Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

nio tak kierownika nie ma a ja na kafe:) musze zrobic 2 oferty i zajac sie dłuznikami( bleeee oj dziewczynki u mnie dzisiaj sluz biały i jakos go duzo mam juz 2 wkładke:( rano 36.9 cóz zobaczymy co dalej ten cykl pokaze!!!!!! ja tez nic z tego nie wiem!! smiałam sie do meza ze w sumie to najchetniej bym zaciazyła na wiosne i pojezdziła na nartach jeszcze ! i mam nadzieje ze pojezdze:):) bo jakos sie napaliłam stasznie! chociaz ciaza cieszyła bym sie bardziej:):):) zmykam bo mnie jeszcze zwolnia-hahahaah herbatka nasze organizmy sa niezrozumiałe!! wystarczy wyjazd , stres z juz niec nie jest normale:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia B. a jak dotknac\"czubka\" pochwy:O ja nigdy nie poczulam czegos takiego:O 😭 chyba jestem jakas niedoswiadczona😠 Harbatka tez bym chciala zeby ciaza byla na zamowienie:P a zmiala klimatu napewno ma duzy wplyw na cykl wiec nie trzeba sie dziwic. validos pracuj pracuj kochana:P nie zartuje oszczedzaj sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop! a gdziez podziala sie nasza tabelka? sama juz nie wiem ktora zaciazyla a ktora jeszcze nie ;) takie tu tempo ze nie moge swojej ostatniej wypowiedzi znalesc. Ej znow sie kloce sz mężem, zaczyna byc tak jak przed ślubem. Dalej nie ma tej obraczki (dopiero ma w piatek odebrac) i szlag mnie z tego powodu trafia ;( czuje sie jakbym miala kawalera a nie męża. Pisalam ze zgubil obraczke w naszej podrozy poslubnej? ;( swintuch jeden ;( Druga sprawa to ze sie zorientowalam ze na slubie moj mąż mial skarpetki ecru..zalamalam sie poprostu, na zdjeciach tego nie widac, gorzej bedzie z kamera. Jestem przerazana! tak sie staralam aby ubral sie elegancko, wybralam mu prawie wszystko! o jedym nie pomyslalam, i efekt taki ze ubral sobie jasne skarpetki.;) ogolnie w calym stoju nie wyglada to fatalnie, ale na zdjeciach sie rzuca.\\ech, zostaje tylko czekac i miec nadzieje ze jakos to wyszlo. niezle, jestem miesiac mezatka a juz sie skarze na męza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia B.
Dziubaku źle się wyrazilam,chodziło mi o to,że nie mogę wyczuc czy szyjak macicy już się otworzyła ,cholera nie mogę dosięgnąć :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu -- tak bywa z tą szyjką, pojawia się i znika ;) Avionion -- wyluzuj :D będzie dobrze. Dobre z tymi skarpetkami :D :D :D :D :D. Ale jakie będziecie mieć wspomnienia za parę lat z tymi skarpetkami ! Ja mojemu też muszę mówić jak ma się ubrać, on kompletnie do tego nie przywiązuje wagi. Na szczęście ma tylko ciemne skarpetki ;) Słuchajcie, mąż mi już przytył ! zaokrąglił się na buzi i klata jakaś większa. Nieźle, a to dopiero pierwszy miesiąc ;) Nie wiem, gdzie tabelka nie umiem jej \"przekleić.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL 🌻Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata .....4 cykl 🌻Gosia .......21 ....Łańcut............................7 cykl 🌻Dziubassek.21.....Trójmiasto.......................2 cykl 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -.........................5 cykl 🌻Michelle......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok....1 cykl 🌻Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata........ciąża 🌻Vichy ........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ........ciąża 🌻Wiktoria1980.27....USA...............................3 cykl 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa......................ciąża 🌻Harbatka ....28.....Warszawa......................ciąża 🌻Maliwina29...29........................................2 cykl 🌻Dafodilek ....27......Wrocław........................2 cykl 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie...................ciąża 🌻Wiktoria80..27..................................... 🌻Avinion.......29.....Kraków..........................1 cykl 🌻Melusia80....28.........................................1 cykl 🌻Basiunia*......28.......śląsk.....Szymon 4 lata....... 🌻Poli..............28.....opolskie................... 