Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

malgosiu to jest jedyne miejcs gdzie mnie zawsze ktos wylucha i podtrzyma na duchu a poza tym nie chce tego trzymac w sobie jak to przeleje na forum to mi choc troszke lzej smuce sie razem z toba malgosiu - postaraj sie porozmawiac z m wiem ze to sa delikatne sprawy i na pewno jemu tez nie jest za latwo czasami tak jest ze facety mowi co innego a w srodku mysli inaczej ale nie chce sie do tedo przyznac ( ich meski ego )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze uciekac teraz zostawie wiadomosc dla ciebie poznym wieczorkiem , trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu do tej pory sądziłam,że chce bo przestaliśmy się zabepieczac,a w chwili gdy mialam największe prawdopodobieństwo zajścia on wyszedł.Smutno mi,ale pozbieram się.Nie chcę go do niczego zmuszać tylko niepotrzebnie robił mi złudne nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu nie smuć się.U mnie przekonanie partnera trwało 2 lata ale w końcu zrozumiał,że to już czas.Ile razy liczyłam na cud,że jakiś żywotny plemniczek zdąży do jajeczka!Były prośby,rozstania,ciche dni-i tylko jeden powód tego wszystkiego:brak zgody mojego partnera na dziecko.Ale udało się-teraz czeka z niecierpliwością na dwie kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za dobre słowo.Już was przestaję dołować swoimi problemami :).Wy nie możecie się stresować i denerwować-musicie dbać i pielęgnować jajeczka ;-) Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na przerywanym 4 lata i nie zaszłam,ile razy łudziłam się,że sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habatka
Małgosiu -- rozmawiałaś z nim o tym? Mój kilka lat dorastał do decyzji o bobo, od totalnego sprzeciwu po zachwyt... tak to już jest. Mało dziś piszę, zjadłam obiad, ale znów mnie mdli... oj. Do lekarza idę na 17.40. Opowiem jutro jak poszło. Przykro mi, że u Was @ przychodzą :( a kysz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie się cieszę,że trafiłam na ten topik!Można normalnie pogdać.Moje koleżanki albo są mamami od wielu lat i dobijają mnie pytaniami kiedy moja kolej albo opowieściami o upośledzonych dzieciach starszych matek!Inne z kolei nie mają facetów,więc skupione są na karierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria o co chodzi z ta temperatura? Małgosiu rozmowa jest nie zbędna z mężem. On nie moze sobie zalewac kiedy mu sie podoba i kiedy ma taki kaprys albo jest mu tak dobrze ze szkoda sobie przerywać. Pogadaj z nim jasno i konkretnie. Faceci Lubią konkrety, ale broń boże nie staraj sie wrobic bo bedzie mial ci to za zle i bedzie wypominał przy kłótniach. Nie rob mu świństwa. Porozmawiaj z nim. Powiedz mu ze bardzo potrzebujesz dziecka ze jestes gotowa i juz jest czas. Rozmowa i jeszcze raz rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Harbatko :-D trzymam kciuki za wizytę u gina. Zycze potwierdzenia i zdrowej ciazy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mają rację-On też powinien chcieć.A jak zechce yo już będzie z górki!Coś mnie pobolewają jajniki-mam nadzieję,że to nie wstrętna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu czy mam mierzyc ta tempke ? im bardziej sie nakrecam tym wieksze rozczarowanie wstretne mam w miare reguralne: 18 maj 16 czerwiec 16 lipiec 16 sierpien 15 wrzesien 17 pazdziernik 15 listopad kutanka byly 30 10 i 2 11 a wiec teoretycznie w dni plodne a jednak dostalam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria ja caly czas was namawiam na mierzenie temperatury. Teraz jak ci sie @ skonczy to zacznij sie mierzyć i obserwować. Na stronie 68 napisałam jak mierzyć temperature. Jesli czegoś nie rozumiesz to sprostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria Współżycie bylo 30.10 i 2.11 tylko w te dwa dni? O to chodzi kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu podalam tylko w okresie plodnym a bylo wiecej :) agi37 od 3 miesiecy czyli to bedzie moj czwarty cykl staranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria rozumie. Pamiętaj ze do ciazy nalezy sie przygotować. 3 miesiace przed zajściem w ciążę powinno brać sie kwas foliowy (1 tabletka na dobę) i pozniej przez cala ciążę i podczas karmienia. On zapobiega różnym schorzenia płodu w 75%. Powinnas wyleczyć sobie wszystkie zeby gdyż w ciazy bardzo sie psują. Pamiętaj ze dni płodne to nie owulacja. Dni płodne da sie mniej wiecej wyliczyć a owulacji nie, gdyż to ruchoma kwestia przesuwa sie. Chyba zacznę studiować ginekologie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może będzie prezent świąteczny?U mnie chyba też w tym mies. będzie lipa,więc wiem co czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi nie wiem, ja trafiłam w znakomity czas ale tez mi sie wydaje ze u mnie tez beda z tego bułki :-( to jest moj pierwszy cykl od sierpnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia my razem będziemy się cieszyć lub smucić-ja ostatnią miałam 25.10 a ew.owulkę 7 lub 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dodam,że byłam u gina 5 i powiedziała mi,że owulka będzie niebawem a staranka były 4,9 i 11,więc mogę się nie załapać-podobnie jak Ty,nie mieszkam z moim chłopem i nie zawsze można się wstrzelić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kochaliśmy sie 11 i 13 czyli super czas ale boje sie ze nie laplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już 12 miałam zamkniętą szyjkę na głucho,więc na pewno miałam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co dziewczyny w grudniu zaciazamy ? gosiu kwas foliowy biore juz 3 miesiac, zeby tez mam wyleczone, zrobilam tez podtawowe badania i wszystko teoretycznie jest w porzadku a w praktyce trzeba walczyc o dzidzie oj cos czuje jak ze mnie ten wirusek wyjdzie to i mi sie nastroj poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×