm aż się głodna zrobiłam przez te pyszności :) Ratuje mnie zupka chińska :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba idę sobie ją zjeść bo właśnie się robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie? kurde jak ja sie slabo czuje nie wiem co mi jest juz sie dawno tak dziwnie nie czulam :( jestem jakas taka oslabiona :( dzisiaj mam wolne i zgadnijcie co jak nie trzeba to wstalam 630 a jak do pracy mam na 815 to i potrafie do osmej spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy nie wiem czy tak samo by smakowało z makaronem z zupki.ja kupuje zawsze taki malutki literki albo gwiazdki.makaron gotujesz:D:D samam sobie smaka robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie? kurde jak ja sie slabo czuje nie wiem co mi jest juz sie dawno tak dziwnie nie czulam :( jestem jakas taka oslabiona :( dzisiaj mam wolne i zgadnijcie co jak nie trzeba to wstalam 630 a jak do pracy mam na 815 to i potrafie do osmej spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy nie wiem czy tak samo by smakowało z makaronem z zupki.ja kupuje zawsze taki malutki literki albo gwiazdki.makaron gotujesz:D:D samam sobie smaka robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale mi cos kafe nawala:( nie moge wysłac nic:( Vichy nie wiem jak by smakowała z makaronem z zupek.ja kupuje zawsze takie maluśkie gwiazdeczki lub literki.makaron musisz najpierw ugotować Malwinka :D:D ja z domciu do Was klikam kochen🌼 uciekam kochen bo m wraca z pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestescie ? kurde jak ja sie slabo czuje, jakos tak dziwnie i w dodatku czuje sie pelna - dawno tak sie nie czulam nie mam ani goraczki, nie jkestem przeziebiona ani sie niczym nie zatrulam dzisiaj mam wolne i zgadnijcie co zamist sie wyspac to wstalam razem z kurami o 6 30 i zasnac nie moglam w normalny dzien jak chodze do pracy to sie ledwie zwloke o 8 to jest straszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja jutro wybieram się do lekarza zobaczymy jak to się dalej potoczy, a co do podróży samochodem do Polski to jutro zadzwonię do mojego gina w Polsce i wypytam go co o tym myśli, czy moge sobie na to pozwolic. Ja ostatnio czuję się bardzo słaba, meczą mnie nudności, jestem wrażliwa na zapachy i ciągle chce mi się spać, na szczęście mama jest u nas i zajmuje się wikusią więc mam trochę luzu, głupio mi z tego powodu ale korzystam trochę z sytuacji. Jak wrócę odlekarza to się do was odezwę i powiem co i jak i jak to tu wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna a konieznoscia jest to zebys prowadzila samochod? to napewno bedzie meczace dla ciebie i fasolki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna - no faktycznie samochodem to spory kawałek w Twojej sytuacji ja osobiście nienawidzę podróży samochodem więc podziwiam jeśłi się odważysz w taką podróż - ale wiadomo jak mus to mus. Daj znak jak przyjdziesz od gina. Kurde chyba ja najpóźniej z Was mam wizytę :( Dziubassku ale mi ochoty na pierogi narobiłaś -ale nie z mięśem tylko z owocami. Chodzą za mna chyba 3 dzień i dziś je chyba wrzucę na ruszt (kupiłam wczoraj w woreczku oczywiście z truskawkami - yyyy mniam ), no u mnie remon ale nie kurzy mi się do pokoiku jestem szczelnie zamknięta , mężuś mnie zabezpieczył - kochany mój :) dziś muli mnie cały dzień jakbym robaka jadła napiłabym się wina czy piwka - no niestety pomarzyć to każdemu wolno. Ale się rozpisałąm korzystam bo M zerka na robotnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar--gerita musze ci powiedziec,ze te moje pierogi to nie za dobre byly:O ale truskawkowe:) jeszcze lubie z serem:) kochen dla ciebie soczek z marchwi a nie piwko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzibassku wiem, wiem,że soczek ale ile można tych soczkó chyba w życiu tyle soczków marchwiowch, malinowych , bananiwych itp