Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Vichy, hej:) Czyli Ty też nie masz mdłości? Trochę mi w takim razie lżej, bo już myslałam, że coś ze mnąnie tak... no ale skoro jedziemy na jednym wózku i Ty też bez mdłości, to już mi raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mi się dziś chce spać, że szok normalnie.... nie obudziłam się od rana jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia🌼 zobaczysz kochana nawet się nie obejrzysz a będzie 15.11 i będziesz leżeć na kozetce u ginka i zobaczysz bicie serduszka swojego maleństwa :) Przecudny widok ❤️ :) aż łezka w oku się kręci :) Ja w sumie mdłości nie mam ale ogólnie jakoś czuję się taka do dupy jakbym miała wiecznego kaca :D Harbatka🌼 nie wiem jak jest z tym leżeniem na brzuchu ale chyba na początku jeszcze można :o Gosia🌼 no ja bym tą Twoją owulkę obstawiała może dziś bo tempka też niziutka ,dopiero jak Ci wzrośnie to wiadomo że owulka była napewno :)A o plemniczki się nie martw bo potrafią przeżyć nawet do 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wrażenie, jakby ktoś ze mnie całą energię wyssał, tempo mam tak \"zawrotne\", że szok... Leń i śpioch ze mnie do potęgi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co dziewczynki, podusia na biureczko i lulu.. jak ja bym chciała być już w domku, w łózeczku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też... a tu jeszcze tyle czasu, do 16:( no a potem trochę domowych sprawa i dopiero - ewentualnie - spotkanie z podusią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, u mnie wczoraj byly staranka (coz, w koncu 3 dni sie nie widzielismy;)) i wiecie co? moze jednak w tym cyklu bylaby jakas nadzieja, w sumie dzis to dopiero moj 14 ty dzien cyklu, a cykle od jakiegos czasu mam 27-28 dniowe. Moze cis jednak z tego bedzie? zobaczymy. W kazdym razie nie obgryzam paznokci czekajac z niecierpliwoscia na koniec cyklu, nie mam nawet testu. Po prostu czekam, czekam i nie robie sobie zadnych nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane dziewczyneczki, dziewczyny wy powinnyscie sie cieszyc ze nie macie mldlosci po prostu jak na razie pieknie ciaze znosicie Avinion ja juz jestem po starankach i tez cierpliwie czekam nie robiac sobie smaku u mnie 24 dc a najdluzszy jaki mialam to 33 a wiec jeszcze tydzien i troszeczke Alez sie usmialam z sexownych przygod no no dziewczyny niezle z nas ziolka :):):):):):):):): buziaczki zaciazonym i przyszlym ciezarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. jestem cała w nerwach tak mnie wk.........teść pier.............że szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaj..............bym jak psa no jest niemożliwy ku..............we wszystko się wtrąca ku....już nie mogę do tego mieszkamy na górze, a ten dziad na dole z teściową. jest okropny ku.chciałby wszystko wiedzieć, brak mu kutury, manier pod każdym kątem,a myśli,że jest wielkie panisko że klękajta narody. Szok. przepraszam za wulgaryzmy ale aż się całą trzęsę na wego widok i teraz jeszcze słyszę jego pier..głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatko - tak źle jest bo to czlowiek który jest wielkim mądralą on wie wszystko najlepiej uwielbia się mądrzyć i radzić swoje jakże to cenne porady , które nadają się do du.........!!!!!!!!! wogóle on wszystkie rozumy pozjadał, wie wszystko i to on jest wielkim panem. najbardziej byłby zadowolony jakbyśmy wszyscy kłąniali mu się i najlepiej z kwiatami przychodzili, a żeby pochwalił??????? - o w życiu , jak coś nie wiydzie to się pewnie cieszy pod nosem, szok brak mi słów już melisę wypiłam bo cała w nerwach jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margeritko -- strasznie mi przykro :( ciężko żyć z takiem człowiekiem pod jednym dachem. Nie denerwuj się, musisz znaleźć na niego jakiś sposób. Albo olej, albo przemilcz, albo wyśmiej, albo porozmawiaj... to zależy. Ważne, żebyś Ty się nie denerwowała. Gosiu -- odpuść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margeritko -- strasznie mi przykro :( ciężko żyć z takiem człowiekiem pod jednym dachem. Nie denerwuj się, musisz znaleźć na niego jakiś sposób. Albo olej, albo przemilcz, albo wyśmiej, albo porozmawiaj... to zależy. Ważne, żebyś Ty się nie denerwowała. Gosiu -- odpuść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avionion
