Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Fisiu - dzieki kalendarzyk wyglada obiecujaco :) i czegos takiego chyba szukalysmy, postaram sie tam wkrotce zapisac U mnie 23 dzien cyklu i czekanie aaaaa i dlugo musze czekac bo i cykle nie za krotkie. A czekanie jest najgorsze :( pozdrawiam wszystkie dziewczynki buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. A czy ja się załapię do waszej fantastycznej ekipy staraczek i przszłych mamusiek?Przygarnijcie mnie bo u was tak cieplutko,milutko i przytulnie:) My z mężusiem zaczelismy starania w tym miesiącu.Dzisiajszy dzień to mój 9dc,więc pewnie jeszcze niepłodny,ale trzebo sobie poszalec dopóki można;) Nie łudzę się ,że za 1szym razem się uda,ale od czegos trzeba zacząć w końcu 28lat na karku. Pozdrawiam p.S mam prośbę ,niech mnie ktos dopisze do listy,bo ja jako nowicjuszka jeszcze nie za bardzo umiem się tutaj poruszac ;) Małgosia B. 28lat pierwszy miesiąc starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Małgosia :) Dziewczyny, a szyjkę macicy badacie? to też pomaga określić dni płodne! Ja po szyjce poznałam, że w ciąży jestem. Stresa mam... moja ciotka jest bardzo chora... chyba meliski się napiję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Małgosiu🌼 oczywiście ,ze przyjmiemy Cie do naszego grona.wkrótce sama się przekonasz jak tu fajnie a dziewczyny sa naprawde wspaniałe:) 🌼NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL 🌼 Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata .....4 cykl 🌼Gosia .......21 ....Łańcut............................7 cykl 🌼Dziubassek.21.....Trójmiasto.......................2 cykl 🌼Validos27 ....27 ....Kraków -.........................5 cykl 🌼Michelle......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok....1 cykl 🌼Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata........ciąża 🌼Vichy ........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ........ciąża 🌼Wiktoria1980.27....USA...............................3 cykl 🌼Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża 🌼 Mar--gerita..26 ....Warszawa......................ciąża 🌼Harbatka ....28.....Warszawa......................ciąża 🌼Maliwina29...29........................................2 cykl 🌼Dafodilek ....27......Wrocław........................2 cykl 🌼mrufcia ......21.....Dolnośląskie...................ciąża 🌼Wiktoria80..27..................................... 🌼 Avinion.......29.....Kraków..........................1 cykl 🌼Melusia80....28.........................................1 cykl 🌼Basiunia*......28.......śląsk.....Szymon 4 lata....... 🌼 Poli..............28.....opolskie................... 🌼Małgosia B....28.........................................1cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka nie stresuj nam się mamuśka ja nie badam szyjki macicy.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki fisia, ale to trudne. Ona jest BARDZO chora, nawet operować nie chcieli. Zastanawiam się czy pojechać do niej czy nie. Nie powinnam, bo się jezcze bardziej zdenerwuje, zbecze, itd, ale z drugiej strony... może już nie będzie okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji pozdrawiam wszystkie dziewczynki, również nowe koleżanki. Rzadko się teraz odzywam, ale jakoś krucho z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka bardzo m8i przykroz powodu twojej cioci - wiem ze jest ciezko ale nie denerwuj sie ze wzgledu na swoj stan a o szyjce macicy moze napisz cos wiecej co i jak sie bada bo ja kompletnie zielona jestem - pewnie jak wiekszosc z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko faktcznie niewiadomo co zrobić powinnaś:(kochana jeżeli zniesiesz to to jedź zebyś wyżutów nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo wysoko, ledwo ją dosięgam, twarda i szersza niż zwykle. Podobna jest podczas owu, tylko \"cieńsza\" . Podczas owu jest dodatkowo otwarta - czuć szczelinkę lub dziurkę. W ciąży szyjka