Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Koug z tym \"cofaniem się wojsk\" właśnie różnie bywa ale muszę wszystko zrobić, żeby dotarły tam gdzie trzeba!! :) Z nogami w gorze, wyobrażam sobie mojego męża.... Pomyśli, że już zupełnie zwariowałam....ale w sumie myślę, że jego u mnie już nic nie zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie zrobię świecę i pomogę \"mojemu wojsku\"....a co? Kiedyś robiłam świece, więc może nie zapomniałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale nie musisz mu się tłumaczyć - zawsze możesz go wygonic do łazienki :D Myslę że conajmniej 2 minuty tam zabawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiecy nie robilam ale m mi poduchy podkladal :):) - jak mu o poduchach powiedzialam to teraz po kazdym s podklada mi poduchy :):):):) i kaze lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najlepiej \"od tylca\" i tak z pupcia w gorze posiedziec jeszcze chwilke po stosunku? trzeba kombinowac a moze cos zaskutkuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o tylozgiecie. Nogi na ramionach faceta i od tylu to te pozycję gdyż penetracja jest najglebsza. Pozniej mozna z 15 minut polezec na brzuszku z poduszka pod pupa, a co do świecy to duzo czytałam ze jest dobra, ale przy przodozgięciu. Nie ja nie stosuje świecy bo chłop pomyśli ze całkiem zwariowałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, ja mam lekkie tylozgiecie, ale pozycja z nogami na ramiona faceta sprawia mi zawsze bardzo duzo ból. Moze to z innego powodu, nie wiem, dla mnie ta pozycion moze nie istniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! byłam w wypozyczani strojów ale wszystko duze:( przeciez ja taka mała nie jestem!!!!:( cóz co do pozycji to ja od tyłu uwiebiam:) haha póki co staam sie nie przesadzac i leze sobie jakies 15 min po poprostu!!! jakos jeszcze swiecy ie próbowałam a moze trzeba:):) jutro jade po prezenty dla brata dzieci::) oj i jakos leci!! ja to w tym cyklu to wogle nie wiem co sie dzieje wiec jakos sie nie nastawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze jest wiele kobiet ktore lubia od tylca:P hehe mysle,ze nie ma sie co mordowac:P ja tam bym poszla na latwizne bo leniuszek jestem;) dzis chyba tez nici ze staranek:O jestem zmeczona a m. jeszcze nie wrocil z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no ja rowniez należę do tych kobiet gdzie pozycję w ktorych penetracja jest najglebsza sprawia mi straszny ból. Jak np od tylu czy nogi na ramionach. Jestem po prostu plytka mam krótką szyjke. Od razu po tym boli mnie wszystko a jajniki to po prostu nie moje. Ale mam na to patent jako staraczka wpierw jest normalnie a przed jego finałem on kończy od tylu. Caly seks od tylu jest dla mnie nie do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no ja rowniez należę do tych kobiet gdzie pozycję w ktorych penetracja jest najglebsza sprawia mi straszny ból. Jak np od tylu czy nogi na ramionach. Jestem po prostu plytka mam krótką szyjke. Od razu po tym boli mnie wszystko a jajniki to po prostu nie moje. Ale mam na to patent jako staraczka wpierw jest normalnie a przed jego finałem on kończy od tylu. Caly seks od tylu jest dla mnie nie do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem chora dopadło mnie jakieś paskudne coś-gorączka, ból gardła, ból stawów i mięśni i do tego nie mogę nic zjeść bo zaraz mi się na wymioty zbiera, a najgorsze że nawet pić nie potrafię. Nie mam siły a jestem sama z małą w domu. Na domiar wszsystkiego okazało się że moje dokumenty z dowodem osobistym nie dotarły do urzędu tzn zaginęły gdzieś na poczcie i jak mi konsulat nie wystawi paszportu tymczasowego to nie przyjedziemy do Polski. Tylko płakać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demilunka zdrówka życzę.Dbaj o siebie i o maluszka!Gosiu można badać szyjkę bardzo delikatnie,a fazę lutealną mam zawsze 14-dniową,mam bardzop regularne cykle.A co do pozycji-najlepiej od tyłu,moja ulubiona...W tym mies oczywiście świeca była grana,chłop się trochę śmiał,ale miałam to w nosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna to lipa:O jak mogli zagubic na poczcie?jaki burdel maja!!!musisz jechac jak najpredzej do ambasady alo konsulatu i jak najszybciej to zalatwic bo to wcale nie trwa chwile wiec glowa do gory i dzialaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Aga za odwagę-kto wie...moze i Tobie sie uda tak jak avionionkowi. W sumie to co wam wszystkim szkodzi -próbujcie a nawet niech sie wasze chłopaki śmieją ze świec w łóżku.:D przecież nie ważne są środki tylko cel,który i tak je uświęca :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek