Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gość
Witajcie! Ale sie tu dzieje :) Mnie jutro czekają badania bo w sobotę wizyta u gina i to już prawie 8tc będzie :) Może już będzie coś widać więcej 🌼 Kurde no GRATULUJE! W sumie nie mogło być inaczej :) ja też mężowi zostawiłam wiadomość w domu ze ślicznymi skarpeteczkami mikroskopijnych rozmiarów i wynikiem testu :) Twój mąż na pewno będzie bardzo szczęśliwy! 😘 Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąśnie Kurde No ja też GRATULUJĘ bardzo, ale mąż będzie miał prezent fantastyczny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem cala w nerwach i w ogole:O napisze wam o co chodzi jak sie sprawa rozwiaze trzymajcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ;) zwlaszcza ze ppdejrzewa ze mam przed nim tajemnice a tego on baaardzo nie lubi;) wyrwalam mu wczoraj z reki swoj telefon bo balam sie ze przeczyta sms jaki wyslalam do kolezanki. A ona jeszcze potem zadzwnonila, musialam ja splawic ze NIE MOGE TERAZ GADAC! coz, tyrkne do niej dzis. ech, sama jestem ciekawa co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Oj bidulki chorowitki, współczuję bardzo. Ale poleżycie i będzie dobrze. U mnie szefowa chodzi zasmarkana, tylko czekam jak mnie zarazi :/ Sylwuś -- co do spodenków to chyba takie podwyższone są praktyczniejsze i na dłużej Ci starczą (tzn. do końca ciąży). Kuzynka ma takie z wąskim pasem i niestety już spadają (4 miesiąc). Kupiłam jedne sama, a dwie szt dostałam. Też myślałam o kupnie na allegro, ale lepiej jest przedtem przymierzyć się do różnego typu spodenków. Kurde no -- :D :D :D :D, przecież to normalne, że ludzie się pobierają i zachodzą w ciążę ;) przejdzie Ci! Dziubasku -- nie nerwuj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyn dzieki;) mam prosbe: czy mozecie mi dac linka do zdjec poszczegolnych etapow rozwoju zarodka? szukam ale znajduje tylko opisy, fotek nie ma ;( a chcialabym zobaczyc jak to sie tam w brzusiu uklada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku co to za tajemnica:) ja juz w pracy walcze od rana z papierami!!!!! maz nie wiadomo czy bedzie bo w pracy dowalili mu roboty! chorowitku:) zdrówka duzo!!!! agitalku czekam na sms-a z wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!Jeszcze raz gratulacje dla kurde no!!!Podziwiam Cię,że nie pisnęłaś mężowi o dzidzi...Zdrówka życzę wszystkim chorowitkom!U mnie 13dc,więc staranka idą pełną parą.Po wiesołku troszkę lepszy śluz-polecam.Gosiu mierzę tempkę,nawet jak idę na popołudnie to budzę się o 7 i termometr do środka!Na razie tempka 36,4-36,6,owulki jeszcze nie było,myślę,że będzie jutro,bo dziś miałam 36,4,pewno jutro lub pojutrze będzie skok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki:D Witam wszystkie zaciążone.Te które zaciążą.chore i zdrowe:P:P:P Kurde no raz jeszcze GRATULACJE!!!! uważaj kochana,żeby mąż się o dziecku nie dowiedział od koleżanki bo będzie miał pretensje i słusznie. Dziubassek kochen masz jakiś problemik???? kochana dasz rade u mnie laski mały problem z netem wrrrr ale już oki. na nasza klasa siedze sobie bo mam teraz kontakt z ludziskami których daaawno nie widziałam:D Koug dzięki za dopisanie mnie do znajomych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka co do naszej klasy polecam wizyty miedzy 4-6:) rano hahahaha mnie tez doprowadza do szału!!! ale cóz sporo osób odnalazłam;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Kurde no GRATULUJE jeszcze raz :) gluptasku wybij sobie teraz cyste z glowy :P i ciesz sie ciaza :) Podziwiam Cie naprawde ze nic M nie powiedzialas :) ja bym nie wytrzymala chyba. I nie stresuj sie jak to powiedziec rodzinie wszyscy uciesza sie razem z Toba :) Agi skoro tempka waha sie od 36.4 do 36.6 to owu jeszcze nie bylo. Nie boj nic przyjdzie na pewno. Ale dzialaj ostro :) Ja obralam nowy patent na zajscie w ciaze :) nie wiem jak wytrzymam ale postaram pościć ze starankami do dni najwiekszej plodnosci ;) ale chyba nie dam rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi:) ja tez póki co 36.5 wiec czekam!! a raczej mam nadzieje ze trafie z wizyta meza!! co do wiesiołka to jeszcze nie odczuwam róznicy ale zobaczymy!! moze jeszcze nie czas na piekny:) śliski hahahaha