Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

witam kochane w nowym roku ;) fisu i shering dlaczego dziewczyny wy nas tak w niepewnosci trzymacie ??????????? robcie testy i dawajcie znak my tu wszystkie czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka80 sama jestem w niepewnoci....nie moge doczekac sie rana aby popatrzec na termometr....tempka spadnie czy się utrzyma?? zawsze przed @ mialam dwa dni wczesniej plamienie az do samej@ czesto sprawdzalam to wacikiem do uszu albo po przytulankach widzialam juz zmieniony kolor sluzu.....dzis wacik jest bialutki i przytulanka tez juz byly wiec w tym cyklu jest inaczej i mam nadzieje ze @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) w nowym roku:):) Sylwester boski!! nie owem zebym sobie załowała:):) alkoholu wiec czuje sie srednio!!!jak tylko posegreguje zdjecia to cos wysle:) piekne krajobrazy:) domek z kominkiem, i supweer towarzystwo co chciec wiecej:) dziewczynki strasznie sie ciesze ze Wasz plan A działa!! u mnie niestety 38 dc i nadal tem niskie! brak owulacji:(:( w poniedziałek ide do lekarza:( zobaczymy co powie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale mam jakos doła z tego powodu ze tak sie wszytsko komplikuje!!!!ale mam nadzieje ze uda mi sie zajsc w tym roku!!!!!2008 odebrałam wyniki i jak zawsze mam anemie:( nie duzo ale juz nie mam na nia sposobu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo Validos- bo krokieciki trzeba popijać barszczykiem a nie gorzołką :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wszystkiego najlepszego w Nowm Roku! Proszę o zmianę w tabelce, dziś kończę 29 latek. Święta minęły rodzinnie, Sylwester w domku, nigdzie nie wychodziliśmy, miałam czuja, żeby nie balować... w Sylwestra po ciężkiej chorobie zmarła moja ciocia. W Wigilię się do niej wybraliśmy, okazuje się, że to było pożegnanie. Dziwne uczucie... u mnie rośnie życie, a tu ktoś odchodzi... U mnie mdłości nie odpuszczają, są żadsze, ale czasami męczy mnie cały dzień, tak jak dziś. Chodzę narazie do pracy. Pozdrawiam chorowitki i leczące kacyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem!!! Walczyłam z całych sil aby @ nie przyszła.....i PRZYLAZŁA!!!! Jak mozna sie komus tak narzucac?? Prosze o zmiane w tabelce @ 2 styczeń 08 / 2cykl starań jedyna nadzieja jeszcze w fisi ze zmajstrowala cos na wrzesien?? Jutro ide do gina = postaram sie dowiedziec jak najwiecej, mam dokladnie prowadzony wykresik ......\"do trzech razy sztuka\" a przecież staranka sa bardzo przyjemne!! fisiu odezwij sie co u ciebie !!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko wszystkiego najlepszego widze ze prawie swiętujemy razem...zycze spełnienia marzen, zdrowia ..........i czego sobie tylko życzysz kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Basia🌼 🌼Agnieszka🌼 Wszystkiego NAJDŁUŻSZEGO :) życzonka dla Was sa na moim blogu-zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj :) śliczne życzenia ! bardzo serdecznie dziękuję 😍 Basiu -- znam niewiele osób, które urodziły się \"przede mną\" ;) w tym samym roku. Dla Ciebie 🌼 i spełnienia wszystkich marzeń ! zwłaszcza fasolkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!Dla mnie rozpoczął się fatalnie-od sylwka walczę z grypą żołądkową!Udało mi się pójść na sylwka po końskiej dawce leków ale po północy nie dałam rady wymiotom,oczywiście wszyscy śmiali się,że dzidza ale niestety...Schering szkoda,że pryszła @...U mnie powinny być staranka,ale nie miałam siły,może dziś się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Harbatko,co do biustonosza to niestety nie pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanik w cazy powinien byc caly z ciagnacego materialu,nie usztywniany,wtedy rosnie razem z biustem. U mnie ostatnio same klótnie