jest zamknięta - nie czuć \"dziurki\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka no własnie napisz coś więcej o tej szyjce.jak ją należy badać i co to oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj teoria: http://forum.28dni.pl/discussion/14/ tu trochę więcej opisów: http://www.ginekologia.med.pl/forum/viewtopic.php?t=5427 generalnie jeden cykl trzeba poświęcić tylko na obserwację, ale z drugiego już można coś \"wyczytać\". Początkowo wydawało mi się to obleśne, ale to kwestia wprawy ;) Jest to bardzo dobre uzupełnienie metody termicznej i śluzowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe przyjecie:) To,że jesteście fajne i symmpatyczne to wiem doskonale,bo przeczytałam Wasz topik od \"deski do deski\" i właściwie to ta życzliwość skłoniła mnie żeby się do was przyłączyć :) Herbatka bardzo współczuję z powodu cioci.Ja w tamtym roku przeżywałam podobną sytuację gdy umierała mama mojego męża.Strasznie to przezylismy,ale byłam u niej codziennie i bardzo się z tego cieszę.Chciałam ją wspierać do końca i wiem,że ona teraz opiekuje sie mną. Odwiedź ją bo będziesz miała wyrzuty sumienia gdy już jej zabraknie. Trzymaj się cieplutko.Ściskam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko dzięki za linki😘 oj dziewczynki trzeba będzie się macać:D:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu i Wiktoria Malwinka napiszcie skąd jesteście zebym mogła w tabelce dopisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę pod przysznic i przy okazji się obmacam :) :) :) Ile razy w tygodniu się przytulacie?U mnie wychodzi tak co 2-3 dzień.Czy to nie za często?Podobno plemniki są wtedy słabsze.Macie na to jakąś teorię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️NICK .......WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL❤️ 🌼Fisia .......29 ....śląskie........Marta 3lata .......4 cykl 🌼Gosia ......21 ....Łańcut..............................7 cykl 🌼Dziubassek21....Trójmiasto..........................2 cykl 🌼Validos27..27 ....Kraków -............................5 cykl 🌼Michelle....21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok......1 cykl 🌼 Demiluna..26.....Anglia .......Wiki 3 lata..........ciąża 🌼Vichy ......27 ....Śląsk..........Karol 6lat ..........ciąża 🌼Wiktoria1980.27....USA...............................3 cykl 🌼Sylwia .....29 ....Trójmiasto . .......................ciąża 🌼 Mar--gerita..26 ....Warszawa......................ciąża 🌼Harbatka ....28.....Warszawa......................ciąża 🌼Maliwina29...29.........................................2 cykl 🌼Dafodilek ....27......Wrocław........................2 cykl 🌼mrufcia ......21.....Dolnośląskie.....................ciąża 🌼 Wiktoria80..27............................................... 🌼 Avinion.......29.....Kraków..........................1 cykl 🌼 Melusia80....28.........................................1 cykl 🌼 Basiunia*......28.......śląsk.....Szymon 4 lata....... 🌼 Poli..............28.....opolskie................... 🌼 Małgosia B....28.......Warszawa.......................1cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio i tak!!!! trzeba bedzie sie macac:):) stronka super zaczne od przyszłego cyklu juz sie zarejestrowałam::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Małgosiu moja imienniczko ;-) jesli chodzi o sexik to fakt chodzi tu o zwykła spermatogeneze. W czasie staranek powinno sie współżyć co drugi dzien zeby plemniczki byly silniejsze. Ja wlasnie wrocilam od fryzjera i jestem bardzo zadowolona. Co do tej szyjki macicy to nie wiedziałam. Dzieki Harbatka za radę. Bede sie badać. Dzis u mnie beda staranka bo wczoraj nie bylo. Juz nie moge sie doczekać. A Ciebie Fisia dalej bolą kolana? Hihihi :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu -- a może w tabelę wstawimy terminy porodów ? albo chociaż wiek ciąży? będzie fajne porównanie. Co sądzicie kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×