moze czeka na mężą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mnie trochę martwi,to to,że chłop mi się trochę buntuje.Mówi,że czuje się jak reproduktor,że ja nie potrafię podejść do tego spontanicznie,tylko wyznaczam dni kiedy muszą być staranka...W zeszłym miesiącu ominęliśmy te najwazniejsze dni,to teraz dmucham na zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie dziewczynki odpuściłam w tym miesiącu samoobserwacje itp.zobaczymy może na ślepo trafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak o jest z tym sluzem :O przeciez nie bada sie sluzu do 24 h po stosunku a ja uprawiam sex co drugi dzien wiec nie mam okazji go sprawdzic :D Co do Wieśniaka to tez zazywam, czuej roznice szczegolnie podczas kutanka hihihi nie potrzeba gry wstepnej :D:D:D alez jestem zbereźna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lekarka mi mowila ze narazie nie ma co mezowi mowic, to za malenkie. Mowila by poczekac ze 2 tygdonie do USG ale ja chyba tyle az nie wytrzymam ;p ps. malenskich skarpeteczek szukalam po calym miescie i NIE BYLO! male buciki tez wysprzedane, cudem udalo mi sie jakis znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo staranek ;) \"Podlewanie ziarenka\" robi się coraz przyjemniejsze :D :D :D Wyczytałam, że małe ma w 9 tc już 3 cm :) Trochę Wam zazdroszę, może się odrobinkę pospieszylismy z ciążą. Najfajniej właśnie zajść przed Gwiazdką i mieć super prezent pod choinkę. A tak, to u mnie już wszyscy wiedzą.. nie będzie szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no napisz mu jeszcze karteczke GRATULACJE TATUSIU np \" Chciaclam Panu oznajmic ze Panska zona spodziewa sie dziecka\" Jak ja zajde w ciaze to wiem jak powiadomie mojejgo chlopa napisze mu smsa jak zawsze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no -- co ta lekarka opowiada, mężowi nie mówić ??? przecież musi wiedzieć !! najlepiej od razu. Razem przez ciążę się przechodzi nie? Ja bym się obraziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu własnie jak tu po kutanku wiedziec czy sluz jest taki jak pwinien!!! w sumie u mnie raczej wilgotno:) hahahahahahahahah wiec kto wie czy wiesiołek nie dziala!! fisiu pewnie jak sobie odpucisz to zaciazysz!:) ale my tez musimy wykonac plan A:) cóz moze gwaizdka okaze sie łaskawa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja mojemu napisze ze chciałam mu oznajmic ze bedzie tatą bo ojciec nieznany! tak rzadko bywał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka czesc kochen :) hihihih a Ty powiedzilas swojemu ze jestes w ciazy ??? WOW przeciez to zabronione jak mogals :D zartuje!!! Kurde no chce mu zrobic niespodziewajke na Mikolaja ale i tak to trzyma dlugo w tajemnicy :D ja bym zaraz wpaplala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie raczej niewypali ten prezent pod choinke:P ostatnią @miałam 27 listopada więc znając moje dłuuugie cykle następną @ dostane po świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a jak to jest z sexem w ciazy? mozna czy nie mozna? czy to wasze \"podlewanie ziarenka\" to walsnie sex?;) pytam bo nie wiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos to mierzenie tempki i obserwcja to jest troche meczace i wkurzajace, ale wiesz to jest jak nalog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no jesli lekarz nie widzi zadnych przeciwskazan (np szyjka sie obnizyla itp) to mozna jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no -- tak, \"podlewanie ziarenka\" to sexik w ciąży ;) na początku miałam opory, bo ciężko mi było się przestawić psychicznie i ciągle myślałam o kruszynce, żeby nie za głęboko, itd. Ale lekarz powiedział, że wolno i wszystko jest w porządku. Dopiero gdzieś od 2 tyg. smakuje mi sexik o wiele lepiej ;) :D rozluźniłam się i przyzwyczaiłam do nowej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidłowa ciąża nie jest żadnym przeciwwskazaniem do kontaktów seksualnych. U większości kobiet ciężarnych obserwuje sie pewną falistość potrzeb seksualnych. W pierwszych kilku miesiącach najczęściej spada zainteresowanie tą sferą życia intymnego, około połowy ciąży powraca zainteresowanie seksem, by pod koniec ciąży spaść ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×