nie wypiłam i tylu herbat w domu nie miałam. Tak sobie marzę ,że byłoby pięknie wypić szklaneczkę piwka.........może w święta dopiero pozwlę sobie na szklaneczkę bezalkoholowego i to małą szklaneczkę. A zapytam jeszcze gina jak to jest z kawą, alkoholem czy od czasu do czasu np. raz na 2 miesiące nie moża choć pół kieliszeczka wypić na smaka. ;;; Pierogi wiadomo ,że jak ze sklepu to rewelacji nie ma ale zaqwsze coś. Ni e ma jak pierogi mojej babci z malinami..................... kolejne marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki nie za mocno sie rozpisalyscie ja zaraz pranie ide robic a tak mi sie nie chce ze hohoh demilunia a ty nie mozesz samoletem do polski przyleciec ? mysle ze to by bylo mniej meczace w twoim stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria80 moge lecieć samolotem właśnierozważam co wybrać, chcieliśmy jechać autem bo chcemy zrobić przegląd i jakieś drobne naprawy, pozatym zależy mi żeby zabrać z Polski trochę rzeczy, mam sporo rzeczy niemowlęcych po córeczce i chciałabym to zabrać ze soba, a wiadomo w samolotach ograniczenia bagażu, no ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demilunia a na dlugo lecisz i z cala rodzina? ja bylam w polsce ostatnio na swiet i znow mi sie marzy ale niestety urlopu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj babeczki,kiedy ja was nadrobie?? U mnie ok.Posiedze troche jak mały zaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już lecę do domku :) Wpadne do Was jutro rano i wieczorkiem po wizycie u ginki :) Stosunkowo udanej nocy Wam życzę :p :p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooo kochane😘 wpadłam do Was na klachy bo moj poszedł z małą do sasiada a ja wszystko naraz oglądam M jak miłośc Big brother i przy kompie jeszcze siedze hihi dziewczynki nie tęskno Wam za krajem???ja mieszkam 14 km od rodzinnej miejscowości i tęsknie hahaa 😘 dla Was wszystkich i każdej z osobna😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochen❤️ wymeczylam swojego m. :P:P hehe i ma mnie chyba dosc:( zrobilam test i wyszlo,ze jak ja przejmuje inicjatywe to on udaje niedostepnego hehe milej nocki starankowej;) papa do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane kolezanki to ja:( Niestety nie mam dobrych wiadomości do neszego topiku.... Byłam dzis u lekarza jutro mam skierowanie do szpitala na czyszczenie - te plamienia o których wczeniej pisałam to nic innego jak wczesne poronienie....o 15-stej ma mnie małżonek odebrać...cieżko mi pisac co czuje co myśle....napisze jutro wieczorem:(pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiunia bardzo mi przykro trzymaj się kochana dziubassek ja nie prowadzę , jechałabym jako pasażer wygodnym przestronnym autem, tylko my we trójkę wiktoria80 chcemy wybrać się do Polski całą trójką na prawie 3 tygodnie, ja ostatnio w Polsce byłam w lipcu ale za to ponad miesiąc ale tylko z córką bo mąż nie dostał urlopu. Teraz zależy mi żeby w Polsce zrobić badania u mojego sprawdzonego gina. Na szczęście mam do niego nr telefonu i zawsze w razie potrzeby moge zadzwonić i własnie jutro chcę dzwonić i zapytać o tak długą podróż samochodem, no wiesz on zna moją historie i powie mi czy są jakieś przeciwskazania, napewno mi doradzi. pozdrawiam wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Basiu biedulko tak bardzo mi przykro. Trzymaj sie kochana. Za 3 miesiace spróbujesz znowu i bedzie wszystko ok. Ja z moim chłopem juz w porzadku. Ma cos z glowa ale szybko sie opamiętuje. Mam problem... Wczorajsza temperatura 36.7 ból jajników, test owulacyjny pozytywny. Sluzu mało raczej bialawy. Dzisiaj temperatura 36.7-36.8 bo dwa razy mierzyłam. Poranny ból jajników, sluzu duzo, przezroczysty. Test owulacyjny pozytywny jak byk. Jak myślicie to dzisiaj byla owulacja? @ mialam 24 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×