kochane tam mnie łeb wczoraj zaczął boleć,że myślałam,że mi oczy wyskoczą.chyba cisnienie albo cuś.teraz wstałam i znowu czuje jak mi pęka łepetyna.wrrrrrrrrr.nie wiem czy mam brać jakąś aspirynke czy nie? co do pozycji od tyłu to ja się na nia pisze.:P:P:P:P:P:P tak mi przecież lekarz kazał.tylko leżeć później mi się nie chce z nogami w górze.mój m. nic nie mówi ale widzę jak się uśmiecha pod nosem. ide kawe robić .może ból minie Sylwia.......dobrze,że zdecydowałaś się na L4. buziole dla WAs i POBUDKAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia mnie tez cos nie za dobrze:O chyba chorobsko lapie ale ja juz na aspirynach zeby sie nie pogorszylo! ale jaja przychodze do roboty a tam swiatla nie ma i siedzialam po ciemku ale komputer na szczescie dziala teraz sobie skombinowalam lampke hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie pisałam Gosiu o tyłozgięciu,nie mam tyłozgięcia.Świeca po to,żeby plemniczki wpadły jak najgłębiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta! U mnie @ nadal nie ma. Już mi się śniło dzisiaj, jak by to było pięknie powiedzieć Rodzicom na święta, w charakterze prezentu - to by był ich pierwszy wnuk. Ale z drugiej strony cały czas myślę, co mogło spowodowac opóźnienie... Póki co @ nie ma, ja mogę spać 24h na dobę i bolą mnie piersi. W zeszłym tygodniu miałam zgagę przez trzy dni - chyba pierwszy raz w życiu, bo żołądek mam jak stary górnik. Jak dostanę @, to się chyba zapłaczę... Ja tez ostatnio podczas dni płodnych leżałam 20 minut z poduszką pod tyłkiem. :-) Nawet było śmiesznie... :-) M. to nawet proponował, że mnie zawiesi w drzwiach jak Jańcio Wodnik swoją żonę, ale nie skorzystałam. U gina się dowiedziałam, że mam przodozgięcie macicy prawidłowe. Co to znaczy...? Fisia, dlaczego piszesz, że BB idzie nie po Twojej myśli? Przyznam się, że na początku oglądałam bardzo często - teraz rzadiej, bo mnie ci ludzie strasznie nudzą. Chciałaś, żeby Iza doszła do finału? Trzymajcie się cieplutko, dzisiaj taki szary dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany,dlaczego nie robisz testu,objawy masz zdecydowanie ciążowe-zafasolkowanie na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się Gosiu z Tobą nie zgadzam.przeprowadziłam rozmowe z moim lekarzem i on sam stwierdził ,że jest troszkę trudniej z tyłozgięciem.Nie mówie ze graniczy to z cudem ale plemniczki mają większy manewr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi, pliiiz, nie rób mi nadziei. :) Chyba się troszkę boję, że się rozczaruję, obiecałam sobie, że jak nie dostanę @ do weekendu, to zrobię test - mój gin powiedział mi, że test mam zrobić dwa tygodnie po terminie spodziewanego okresu - ja mam dopiero trzy dni. :) Już nawet ostatnio zaczęłam myśleć, że się pomyliłam w dacie poprzedniej @ i wcale mi się nie spóźnia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ja też trzymam kciuki,żeby @ nie przyszła do Ciebie i do Nas wszystkich w tym miesiącu. a kyszzzzzzzz. Co do BB to jestem przerażona troszkę ze wygra Kasia L.nie cierpie jej jakoś.to już kase niech zgarnie Adi albo Jola na błyszczyki będzie miała.byłam pewna ,że Marco wygra.no ale cóż.a oglądałaś wczoraj wieczorem???? hmmm nie podobała mi się wypowiedź Marco matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:):) słonka a wczoraj wieczorem znowu nakombinowałam i zablokowałam sobie konto internetowe:( 3 h przy telefonie i nikt nie odebrał!!! masakra rano na szczescie załatwiłam sprawe!!! o rany ja tez trzymam kciuki!!@@@@ wrrrrrrrrrr uciekac:):) całuski ide nadal siedziec z papierami:( mam co robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany chyba troche przesada czeka az 2 tyg po teminie @ mysle,ze juz mozesz sprobowac zrobic tescik:) trzymamy kciuki za ciebie:) Fisiu ja tez nie bylam zadowolona jak ogladalam BB bo Marco chlapnal taka gafe na Adriana ,ze szkoda gadac palant jeden z niego sie zrobil😠 Jola musi wygrac:P i pokazac wszystkim ktorzy byli przeciwko niej ,ze ona jest gora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, dziękuję :) I Tobie też, Fisiu, i Agi :-) I nawzajem, oczywiście, pamiętamy o planie A. :-D Co do BB, to ja też nie lubię Kaśki. Teraz nagle wszyscy ją polubili, chyba już nie pamiętają, jak w programie był Peczak czy Wiśniewska, jakie to było obłudne... Lubiłam zawsze Jolę, ale ostatnio bardzo mnie męczy tymi swoimi wrzaskami. Marco stracił w moich oczach po wyjściu - tym, co mówił o Adrianie i Joli... Teraz nie wiem, czy jest tam ktoś, komu bym życzyła wygranej. Adrian? Hm... Może najprędzej Mariusz, bo wzbudza najmniej emocji - negatywnych także... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×