Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Czesc Agi! Kochana wrzuc rozpiske temperatur to powiem Ci czy owulacja sie odbyła. 2 Tempki nic mi nie mówią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli twierdzisz ze owulacja byla dzisiaj to tempka do 3 dni powinna wzrosnąć, jesli wzrosnie to owulacja potwierdzona, ale nawet jak wzrosnie nie zaprzestawiaj pomiarów. Jeszcze zwróc uwagę na sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Mikołajki? U mnie jak narazie 3 dzień cyklu, mam nadzieję, że w starankach nie przeszkodzi mi żadna infekcja.....tak jak to było w zeszłym miesiącu.... Jeszcze 3 dni wolnego....:( Jak fajnie się sidziało w domku....podoba mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ale dzis dzien mialam:( cos mi sie zrobilo z oczkami bo na lewe nic nie widziala a pozniej zaczela mnie glowa bolec to pojechalam do przychodni i zbadali mi oczka i niby wszystko ok wiec potem do neurologa opukala mnie cala i nic wiec musze isc przeswietlic glowe:O ehh jak nie urok to sraczka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinus jak bys miala siedziec w domu kilka miesiecy to bys zwariowala! odpoczynek jest dobry ale na kilka dni no chybaze sie zle czujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek może za duzo siedzisz przed komputerem koleżanko, nie można.... Musisz sobie smarować oczy świetlikiem chociaż on pomaga na opuchnięte zmęczone powieki....ale jakieś kropelki pewnie sobie zapuszczasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka ale to cisnienie w oku babki mowily,ze to jakis skurcz nerwow? :O ja sie nie znam ale nie podobalo mi sie to:O ja tam twardo jak co wieczor BB:D Fisia kochen pewnie tez edzie ogladala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym mies mierzyłam tak od 16 dc i miałam 37,0.,śluz super,szyjka otwarta od 3 dni,zawsze jak mam owulkę to mam ten charakterystyczny ból i po 14 dniach @...Ale mam nadzieję,że tym razem nie będzie.Zawsze mam cykle bardzo regularne,od wielu lat min 28,max 32.W zeszłym mies tylko było dziwnie-mało śluzu i bardzo niewielkie pobolewanie jajnika.Chłop trochę wkurzony,bo mu powiedziałam,że jak zaskoczę,to pewno będzie dziewuszka-staranka przed owulacją,a dziś nie może do mnie podjechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hohoho jest tu jeszcze kto ? a wiec wrocilam z zakupkow sobie kupilam bluzki, sweterki zaraz bede przymierzac a i m 4 pary bokserek na mikolaja - mam nadzieje ze mu sie spodobaja. Chcialam perfumy ale zadne mi sie nie podobaly wlasnie wcinam slatke sledziowa fisiu jest pyszna - dziewczyny ja ja tak bede folgowac z jedzonkiem to i bez ciazy dddduuuuuuzzzzooooo przytyje. a jak wam mikolajki mijaja ? dobrze sie bawicie, fisiu jak wizytacja tesciow ? gosiu - dzieki za wszystko i tempke mierze i folik lykam i na naszym forum klikam - TO MOJ NALOG a i przynajmniej jedno zmartwienie z glowy --owulacja byla :):):) mysle ze sie wciagnelam a i zakupilam wiesolek na przyszly cykl mam nadzieje ze nie bede musiala go lykac nio ale nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ kto ma jutro weekend to ma....ja ide na noc,na dodatek musze wstac o 8 mej zeby mezusia do pracy odwiesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki🌼 tyle się napisałam i mi sie wykasowało wczorajszą wizytacje przeżyłam ale było ciężko oj ciężko. mam w rodzinie m. dwóch łobuzów którzy jak tylko przyjada do nas to zawsze coś popsują.najczęściej są to zabawki małej.Więc wczoraj też był płacz mojego dziecka i nerwy moje zszarpane.ahhh szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu niestety ale male dzieci sa niemozliwe! nie wiedza,ze robia zle no i wychodzi pozniej takie cos :O Kosc wspolczuje, ja sie ciesze bo wreszczcie sie wyspie?chociaz nie jestem taka pewna bo ide do fryzjerki w sobote na 10-ta a juz myslalam,ze pospie do 11-tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIUBASEK jakies ekstremalne zmieny sie pojawia na glowie ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w koncu musze kupic farbe ....bo pierwsze siwe wlosy wychodowalam,, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek ja dzieci kocham ale te doprowadzają mnie do furii A rodzice niestety nie reagują na ich zachowanie. Koug jaki kolorek walniesz na