no super ;) odrzuca mnie na fajki ;) z tego baaardzo sie ciesze. ps. mnie standardowo tesciowa wkur..juz od 2 tygdniu u niej nie bywam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar--gerita, bardzo ci wspolczuje a jednoczesnie cie rozumiem u mnie relacje z tesciami tez nie najlepsze-- dlatego tez miedzyinnymi wyjechalismy bo nie moglabym zniesc mieszkania z nimi. Oczuywiscie dla swego syna to oni zycie cale juz ulozyli, mial byc slub i od razu zamieszkanie z nimi tez na gorze a my i tak zrobilismy swoje. A i oczywiscie co bym nie powiedziala i zrobila to wszystko jest zle a wiec nic juz nie mowie i nie robie to tez zle a i obsmarowali mnie niezle cala rodziana juz wie jaka to ja jestem nie dobra - niestety ludzi starszej daty juz nie zmienisz trzeba zaakceptowac i nie przejmowac sie. Na poczatku to sie strasznie denerwowalam a teraz to mam gdzies zwlaszcza ze jestesmy tak daleko. Mar -- geritko nie denerwuj sie zwlaszcza w twoim stanie !!!!!!!! trzymajcie sie dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko - dziękuję Ci za miłe słowa,. ten typ to strasznie ciężki gatunek. Próbuję już olewać, śmiać się w duchu, jednym uchem wpuszczać i drugim wypuszczać ale on ma coś takiego w sobie,że mnie strasznie drażni i od razu serce mi podskakuje z nerwów na tego deb........ teściowa jest ok, chociaż czasem też mnie dobija ale to już ujdzie jakoś w tłumie ale teść!! rany nawet nie zdawałąm sobie sprawyże facet może tak się wtrącać w sprawy młodych on po prostu chciałąby wszystko wiedzieć : co, gdzie , kiedy? a po co??? no hhu no szlak człowieka może trafić. co z tego,że mamy górę dla siebie jak włązi do nas bez pukania, tłumaczenie nic nie daje , teraz to drzwi otwarte mam bo nie chcę się wkurzać po praz kolejny, zobaczymy jak będzie z tymi drzwiami na przedpokoju,. człowiek nie daje żyć po swojemu tylko musi swoje 3 grosze wtrącić - po co? przecież nikt go o zdanie nie pytał,. mam nadzieję,że rzuciłąm na niego klątwę!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktorio80 ------ dobrze zrobiłaś,że uciekłaś masz teraz święty spokój. my niestety nie uciekniemy szybko - jeżeli wogóle uciekniemy. będę musiałą zacisnąć zęby i olewac totalnie tego popiep..........dupka, a jak kiedy mi nerwów zbraknie to powiem ze dwa zdania dobitnie , a niech się obrazi i mnie nie lubi zwiasa mi jego sympatia. sorki,że tak się rozpisałam ale lżej mi na sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vichy kup Calcium musujące i do łóżka.Kobiety w ciaży mogą spokojnie to pić.Albo \"vibovit mama\" mozesz sobie kupić. Ja o mojej teściowej sie nie wypowiadam,bo nie chce sie denerwować ;-) Za każdym razem jak tam jesteśmy to słysze jakie to nasze dziecko jest grube,a ma 11kg i 81cm,czyli idealnie. Męża siostra z mężem i 3 miesiace starszą od naszego Daniela córeczką mieszkają z nimi.Tamta wnuczka jest najwspanialsza i najpiekniejsza.Tego,że ona jest naprawde gruba,zresztą jak oni wszyscy,to tego nie widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie dziwnie ciążowo i jestem prawie przekonana,ze sie udało.Czuje sie identycznie jak w pierwszej ciąży.Od paru dni tak mnie sutki bolą,że sie dotknąć nie moge.Wogóle czuje sie tak jakoś inaczej.Troche to dziwne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle mam nadzieje ze bedziesz nastepna:) trzymam kciuki ja mam mezusia przy sobie i zaraz idziemy do kina na Sztuczki:) co do kontaktów z tesciami to super bo sa 210 km odemnie:):):):) widzimy sie raz na 3 