Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Avinion mnie przy córce w drugim cyklu wyszło:D:D kochana to nie takie proste jak powiedział moj lekarz i pobawic się trza troche ide laski cos upichcić bo moj wraca a ja zero obiadu.tzn zupa Marty jest ale on woli mięcho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swoim przed slubem wedrowalismy miedzy dwa domu dwa dni u mnie dwa u niego ale na poczatku nocki tylko u niego bo moj dziadek(z ktorym obecnie mieszkamy) jest staroswiecki i uwazal,ze spanie ze soba przed slubem to jakies dziwne i zreszta \"co sasiedzi powiedza\" mniw to gówno obchodzilo i tym bardziej bylo mi zle ale w koncu powolutku przemycalam m. do siebie i tak zostalo, wzielismy slub i mam swiety spokoj:) choc nie powiem,ze czasem brakuje mi tych wedrowek z tobołami, bylo troche weselej a teraz nudaaaa... ja spadam na chatke, buziaki,papa🖐️ Fisia ty tez chinka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia super są zdjęcia Anne Gades.ja dwa lata temu miałam kalendarz który wydała razem z Celine Dion.super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moj chłop mieszka tylko z ojcem. Mam z nim bardzo dobre stosunki. On sie nie wpieprza w nasze sprawy i nie sadze by taki byl, ale teściu ma swoją kobietę i prawdopodobnie jak my zamieszkamy razem on wyprowadzi sie do niej, takze bedziemy mieszkać sami. I dobrze... Chce sie wyprowadzic tylko nie wiem jak to zrobic. Tak po prostu zrobic z taktem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Gosiu nie wesoło masz.Ja nie wiem co bym zrobiła zeby \"wilk syty i owaca cała\" było moja rodzina pokochała mojego m. od poczatku.a czy mnie tak jego rodzina pokochała to nie wiem chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu jakies pieprzone owaca mi wyszło zamiast owaca dziubassek to Twoja sprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie wiem Gosiu co zrobić w tej sytuacji.Może Twój ukochany powinien przejąć pałęczkę i pogadać z ojcem co o tym sądzi.Wspólnego mieszkania nie masz się co bać,to jest coś cudownego.Wiadomo,że trzeba się docierać,ale ma to swoje uroki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu -- no to masz dobrą sytuację :) jeśli chodzi o teścia. Wiesz, może spróbuj np. zapowiedzieć w rodzinie, że od 01.01.2008 mieszkacie razem i już. Będą mieli czas aby przywyknąć do tego a jednocześnie rozładuje się sytuacja u Ciebie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie cio? fajne jestescie! ;) ciagle korci mnie aby tu zaglądnąc i ciesze sie jak widze ze jest nowy wpisik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie żartuj, zaczerwienię się .... ;D brzusio mnie delikatnie pobolewa.. pewnie coś się rozciąga.. dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo:) ja juz w domku, teraz do sprzatania,prania i gotowania Gosia;)nie masz sie co bac , sprawdzisz sie jako gosposia domowa:P ja jestem straszna niezdara a jakos sobie radze:) Fisia kochen❤️ jasne,ze przezemnie chinski jest zarazliwy hahahaha:D Avinion a pewnie,ze u nas fajnie:) bo kobietki tu sa kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ;) ja mam juz lepszy humor bo wychodze juz z pracy ;) dzis moge wyjsc punktualnie bo nie ma szefostwa. Jak jest siedze po godzinach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinion wolałam \"kurde no\" hehe pewnie,ze idz a co cie beda wykorzystywac! Harbatka juz idziesz? to do juter, buzka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia* nie chce straszyć,ale to jaki naprawde Twój \"teściu\" jest poznasz dopiero po ślubie bądź jak sie dziecko pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce mi się wyć!!!!!!!!!!Zaplanowałam na dzisiaj sex,a mój mąż ze mnie wyszedł na koniec!!!Załamałam się :( :(:( nie pokażę mu jak bardzo jest mi źle,ale wierzcie mi łzy same płyną mi po twarzy.Ledwo widzę co piszę :( Jutro napisze wam szczegóły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle ja wiem o tym, ale teściu sie wtedy wyprowadzi do swojej kobiety. Takze nie bedzie sie wpieprzal. Musimy wkoncu dojść do jakiegoś porozumienia. Albo w jedna albo w druga. Albo żyjemy ze sobą albo sie rozchodzimy bo tak zyc sie nie da gdy moi rodzice ciagle buntują mnie przeciwko Marcinowi mam tego dosyć naprawde. To jest bardzo dluga historia dlaczego rodzice nie akceptują Marcina. Zaraz Jade na staranka. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytalam. Małgosiu to co mu odwalilo moze sie zapomniał? Ja bym mu zwróciła uwagę. Przeciez możecie powtórzyć w nocy lub rano. Nie smutaj sie bo dzidzi bedzie beksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu główka do góry.Wiem co czujesz.Zanim zaczelismy sie starać to o tym rozmawialiśmy wcześniej.Stwierdziliśmy,że nie ma na co czekać i zaczniemy odrazu.Chłop mi jednak stchurzył.Odwróciłam sie i ryczałam jak głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia niech wie jak sie czujesz! poco ukrywac i sie smucic po katach?? Gosia milego starania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgosiu wiem co czujesz!!:( ja jak mój nie moze przyjechac bo pracuje w katowicach a akurat sa te dni to zła jestem jak osa ! jak tu miec dziecko bez faceta!!!!!!!! ja po wywiadówce!! oj ten okres dojrzewania!! masakra wole pieluchy!!! zmykam! do wanny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu --- jak robiłam test to cała się trzęsłam ale to z pierwszym razem. Przykro mi,że jesteś wkurzona na swojego - trzymaj się jutro będzie lepiej. fisiu - kondolencje z powodu dziadka, no niestety tak już jest na tym świecie,że ludzie rodzą się i umierają. Czas leczy rany z biegiem czasu poukładasz sobie to wszystko, strasznie mi przykro z tego powodu muszisz to przeżyć innego wyjścia nie ma. powiedzcie mi kochane dziewczynki co mam robić ::: nadal problem z teściem już nie moge kur.........nie mogę z tym hu.........jednym jeb...... co za bezmózg to . Fuczy się od kilku dni na coś - nie obchodzi mnie na co niech se ma pretensje do całego świata. Powiedzcie co mam robić jak on nie puka do drzwi???? wstawiliśmy drzwi na górze niestety w nie nie puka, wcześniej też nie pukał do pokoju nawet jak go mąż kilka razy prosił , ja już nie mam siły jednak dobre maniery obowiązują wszędzie prawda? co z tego,że to jego dom??? doradźcie czy ja mam wkońcu zareagować skoro nie słucha mojego męża? czy bez słowa zaknąć drzwi na klucz? - mamy zamek, pomóżcie dziewczyny bo znó nerwy mnie ponoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×