włoski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry my właśnie wybieramy się do przedszkola a potem dalszy cią remonciku-elektryk zawita w nasze progi, bo żeby wymienić głupie gniazdko trzeba elektryka wzywać, bo jak zrobi to ktoś bez uprawnień to w razie czego (jakiś pożar albo coś)ubezieczenie nie zostanie wypłacone właścicielowi domu.Normalnie obłęd i tak na wymianę 2 gniazdek czekałam 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosc rewolucje? raczej nie.. chociaz moze zetne na krotko , nie wiem ale balejaz obowiazkowo bo mam juz spore odrosty:O Fisia rozumiem cie:( ale moze powinnas zwrocic uwage rodzicom tych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam raz krutkie wlosy ale szybko odrosly,bo nie chcialo chodzic mi sie do fryzjera...znow mam za ramiona...gorszy problem ze grzywka zaczyna mi wpadac w oczy...chyba poprosze tesciowa zeby mi ja przyciela.....ha ha :) a kolor ewentualny to czekoladopodobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek zetniesz na krótko ???????? oj nie szkoda Ci będzie? co do rodziców to jak kamień w wode.tyle razy im mówilam,że jak tak dalej psuć będą to niestety ale będą musieli odkupić.Kochana bez efektu. wczoraj byłam na tyle beszczelna ,że wszystkie najlepsze zabawki pochowałam do szafy i zostawiłam tylko pluszaki i klocki.No ale w trakcie ich wizyty mikołaj przynióśł małej ten domek dla kuzycówk.Kochane jeszcze moja mała nie zdążyła domku obejżeć a drzwiczki były już złamane. Moja świnka morska pół nocy za szafą piszczała bo w takim szoku była.dali jej popalić.No ale przecież nie moge wszystkiego z domu wynosić jak oni przyjadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczynki.Obudziłam się wcześnie,mimo że idę na 15 do pracy,tak mi się nie chce...Gosiu temp skoczyła,tak jak podejrzewałam wczoraj była owulka-dziś 36,8.Teraz czekam na DWIE GRUBE KRECHY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kochane! Widzę, że mikołajki minęły ogólnie sympatycznie. U mnie cóż... dotychczasowe mdłości i wymioty to był PIKUŚ. Od 3 dni (początek 3 mies) jest po prostu tragedia !!! :( :( wczoraj dużo jeździliśmy, co powodowało odruchy średnio co 30 minut. Załatwiliśmy dużo spraw, m. in. dostałam nowy telefonik, byłam u doktora. I tu dałam ciała na całej linii, bo zapomniałam NIPu pracodawcy do zwolnienia !!!!!!!!!! załamka..... a miałabym zwolnienie do końca roku :( :( :( teraz muszę się znów umawiać na wizytę. Dobrze, że dziś piątek! Fisiu -- wściekłabym się normalnie jakby jakieś, za przeproszniem, bahory coś mi narozrabiały. A mój K. podwójnie, uuu wióry by latały. Na tym polega nowoczesne wychowanie, zero stresu dla dzieci, robią co chcą i nie wiedzą co jest złe - koszmar. Na szczęście są wyjątki. Wiesz, ja bym ich już nigdy nie zaprosiła ponownie. Dziubasku -- oj nie ścinaj na krótko... Agi -- powodzenia w starankach :) Demiluna -- abstarakcja z tymi gniazdkami... a protokół wymiany gniazdek dadzą? musisz mieć dowód, że to elektryk wymienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallidos27
witam dziwczynki KOSC ja juz dawno mam siwe włosy:( haahahh zafarbowane są wiec nie widac! mój maz distał awans :) i juz nie bedzie kirownikiem robót tylko całej nowej budowy!! strasznie sie ciesze tym ale niestety boje sie ze teraz to wogle nie bedzie w domu:( nie wiem czy sie cieszyc czy płakac:(:( dobrze ze jest piatek bo nie moge tu juz wysiedziec!!! agi:) wiec czekamy :) kolejna postawisz flaszeczke herbatka:) tulę Cie bardzo i mam nadzieje ze niedługo mina te mdłośći:) jak mówiłam połowe biore na siebie:) DAWAJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kobitki!Harbatko przyślij troszkę fluidków ciążowych,Validosku a Ty teraz też jesteś w trakcie staranek-do roboty jak mężuś przyjedzie!Mam wrażenie,że w tym mies się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholewcia tyle sie napisałam i mi wszystko się wykasowało wrrr Herbatko nie da sie ich nie zaprosić bo to siostrzeńcy mojego m. zwykła impra rodzinna a oni są validosku pogratulować męzowi awansu. Agi trzymam kciuki za dwie krechy Kochane wczoraj mieszkanie błyszczało a dzisiaj muszę sprzątać raz jeszcze bo bajzel mam jak nie wiem.Za rok poproszę rodzinke o przesyłanie prezentów pocztą hahahahaah(zartuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×