z rodzicami.Skonczyla sie sielanka,a zaczelo sie wlazenie z butami wnasze zycie,mamy dosc i szukamy mieszkania.Mamy w planach wyniesc sie do marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelku -- wyprowadzka to chyba najlepsze rozwiązanie. Ja tak zrobiłam i relacje się genialnie polepszyły, ale w sumie nie było bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam w nowym roku, schering przykro mi ze przyszla do ciebie ale wierze ze wkrotce ci sie uda zreszta jak i innym dziewczynom michelle oddzielnie zamieszkanie super sprawa zreszta sama sie przekonasz :) rodzice mego m i tego nie rozumieja rozkazuja mu nawet przez telefon co mnie strasznie wkurza ale dzieli nas sporo wiec problem z glowy dziwczyny a ja stracilam apetyt, wczoraj na obiad zjadlam pomaracza, arbuza, 2 kiwi i siku latalam przez cala noc dzisiaj na sniadanie wcisnelam owsianka na mleku z rodzynkami ale jak sobie pomysle o obiedzie to niedobrze mi sie robi macie jakies pomysly na obiadzik? w sumie mdlosci mnie nie mecza tyl;ko cos mi w gardle stoi i stoi pije duzo wody i jest do wytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dsziubassek
Harbatka🌻 Basiunia🌻 WSZYSTKIEGO NAJ NAJJ NAJJ LEPSZEGP❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem babeczki:) Wszystiego naj naj naj naj naj naj w nowym Roku:) Harbatka wszystkiego najlepszego kochana z okazji urodzinek.Nie miałam neta więc nie mogłam napisać u mnie @ w dalszym ciągu brak:P:P 36 Dzień cyklu.cycki mnie tak bolą ,że dotknąć ich nie moge.ciemnego sluzu poprzedzającego @ brak. Na Sylwestra było super.tak hulałam,ze mam siniaka na nodze wielkości pomarańcza i koloru śliwki węgierki.nic mi nie zepsuło humoru nawet uczulenie jakie dostałam na balsam do ciała. schering przykro mi ze @ do Ciebie przylazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka i Basiunia:) wszystkiego naj naj, samych słonecznych dni:) przyjaznych ludzi:) na waszej drodze:) iiiiii spełnienia najskrytszych marzen:) wysłam zdjecia z sylwestra !!!:) jak któras nie dostała upominac sie:) ja sprzatam i piore:( aha zapisałam sie na aerobik i biore sie za diete!! koniec waze jak słon!!!!!! NIESTETY WYSZŁA MI LEKKA ANEMIA:( A W PONIEDZIAŁEK GINEKOLOG....NOWY ROK ZACZEŁAM OD LEKRZY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja jestem juz od 3 dni w Polsce, umówiłam się na wizytę u ginekologa na wtorek, Ostatnio pobolewa mnie brzuch, ale nie jakoś strasznie mam nadzieję że to dzidzia się rozpycha. Achc powiem wam że drugi raz na tak długą podróż samochodem będac w ciąży nie zdecydowałaym się. Ale niestety jeszcze trzeba w drugą stonę. Fisiu kiedy testujesz ??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam o Basiuni urodzinkach????? Basiuniu kochana Wszystkiego naj naj naj naj🌼 Wiktoria no właśnie z tym testowaniem to nie wiem czy się już testować czy nie.długie cykle to u mnie normalka a boję się ze jak zrobie test to znowu jedna krecha wyjdzie.chyba poczekam z tym testem do poniedziałku.jejku już sama nie wiem Validos zaraz sprawdze poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana fisiu Ty sie zastanawiasz kiedy sie testować a my tu czekamy z niecierpliwością:) ...a - piękne dwie kreseczki juz w poczekalni :) Dziękuje bardzo za życzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane😘 ja już na nogach.przez noc @ nie przyszła.:) Validosku ja też nie dostałam fotosków😭 demiluna basiunia poczekam z tym testem z tydzień jeszcze.będzie to pewniejsze a zresztą u mnie testy wywołują @:D spadam poleżeć jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana fisiu oczywiscie sama wiesz najlepiej kiedy co i jak , odganiamy @ a kysz i poczekamy grzecznie na i wyniczki. Pozdrawiam i ide robić kawusie...ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×