miesiace wiec sie bardzo kochmy:):):: hahahahahah dziewczynki miłego weekendu i owocnych staranek u mnie to wszystko ttak popie......rdzelone ze masakra!!!!!!! wiec ten miesiac chyba nic z tego:( a ten cykl oj ciekawe kiedy sie skonczy:( aiktoria nie ma jak to uciec od tesciów:):)margerita jakoś musisz to przezyc wyjscia nie masz za bardzo ! jak to mówia teściowie to tez ludzie chociaz mozna w to powiatpiewac czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki moje kochane🌼 buziaczki dla Was wkoncu znalazłam chwilke i moge Wam coś tu naskrobać widzeże zeszło na temat teściow więc i ja się wypowiem mar---gerita 😘 kochana ja mam taką samą sytuacja jak Ty.Kochana u mnie też teściu jest ten \"gorszy\". on na szwystkim się zna i wszystkich poucza a nie daj Boze nie zrob po jego mysli to temat na miesiąc.kochana ile ja nocy przepłakałam przez tego skubańca wkoncu walnęłam pięscią w stół i powiedziałam \"koniec\".moja tesciowa zawsze mi wypominała ze jestem pyskata więc wkoncu wykorzystałam to.kochane zrobiłam porządek z tesciem i tesciową.nie poszło tak łatwo bo oni należa do osób ktore nie poddają sie tak łatwo ale wojne stoczyłam.powiedziałam ,że rządzić mogą sobie u siebie w domu a ja nie zycze sobie tego.chcieli ingerować w nasz związek i mieć swoje ostatnie zdanie.teraz jestem tą zła synową i powiem Wam ze mam to głęboko w du***e.tesciu należy do osób wscibskich i tupeciarzy.zostawiając korespondencje na stoliku on pierwszy wciskał nos.dziewczyny wkoncu ja się zrobiłam złośliwa.kiedyś przed ich zapowiedzianą wizytą zostawiłam na komodzie(celowo) koperte a w niej karteczke\"tylko cham czyta cudzą korespondencje\" kochane wystarczyło ze wyszłam do toalety.tesciu moj napewno to przeczytał bo koperta nie była odstawiona na swoje miejsce to raz a dwa tesciu szybko sie zwinął do domu.takich przypadkow było duzo.za duzo zeby je opisywać. a co do tesciowej to jest łagodniejsza od tescia ale też idealna nie jest.i tu chciałabym przybić pione z Michelle .kochana moi teście też olewają moje dziecko a faworyzują dzieci od corki.wyraźnie to pokazują.kochane i powiem Wam ,że niech tylko moje dziecko dorośnie i bedzie na tyle duze ze zrozumie to ja jej opowiem jak zawsze była traktowana i olewana.ona ich bardzo kocha a oni ją traktują jakby sroce spod ogona uciekła.to jest przykre.mnie nie muszą tolerowac bo ja obca dla nich jestem ale mała jest ich wnuczką i dlatego mi przykro. a tak odskakując od tego tematu to u mnie dzisiaj pokazał sie gęsty przeźroczyty sluz..kochane powiedzcie mi co jest grane bo ja juz nie wiem nic.rece mi opadają,chyba nie potrafie obserwować samej siebie 😘 kochen kirczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle 20 pażdziernika zaczeła mi się @ i skonczyła sie po trzech dniach.wczesniej miała rozne przerwy między @.cykle nawet 43 dniowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może teraz też sie szykuje taki długi cykl i dopiero teraz masz owu,bo śluz chyba na to wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle oj chciałabym zeby były u mnie dni płodne. kochane śpicie juz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane dziewczynki :-) o pierwsza dzisiaj pisze wow! Fisia taki sluz swiadczy o dniach płodnych lub owulacji. Mam nadzieje ze w nocy cos zaszalalas :-D u mnie byla wczoraj przerwa. Dzis imieniny Marcina wiec seksik jutro rano sie dopiero zapowiada. Dzis temperatura 36.4 wynika ze jestem kobieta ozieblam ale to nie prawda. Milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwian 29
hej dziewczyny wczoraj bylam na imprezie i troszkę wypilam :) Moj mąż też się popisal ale bylo fajnie.... Widzę, że dzisiaj coś cicho tutaj :( Co porabiacie pewnie sobotnie porzadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj pustki na naszym topiczku :(:(:( Fisia i reszta gdzie jestescie??? Prosze sie zameldowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×