🌻Małgosia B....28.........................................1cykl Avinion to zadna nowosc klotnia po slubie hehe;) u nas to norma:) Małgosia aaaha juz rozumiem;) Harbatka maz tyje bo jest z toba w ciazy;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka mój przez rek przytył 4 cm w pasie:( wrrrrr aha amm pytanie jak wiecie zaczełam sie macac:) i wyczyłam dzisiaj na macicy guzek mały:( co to moze byc!! śluz gesty biały i rano 36.9!!ja juz nic nie wiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Validos to napewno nic powaznego ale jesli nie jestes w stanie sama okreslic co o jest to moze idz do gina na porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym żeby mój K. się troszkę \"zaokrąglił\", taki szczupaczek z niego szczuplutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macała, macał i wymacała ;) pryszczek Ci się zrobił może ? Obserwuj, czy nie zniknie za parę dni samo. To byłoby niepokojące jakby zaczęło rosnąć, ale ginowi zawsze możesz powiedzieć. Dla spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak sobie cos wymacam to niepokoje sie w kolko i wymyslam sobie 100 roznych chorob i rozne tragiczne scenariusze no i macam i macam :O jak by to nie brzmiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale martwienie się nic nie da kochane, ani nadmierne macanie. Przecież nasze wnętrzości są tak zbudowane, że czasami czuć jakąś nierówność, zmarszczkę, górkę, dołek, guzek, i in. w 99 % nie oznacza to niczego złego. Przecież często bywamy u ginów, nie? Oni na pierwszy rzut oka wiedzą czy coś wymaga dalszego zbadania czy nie. Poza tym robimy cytologię - a to daje nam pewność , że wszystko jest OK. Koniec wywodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szyjce chyba na koncu!! w sumie to od 5 dni prowazde obserwace wiec ciezko strwierdzic! moze to zamkniecie bo na to po tem wychodzi przeszłam owulacje!!! wrrrrrrrrrrrrr ja zwariuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ginekologa byłam 2 miesiace temu! a to zgrubienie od wczoraj mam! wczesniej nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku -- no to napewno szyjeczka się otwiera, ja też mam jakiegoś pipka na szyjce, nie zawsze dołek. Raz jest, raz znika. Takie miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka:( cóz zobaczymy co to bedzie dalej!!!!z tym wszytskim wg mnie sie zamkneła!! a ten \"pypec bede obserwowac co dalej i temperature !!! a sluz bardzo gesty i biały! i jakos duzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! napiszcie mi raz jeszcze jak to jest z tym testem ciazowym robionym PRZED okresem?? to cos wykaze? po jakim czasie od domniemanego zaplodnienia mozna go wykonac? i jaki na przyklad? Pre test? odpiszcie bo chyba sie skusze i sobie zrobie.Udzielilo mi sie Wasze zaangazowanie ;) i chec wyprzedzenia natury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja zwariuje nie dosc ,ze glowa mi peka to jeszcze moja muszelka sie ciagle slini:O Validos ja tez tak mam jak ty ... zaraz ide do domu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 dzien mija. 26.10 byl okres. Kolo 3-5.11 byl sluz plodny i przytulanki co dwa dni. Chyba juz cos by wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam w 25 dc czuły test i jeszcze nic nie było.. więc na dwoje babka wróżyła. Ale zrób - uspokoisz się jak nie wyjdzie, a jak wyjdzie będziesz happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinion chyba jednak za wczesnie na test bo moze byc nie wiarygodny:O poczekaj do spodziewanej @ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym radziała zaczekać z testen chociaż też mnie już korci :-) U mnie 26dc.Ciekawe ile czasu ma zamiar ten cykl trwać,oby ładnych pare miesięcy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dziwewczynki, oj sie rozmachalyscie dzisiaj :) ale to dobrze przynajmnie sie nie nudze czytajac a i patrze ze niektore z was badaja szyjke macicy dziewczyny my niedlugo to jakimis ekspertami w dziedzinie poczecia dzidzi zostaniemy:)) ja sobie dalam na luz i staram sie nie myslec o ciazy ---cholernie ciezko no ale sie nie badam i tem tez jeszcze nie mierze ( planuje od nastepnego cyklu jak cos ) a te czekanie jest jak najbardziej dobijajace jestem w 27 dc a ze cykle mam dlugie (31 33) to i jeszcze sobie poczekam. Ostanio zauwazylam ze piersi jakby staly sie pelniejsze i czasami bola szegolnie wieczoerem ale m mowi ze sa takie same i to moja wyobraznia ehh sama nie wiem buziczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczulszy z apteki jaki miałam to 25mIU-ml Wolałabym jakiś płytkowy albo kasetkowy,bo nie zgubi sie,a po Danielu oba sobie schowałam do pudełeczka i czasem oglądam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×